آفتاب

خرید انواع کالای دیجیتال در آلین لندوضعیت قرمز کرونا در شهرهای مختلف باعث شده خیلی از افراد حاضر باشند با تلفن‌های همراه قدیمی و شکسته سر کنند اما پایشان را هم در پاساژها و مراکز خرید شلوغ نگذارند.

گوشی موبایل چقدر برای شما ارزش دارد؟ قطعا این وسیله کوچک حالا نه تنها بخشی از زندگی که بخشی از خود ما شده است؛ اما قطعا جان خود را بیشتر از آن دوست دارید. وضعیت قرمز کرونا در شهرهای مختلف باعث شده خیلی از افراد حاضر باشند با تلفن‌های همراه قدیمی و شکسته سر کنند اما پایشان را هم در پاساژها و مراکز خرید شلوغ نگذارند. البته خاطره بد خرید گوشی‌های غیراصل یا خراب هم باعث شده بعضی‌ها خیلی رغبتی به خرید از فروشگاه‌های حضوری نداشته باشند. شاید تنها نقطه اتصال مشتری‌ها و مراکز خرید حضوری گوشیهای موبایل؛ امکان بررسی انواع گوشی و البته تحویل آنی تلفن همراه است. اما خوشبختانه تکنولوژی برای این مسئله هم فکرهای خوبی کرده است!

با آلین لند کارها دشوار نیست!

حتی از بحث سلامتی هم که بگذریم؛ خیلی‌ها حوصله مرخصی گرفتن و رفتن تا مرکز شهر را ندارند. برای بعضی‌ها هم مراکز خرید مهم گوشی همراه آنقدر دور است که رفتن و برگشتن تا آنجا به اندازه یک سفر طول می‌کشد! پس چه کار باید کرد؟

جواب خیلی ساده است؛ از آلین لند خرید کنید!

البته همان طور که گفتیم ممکن است بعضی از افراد ترجیح بدهند خیلی در انتظار رسیدن تلفن همراه جدیدشان نمانند؛ اتفاقا برای این افراد هم خرید از آلین لند بسیار بهتر از خرید حضوری است! چرا که می‌توانید گزینه ارسال اکسپرس را انتخاب کرده و در کسری از ساعت (فقط به اندازه زمانی که باید با مدیرتان برای مرخصی صحبت می‌کردید) آن را درب منزل تحویل بگیرید. علاوه بر این ارسال آلین لند رایگان است و هزینه رفت و آمد و... را هم ندارد.

البته صدها دلیل دیگر می‌توان آورد که چرا بهتر است از آلین لند خرید کنید؛ اما در ادامه چند مورد کوتاه را بررسی می‌کنیم:

امنیت:

احتمالا شما هم داستان‌ها و خاطرات تلخی از دزدیده شده گوشی‌های همراه گران قیمت بلافاصله پس از خرید شنیده‌اید. اما با خرید آنلاین گوشی آیفون یا بقیه تلفن‌های همراه لوکس، این اتفاق برای شما رخ نخواهد داد.

قیمت پایین:

آلین لند یک فروشگاه دائم‌التخفیف است که در هر ساعتی از شبانه روز به آن سر بزنید می‌توانید تخفیف‌ها و پروموشن‌های شگفت انگیزی حتی تا ۷۰٪ را ببینید. این تخفیف‌ها باعث شده‌اند خرید از آلین لند برای شما به صرفه‌تر باشد. البته به غیر از تخفیف‌های گسترده؛ این فروشگاه همیشه کمترین قیمت را برای خرید آنلاین گوشی سامسونگ یا سایر برندها دارد.

اصالت کالا و ضمانت:

بعضی از افراد آنقدر خاطره بدی از خرید گوشی موبایل دارند که قبل از اقدام به هر کاری، تحقیقات محلی حتی مفصل‌تر از تحقیق درباره خواستگار درباره آن فروشگاه و فروشنده انجام می‌دهند! اما آلین لند دارای ضمانت اصالت کالاست و تا ۷ روز هم می‌توانید اجناس خریداری شده را مرجوع کنید.

مقایسه راحت:

آلین لند هر چه خوبان دارند را یک جا دارد! تنوع بالای محصولات باعث شده شما بتوانید با توجه به بودجه و نیازتان بهترین گوشی را انتخاب کنید. این فروشگاه اینترنتی امکان خرید آنلاین گوشی شیائومی و سایر برندهای چینی را در کنار گوشی‌های کره‌ای، آمریکایی و... فراهم کرده است.