آفتاب

خرید اینترنتی کاغذ دیواری و گچبری پیش ساختهامروزه خیلی از افراد به دنبال کاهش هزینه های منزل خود می باشند، ترجیح می دهند که به جای رنگ آمیزی اتاق ها از کاغذ دیواری استفاده کنند که البته این ایده دارای تنوع بیشتر، طراحی زیباتر، هزینه کمتر نسبت به رنگ آمیزی می باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

امروزه خیلی از افراد به دنبال کاهش هزینه های منزل خود می باشند، ترجیح می دهند که به جای رنگ آمیزی اتاق ها از کاغذ دیواری استفاده کنند که البته این ایده دارای تنوع بیشتر، طراحی زیباتر، هزینه کمتر نسبت به رنگ آمیزی می باشد. در رنگ آمیزی شما چندین روز گرفتار می شوید و بعد از آن هم تا چند روز باید بوی رنگ را تحمل کنید، در صورتیکه در کاغذ دیواری شما با این مشکلات روبرو نیستید، قیمت مناسب هم می تواند در مقایسه با رنگ یکی از گزینه های انتخاب کاغذ دیواری برای شما باشد. از کاغذ دیواری می توان در اتاق پذیرایی، اتاق خواب استفاده کرد.
البته برای کاغذ دیواری اتاق خواب باید به تناسب آن با سرویس خواب و سایر دکوراسیون توجه کرد. خیلی از افراد با تصور اینکه اتاق خواب در دید عموم نیست به طراحی آن اهمیت زیادی نمی دهند در صورتیکه بهترین مکان برای رسیدن به آرامش و خواب راحت اتاق خواب است که با انتخاب کاغذ دیواری مناسب می توانید زیبایی و آرامش بخش بودن اتاق خوابتان را چند برابر کنید.

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب

افرادی که به بازار برای خرید کاغذ دیواری مراجعه میکنند باید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند و بعد برای خرید اقدام کنند، و این نکته را هم بدانند که قیمت کاغذ دیواری گاهی برحسب متر و گاهی برحسب  رو ل محاسبه می شود. عوامل مختلفی در تعیین قیمت کاغذ دیواری دخیل هستند از جمله جنس کاغذ دیواری، طرح ، برند ، شرکتی که این کاغذ دیواری را وارد می کند، اینکه کاغذ دیواری ایرانی است یا خارجی، اندازه کاغذ دیواری و ابعاد آن، همه این عوامل در تعیین قیمت مؤثر هستند و اگر شما با این نکات آشنا باشید هیچ فروشنده ای نمی تواند شما را گمراه کند و با قیمت دور از عرف، به شما کاغذ دیواری بفروشد.
در هنگام خرید کاغذ دیواری اتاق خواب سعی کنید همیشه مقداری بیشتر سفارش دهید تا اگر در هنگام کار، مقداری از کاغذ دیواری آسیب دید ، بابت تعویض آن مشکلی نداشته باشید. چون ممکن است از مدل کاغذ دیواری شما به پایان برسد و بعدها دیگر نتوانید از آن مدل در بازار سفارش دهید. وقتی شما کاغذ دیواری خریداری می کنید نیاز به کسی دارید که کار نصب آن را انجام بدهد، باید به این نکته توجه کنید که اگر فرد غیر حرفه ای با قیمت پایین این کار را انجام دهد، تجربه ناکافی او باعث می شود شما در پایان کار راضی نباشید. سعی کنید افراد با تجربه با قیمت بالاتر را انتخاب کنید.
یکی دیگر از عواملی که در قیمت کاغذ دیواری دخیل است، طرح آن می باشد که اگر شما طرح برجسته انتخاب کنید باید هزینه بیشتری بپردازید. در هنگام خرید کاغذدیواری حتما دو نکته را مد نظر قرار دهید، یکی قابل شستشو بودن و دیگری مقاوم در برابر نور آفتاب که که این دو گزینه ممکن است در قیمت تاثیر گذار باشد اما در عمر طولانی کاغذ دیواری بسیار دخیل می باشد.
کاغذ دیواری و گچبری

کاغذ دیواری اتاق خواب ساده


شاید تصور شما از کاغذ دیواری ساده این باشد که دارای تنوع کم و زیبایی کافی نیستند، کاملا در اشتباه هستید. اول اجازه دهید شما را با این سبک آشنا کنیم: کاغذ دیواری ساده دارای طرح های تک رنگ یا دارای طرح با تصاویر کوچک می باشند،  کاغذ دیواری  های ساده معمولا یا کاملا ساده هستند یا اینکه طرح ساده ای دارند. به همین دلیل دارای تنوع بالایی هستند و در رنگهای مختلفی تولید می شوند.
اگر شما خواهان کاغذ دیواری هستید که با هر دکور و هر نوع کاغذ دیواری دیگر، ست شود، بهترین گزینه کاغذ دیواری ساده می باشد. البته شما می توانید این کاغذ دیواری را با کاغذ دیواری طرح دار به صورت ترکیبی هم استفاده کنید.  البته در کاغذ دیواری ساده طرح بسیار خلوتی هم ممکن است باشد که نسبت به طرح دار، خیلی ساده تر است. شما در این کاغذ دیواری ساده معمولا اشکال بزرگ نمی بینید. همین سادگی در این سبک کاغذ دیواری باعث القای حس آرامش به شما می شوند. نکته دیگر اینکه برای شستشوی این کاغذ دیواری باید از دستمال نم دار سفید رنگ استفاده کرد.
کاغذ دیواری و گچبری

مدل های مختلف کاغذ دیواری اتاق خواب


وقتی که بحث مدل برای اتاق خواب به میان میاید، اولین چیزی که به فکر ما خطور می کند این است که چه رنگی باشد؟ طرح دار باشد؟ جنس آن چگونه باشد؟ تمامی این موارد مهم است ولی اینکه اتاق خواب را برای استفاده چه کسی یا کسانی قرار است طراحی کنیم، سن آنها، پسر یا دختر بودن، زن و شوهر بودن عوامل تأثیر گذار در انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب و مدل آن می باشد. و نکته ای که در بدو ورود به اتاق خواب توجه ما را جلب می کند دیوارها و طراحی آن می باشد. به عنوان مثال اگر شما بخواهید اتاقی را برای کودک خود طراحی کنید از آنجاییکه کودکان عادت به این دارند به دیوارها آسیب بزنند بهتر است کاغذ دیواری قابل شستشو را برای اتاق خواب در نظر بگیرید.
اگر تمایل داریم اتاق را دخترانه طراحی کنیم بهتر است از رنگهای صورتی، کرم، سفید یا ترکیبی از این رنگها انتخاب کنیم، اگر اتاق را برای پسر طراحی می کنید طبیعتاً باید از رنگهای آبی و طوسی و سورمه ای و یا ترکیبی از این رنگها با مشکی و سفید و موارد مشابه باشد. برای انتخاب طرح برای اتاق خواب دو نفره هم بهتر است با پرده و رو تختی هماهنگی داشته باشد.
مدل های مختلف کاغذ دیواری اتاق خواب می تواند در انواع مدل ساده، طرح دار، سه بعدی، پوستری و غیره باشند که شما باید با توجه به دکور  منزل خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.
خیلی از افراد چیدمان اتاق خواب خود را به سبک کلاسیک طراحی کرده اند که برای این چیدمان هم، کاغذ دیواری کلاسیک در طرح ها ی مختلف موجود است. یکی از طرحهای کلاسیک کاغذ دیواری با طرح گل می باشد که اگر با طرح ساده اتاق هماهنگ شود به آن نور و زیبایی شگفت انگیزی خواهد بخشید.
برای طراحی کاغذ دیواری برای اتاق خواب مستر کار کمی سختتر می شود چون این اتاقها دارای حمام و دستشویی و همچنین کمد دیواری بزرگ می باشند، باید برای انتخاب کاغذ دیواری با توجه به طرح و رنگ و اندازه اتاق، هماهنگی با سایر وسایل اتاق، دقت لازم را داشته باشید.
اگر شما خواستار یک طراحی عالی و منحصر به فرد برای اتاق خواب خود هستید بهترین انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی می باشد که با این انتخاب یک اتاق خواب لاکچری را برای خود ایجاد کرده اید.
برای اتاق خواب شما می توانید از کاغذ دیواری تیره البته به صورت ترکیب با رنگ روشن استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از رنگ سیاه و سفید در اتاق خواب به صورت ترکیبی طرحی بسیار زیبا و آرام بخش را برای شما ایجاد می کند.
کاغذ دیواری و گچبری

گچبری پیش ساخته

استفاده از سنگ ها، گچ، خاک، انواع مواد شیمایی و پلاستیکی و به طور خلاصه هر جنسی که در اطراف خود مشاهده می نمایید، در صورتی که با هوشمندی همراه باشند، می توانند بسیار زیبا و جذاب جلوه کنند و شکل بگیرند. گچ یکی از مواد اولیه ای است که در ساخت خانه ها و ساختمان ها بسیار کاربرد دارد و هنر گچبری نیز با توجه به زیبایی که ایجاد می کند، بسیار پرطرفدار است. با توجه به محبوبیت این هنر و نتیجه نهایی آن ایده ها و تنوع بسیاری در آن وجود دارد از نمونه های آن می توان به گچبری پیش ساخته اشاره نمود. در ادامه این متن بیشتر درخصوص این آیتم و جذابیت ها و ویژگی های آن صحبت خواهیم نمود. امید است که مورد استفاده شما واقع شود.

خرید اینترنتی گچبری پیش ساخته

تکنولوژی این روز ها با پیشرفت های بسیار زیادی همراه بوده است و همین نکته باعث می شود تا بسیاری از فعالیت ها و کار هایی که تا چندی پیش انجام آن ها بسیار دشوار و وقت گیر بود، اینبار بسیار آسان و سریع انجام شوند. فرو‌شگاه های اینترنتی این روز ها با تنوع و جامعیتی بسیار بالا طراحی و تولید می شوند و سپس از طریق مارکت های هوشمند بهه سادگی برای کاربران اینترنت در دسترس خواهند بود و می توانند به افراد این امکان را بدهند تا هر محصولی را که می خواهند، با توجه به سایر مدل ها و تنوع هایی که برای آن محصول وجود دارد و همچنین بررسی انواع قیمت ها و حتی دیدگاه افرادی که تابه حال از این محصول استفاده کرده اند، انتخاب نهایی خود را خریداری نموده و در درب منزل تحویل بگیرند.
شما خواهید توانست این اقدامات را به کمک بسیاری از سایت ها که خرید  های اینترنتی دارند، نیز انجام دهید. گچبری های پیش ساخته از سوی سایر گروه های صنعتی فعال در حوزه طراحی محیط های داخلی و همین طور ساختمان سازی، طراحی و تولید و عرضه می  شوند. بسیاری از این سایت ها به فرو‌ش های اینترنتی نیز مجهز هستند و شما می توانید در محیط آن ها بدون هیچ دردسری، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. در محیط این سایت ها، تصویر و توضیحات مربوط با تمامی مدل ها قابل مشاهده هستند و همین نکته باعث می شود تا شما بتوانید با سادگی و با بیشترین کیفیت ممکن، گچبری پیش ساخته مورد نظر خود را خریداری کنید و سپس آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.
کاغذ دیواری و گچبری

گچبری پیش ساخته سقف

گچبری های پیش ساخته نمونه از انواع طراحی، برش و شکل دادن به گچ هستند که از آن ها برای زیبایی و چشم نوازی فضا ها و سازه های مختلف استفاده می شود در حال معمول در همان حین طراحی دیوار و رنگ گچ آن، گچبری نیز انجام می شود اما مدل های پیش ساخته با شکل جداگانه طراحی و تولید می شوند و سپس می توانند در محیط و محل مورد نظر ثبت شوند.
گچ بری ها برای موقعیت ها و محل های مختلفی از یک فضا کاربرد دارند و با توجه به محلی که از آن ها استفاده می شود، طراحی آن ها و شکل اصلی آن ها متفاوت است. شما می توانید این محصلات را به شکل قطعات کوچک و نمونه مشاهده کنید و سپس با انتخاب مدل مورد نظر خود، محصول انتخابی را ور متراژ مورد نظر خود سفارش بدهید و در محل نصب نمایید. گچبری هایی که بر روی سقف نصب می شوند، بیشتر برای دور لوستر ها و چهارچوب سقف استفاده می شود. مهم است شما مدل گچبری را با توجه به سایر آیتم های دکور خانه و یا ساختمان خود و همچنین ویژگی های آن انتخاب نمایید چرا که طرح این محصول تاثیر بسیار زیادی برروی نمای ساختمان و جلوه کلی فضا می گذارد.
کاغذ دیواری و گچبری

گچبری پیش ساخته دور لوستر

استفاده از لوستر ها به جای چراغ های تک یکی از انتخاب های جدید است که می تواند فضای خانه و یا سازه را بسیار تحت تاثیر قرار بدهد و همچنین نور لازم محیط را در بهترین حالت ممکن، تامین نماید. لوستر ها در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند و استفاده از آن ها می تواند در موقعیت های مختلف زیبایی های خاصی را به وجود بیاورد. برای اینکه لوستر شما در اوج زیبایی و جلوه خود باشد می توانید از آیتم های جانبی مختلفی مانند گچبری های دور لوستر استفاده نمایید. با استفاده از این آیتم شما می توانید محیط اطراف لوستر خود را با توجه به دیزاین و علاقه خود، با گچبری تزئین و دیزاین نمایید.
گچ بری هایی که در این موقعیت های مورد استفاده واقع می شوند یا ظریف هستند به شکل نقش برجسته هایی در اطراف لوستر و روی سقف به چشم می آیند و یا به نسبت بزرگ طراحی می شوند که در این مدل ها چیزی شبیه به دیوار هایی در اطراف لوستر با وجود می آورند و این نقشه برجسته ها با برجستگی‌ های بسیار محسوس تر و با ظخامت بیشتر اجرا می شوند. در صورتی که می خواهید از این گچبری های پیش ساخته برای اطراف لوستر خود استفاده نمایید باید به این نکته توجه کنید که مدل این گچبری ها می تواند، بر روی بزرگ و یا کوچک با نظر رسیدن، خانه و یا محیط شما بسیار موثر باشد.

کاغذ دیواری و گچبری