آفتاب

از گروه املاک صنعتی سوله چه میدانید؟گروه املاک سوله به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای کسب و کارهای صنعتی در ایران است، سایتی که هر فردی ، چه یک کارفرما که قصد اجاره یک کارگاه کوچک را دارد وچه یک سرمایه گذار و کارخانه دار در حوزه املاک صنعتی، به آسانی از آن استفاده کند و از آن بهره مند شود.

Sooleh.net وب سایت تخصصی درج آگهی های املاک صنعتی است که در آن آگهی های خرید و فروش ، رهن و اجاره انواع املاک صنعتی  مانند سوله ، کارگاه ، کارخانه ، انبار و غیره را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده میشوند. گروه املاک سوله به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای کسب و کارهای صنعتی در ایران است، سایتی که هر فردی ، چه یک کارفرما که قصد اجاره یک کارگاه کوچک را دارد وچه یک سرمایه گذار  و کارخانه دار در حوزه املاک صنعتی، به آسانی از آن استفاده کند و از آن بهره مند شود.

چگونه فعالیت خود را آغاز کردیم؟


 املاک سوله در سال 1382 با هدف ارائه جدیدترین نرم افزارارتباط با کارفرمایان  و جویندگان ملک‌های صنعتی از طریق سایت   Sule.ir آغاز به کار کرد و در سال های بعد با توجه به نیاز کاربران و برای تسهیل استفاده افراد، اقدام به ایجاد سایت   Sooleh.net نمود.

مناطق تحت پوشش

با راه اندازی و احداث شهرک های صنعتی اطراف تهران و نیاز کارفرمایان برای سرمایه گذاری در این حوزه ، تصمیم گرفتیم با ایجاد شعب در این شهرک ها نیاز صنعتگران  این حوزه را برطرف کنیم.در حال حاضر 6 شعبه  به مرکزیت تهران در این شهرک‌ها فعال و با یک‌دیگر مرتبط اند.
اصول ما
دیگر نیاز نیست در ترافیک سنگین تهران با تحمل گرما و سرما و مشکلات تردد و صرف وقت و انرژی ارزشمند خود در سراسر تهران به دنبال سوله،انبار و یا کارخانه مورد نظر خود باشید. شما می توانید با خیال راحت و اطمینان به اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم، با استفاده از سایت Sooleh.net و فشردن چند کیلک ملک مورد نظر خود را پیدا کنید.

ویژگیهای گروه سوله و سایت :Sooleh.net


1-    تنها وب سایت تخصصی در حوزه املاک صنعتی ( کارخانه ،کارگاه و انبار) در کشور با محتوای تخصصی و بازیدگنندگان هدفمند
2-    کسب رتبه های 1 تا 3 گوگل در کلمات کلیدی پر بازدید ، بهترین نشانه تمایز ما با سایت ها دیگر است.به عنوان مثال می توان به کلمات زیر اشاره کرد: فروش کارگاه،خرید سالن، اجاره انبار و ...).
3-    Sooleh.net یک سایت معمولی ثبت آگهی نیست، چرا که با توجه به تعداد زیاد مشاوران فعال در این سایت امکان بروز رسانی فایل ها و اضافه نمود فایل به صورت لحظه ای وجود دارد.
4-    به لحاظ فنی سعی شده سایت با استفاده از تیم فنی متخصص همراه به روز بوده و نیاز مشاوران و کابران را برطرف نماید.
5-    شما با عضویت در این سایت به انبوهی از فایل‌های اجاره و فروش دسترسی دارید که شامل محدوده جغرافیای وسیعی از مناطق صنعتی را در بر می‌گیرد.
6-    بدون شک نگهداری این سامانه برای ، مجموعه سوله هزینه های سنگینی را به صورت ماهیانه تحمیل می کند اما نکته اینجاست که برای اعضا این امکانات کاملا رایکان است.
7-    با ثبت اگهی در سایت sooleh.net به صورت هوشمند ، در همه شعب و کاربران نمایش داده می شود که این امکان را فراهم می کند که حتی شعبات دیگر هم از فایل ثبت شده استفاده کنند.
8-    فعالیت بیشتر و بارگذاری فایل های هدفمند در این سایت قطعا در آمد شما را افزایش خواهد داد.برای تشویق مشاوران در هر منطقه با در نظر گرفتن شرایط منطقه می توانید نمایندگی فعال دریافت کنید.
وبگردی