آفتاب

دانلود سریال قبله عالم قسمت اول [ قسمت 1 قبله عالم ]قبله عالم مجموعه نمایش خانگی ایرانی در ژانر کمدی تاریخی می‌باشد. این سریال درباره زندگی ناصرالدین‌شاه قاجار ساخته شده است.


لینک دانلود سریال قبله عالم قسمت 1 :
دانلود قسمت اول 1 سریال قبله عالم
 قسمت اول این سریال روز دوشنبه 11 مرداد 1400 ساعت 8 صبح در مدرن فیلم منتشر خواهد شد.
************************
خلاصه سریال قبله عالم
ناصرالدین شاه ملقب به قبله عالم در آرزوی دست یافتن به اکسیر آب حیات است؛ اکسیر توسط طبیب مخصوص تهیه می‌شود، اما با نوشیدن آن حوادثی پدید می‌آید که دستمایه سریال کمدی، فانتزی و خانوادگی قبله عالم است.
مادر جان؛ این همه زن را مرخص بفرمایید تا اندرونی کاخ خلوت شود؛ پدر سوخته ها مضمون کوک میکنن قبله عالم را هوس‌باز جلوه دهند…
 
بازیگران سریال قبله عالم
حامد کمیلی (ناصرالدین شاه قاجار)، هادی کاظمی (ظل الدوله)، شقایق دهقان (مهدعلیا)، سام درخشانی، اردشیر رستمی (خشایار)، مارین ون هولک، پژمان بازغی (میرزا رضا کرمانی)، سوگل خلیق (مونس) و…
************************
شما می توانید در رسانه مدرن فیلم ، قسمت دوم 2 سریال کمدی و جدید قبله عالم را مشاهده نمایید
مدرن فیلم بستری فراهم نموده تا به راحتی بتوانید به صورت آنلاین سریال های مورد علاقه خود را دنبال کنید.
لینک دانلود سریال قبله عالم قسمت دوم 2 :
دانلود قسمت دوم 2 سریال قبله عالم
************************
برای دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده می توانید به سایت مدرن فیلم مراجعه نمایید.
سایت modernfilm.ir یکی از سایت های مرجع برای دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی دوبله فارسی و زیرنویس چسبیده فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی می باشد.
از سایت های حوزه فیلم و سریال برای دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی دوبله فارسی و زیرنویس فارسی چسبیده می توان به سایت https://modernfilm.ir اشاره نمود.
وبگردی