آفتاب

امنیت را به بهترین قیمت ممکن بخریددو عامل اصلی وجود دارد، که باید هنگام خرید کرکره برقی از یک مرکز که فروش کرکره برقی را انجام می دهد؛ مورد توجه قرار گیرد. این دو عامل نوع موتور و تیغه کرکره برقی هستند.

راه‌های بسیاری برای افزایش امنیت محل کار یا خانه و حتی اماکن عمومی وجود دارد. یکی از بهترین روش‌ها برای رسیدن به این امنیت، خرید کرکره برقی است. با پرداخت قیمت کرکره برقی، خرید آن از مراکز مطمئن فروش کرکره برقی، می‌توانید مطمئن باشید که امنیت محل مورد نظرتان به خوبی حفظ می‌شود.


 


برای خرید هر محصولی ابتدا باید از ویژگی‌های آن و نیازهای خود به خوبی اطلاعات کسب کنید، تا با توجه به آنها بهترین انتخاب را داشته باشید. به همین منظور در این مطلب یک راهنمای جامع برای خرید کرکره برقی با قیمت مناسب و از مراکز معتبر ارائه خواهیم داد.

راهنمای خرید کرکره برقی با قیمت مناسب

دو عامل اصلی وجود دارد، که باید هنگام خرید کرکره برقی از یک مرکز که فروش کرکره برقی را انجام می دهد؛ مورد توجه قرار گیرد. این دو عامل نوع موتور و تیغه کرکره برقی هستند.
بعلاوه باید این نکته را در نظر گرفت، که قیمت کرکره برقی یکی از عوامل بسیار مهم در خرید کرکره برقی است، که در انتخاب شما تاثیر بسیاری دارد. به همین دلیل آگاهی از قیمت کرکره برقی و اجزای آن می‌تواند به شما در خرید بهترین محصول از بهترین مرکز فروش کرکره برقی کمک کند.
به همین دلیل در اینجا با بررسی انواع موتور و تیغه و قیمت کرکره برقی، به شما در مقایسه و تجزیه و تحلیل هر یک از آنها کمک می‌کنیم.

موتور مناسب کرکره برقی

موتور کرکره برقی به دو دسته موتور ساید و توبلار تقسیم می‌شود، که در ادامه به بررسی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.


 

موتور توبلار

یکی از متداول ترین موتورهایی که برای کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرد؛ موتور توبلار است. از مزایای این موتور می‌توان به کم حجم بودن و قیمت مناسب آن اشاره کرد. همچنین موتور توبلار طول عمر بالایی دارد و دارای سیستم برق اضطراری یا یو پی اس است.

موتور ساید

موتور ساید برای مکان‌هایی همچون پارکینگ کاربرد دارد، که دائما در حال باز و بسته شدن است. پس اگر قصد خرید کرکره برقی برای یک مکان پرتردد را دارید، این موتور می‌تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد.
همچنین اگر وزن کرکره برقی شما زیاد است، موتور ساید انتخاب بهتری برای خرید کرکره برقی است؛ چرا که قدرت بیشتری دارد.
نکته مهم در خرید کرکره برقی این است که حتما به یک مرکز فروش کرکره برقی با اعتبار بالا مراجعه کنید تا متخصصین آن به شما بهترین مشاوره را در خصوص خرید بهترین موتور متناسب با نیازتان ارائه دهند.

قیمت موتور کرکره برقی

همانطور که گفته شد، یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب کرکره برقی مناسب، قیمت کرکره برقی است و از آنجا که موتور یکی از اجزای کرکره برقی است، در قیمت کرکره برقی تاثیر مستقیمی دارد.
در این زمینه موتور توبلار نسبت به موتور ساید، قیمت کمتری دارد و با انتخاب آن می‌توان قیمت کرکره برقی خریداری خود را کاهش داد.

تیغه کرکره برقی

لازم است برای خرید کرکره برقی از مراکز فروش کرکره برقی باید در مورد انواع تیغه کرکره برقی و تاثیر هر یک بر قیمت کرکره برقی اطلاع کسب کرد، که در اینجا انواع تیغه کرکره برقی را با هم بررسی خواهیم کرد.

تیغه گالوانیزه

تیغه گالوانیزه مقاومت بالایی دارد ولی در عوض وزن بالایی دارد و در نتیجه موتوری که برای آن استفاده می‌شود؛ باید مقاومت بالایی داشته باشد. همچنین ممکن است بعد از گذشت زمان هنگام باز و بسته شدن، سروصدای زیادی تولید کند.


 


در کل برای کسانی که در خرید کرکره برقی به مقاومت و قیمت کرکره برقی اهمیت می دهند، انتخاب مناسبی است.

تیغه آلومینیومی

بهترین تیغه برای خرید کرکره برقی، کرکر برقی آلومینیومی است که قیمت کرکره برقی را کاهش می‌دهد. این تیغه هم وزن پایینی دارد و هم مقاومت بالایی دارد.

تیغه پلی کربنات

همانطور که از نام این تیغه مشخص است؛ از پلی کربنات ساخته شده و عموما برای پنجره‌ها از آن استفاده می‌شود.

تیغه رول گیتر

تیغه رول گیتر، برای کسانی که به دنبال امنیت بالاتر هستند، انتخاب مناسبی است و برای خرید کرکره برقی به آنها پیشنهاد می شود. موتور مناسب برای این تیغه هم موتور گیربکسی ساید با قدرت بالا است.

قیمت تیغه کرکره برقی

قیمت کرکره برقی با تیغه گالوانیزه یا فولادی، از دیگر انواع آن کمتر است و گران ترین تیغه کرکره برقی، تیغه پلی کربنات شفاف یا شیشه ای است. این تیغه ها بسیار شیک و خاص هستند و برای کشانی که به خرید کرکره برقی زیبا اهمیت می دهند، مناسب است.

چطور بهترین مرکز فروش کرکره برقی را بیابیم؟

در خرید کرکره برقی، مهمترین عامل یافتن یک مرکز فروش کرکره برقی با اعتبار و سابقه بالاست تا بتوان با خرید کرکره برقی با کیفیت، نیاز خود را در این زمینه به خوبی برطرف کرد.
با کمک بهترین مرکز فروش کرکره برقی، می‌توان بهترین انتخاب را با کمترین قیمت کرکره برقی داشت. بهترین مرکز فروش کرکره برقی که ما به شما معرفی می کنیم، متین هوشمند است. متین هوشمند https://matinhooshmand.com با سابقه بالا در فروش کرکره برقی و با ارائه بهترین خدمات در این زمینه، به شما در داشتن انتخابی درست و به صرفه کمک می کند.