آفتاب

تصفیه هوایکی از دستگاه های بسیار محبوب برای از بین بردن آلاینده های موجود در هوا، دستگاه های تصفیه کننده هوا می باشند.

دستگاه تصفیه هوا برای کلان شهر ها و شهر های شلوغ به دلیل آلودگی های موجود در هوا بسیار مناسب و حتی ضروری خواهد بود برند ها و یا کمپانی های مختلفی جهت تولید دستگاه های تصفیه کننده هوا اقدام کرده اند که یکی از برند های بسیار محبوب هون لند می باشد که دستگاه های متعددی با ویژگی های منحصر به فرد تولید کرده است که می توان به دستگاه تصفیهِ کننده هوا مدل  XJ2100UV، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ7800، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ4800، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل  XJ8200 ، دستگاه تصفیه کننده هوا مدل XJ3400 و…. اشاره کرد که تفاوت های مختلفی با هم دارند.
ممکن است سوال هایی در مورد دستگاه های تصفیهِ کننده هوا برای خریداران این نوع دستگاه و یا مصرف کنندگان پیش آید که می توان به سوالاتی هز جمله دستگاه تصفیهِ هوا خانگی چیست؟، نکات مهم در هنگام خرید آن؟، قیمت بهترین دستگاهِ تصفیه هوا؟، چگونگی خرید دستگاه تصفیهِ هوا مرغوب؟ ، علت نیاز به تصفیهِ هوا؟، تصفیهِ هوا چگونه انجام میشود؟ و … اشاره کرد که در ادامه به هر کدام از آن ها پاسخ داده ایم.

تصفیه هوا چیست؟


یکی از سوال هایی که ممکن است ذهن افراد را درگیر کرده باشد این است که تصفیهِ هوا چیست ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت تصفیه کننده هوا نوعی دستگاه برقی می باشد که با استفاده از تکنولوژی های منحصر به فرد و ساختار ویژه برای پاکسازی هوا اقدام می کنند.
در ساختار این نوع دستگاه فیلتر های مختلف و متعددی استفاده شده است که باعث پاک سازی هوا می شوند و آلاینده های موجود در هوا را از بین می برند و همچنین ذرات خطرناک موجود در آن را نابود می کنند و سپس هوای تمیز و عاری از هرگونه آلودگی را به محیط بیرون منتقل می کنند. در نتیجه این نوع دستگاه باعث می شود تا هوای آلوده را استشمام نکنید.
تصفیه هوا

فیلترهای دستگاه تصفیه هوا

فیلترهای دستگاه تصفیه هوا انواع مختلفی دارند. یکی از وسایل و یا دستگاه های  بسیار اساسی و مهم برای سپری کردن یک زندگی سالم و به دور از هر نوع تنشی، دستگاه های تصفیه کننده هوا می باشند. دستگاه های متنوع و مختلفی جهت تصفیه کردن محیط و پاکسازی هوا طراحی و تولید شده است که هر کدام ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند. در ساختار داخلی برخی از دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی فیلتر های منحصر به فردی استفاده شده است که به عملکرد بهتر این نوع دستگاه ها کمک می کند. در اینجا قصد داریم به معرفی فیلتر های دستگاه تصفیه هوا بپردازیم و به سوال های پرسیده شده توسط مصرف کنندگان دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی مربوط به فیلتر ها پاسخ خواهیم داد.
دستگاه های تصفیه کننده هوا انواع مختلف و متنوعی دارد. یکی از تفاوت های اصلی بین انواع دستگاه های تصفیه کننده مربوط به فیلتر های به کار رفته در دستگاه تصفیه هوا می باشد. در اینجا قصد داریم به سوال های پرسیده شده در مورد فیلتر های دستگاه تصفیه هوا پاسخ دهیم. از سوال های پرسیده شده توسط مصرف کنندگان و یا خریداران دستگاه تصفیه هوا خانگی می توان به انواع فیلترهای دستگاه تصفیه هوا ، قیمت فیلترهای دستگاه تصفیه هوا ، خرید فیلترهای دستگاه تصفیه هوا ، فیلتر دستگاه تصفیه هپا ، تمیز کردن فیلترهای دستگاه تصفیه هوا ، چگونگی تمیز کردن فیلترهای دستگاه تصفیه هوا و …. اشاره کرد که در ادامه پاسخ هر کدام را خواهیم داد.

آشنایی با فیلترهای دستگاه تصفیه هوا

دستگاه های تصفیه کننده هوا در مدل ها و نوع های مختلف طراحی و تولید شده است که مکانیسم و یا نحوه عملکرد آن ها را می توان به دو دسته چون سیستم تصفیه هوا فعال و سیستم تصفیه هوا غیر فعال تقسیم کرد. دستگاه تصفیه هوا که بر اساس سیستم تصفیه هوا فعال به فعالیت خود ادامه می دهد هوا را با استفاده از مواد منحصر به فردی به پاک سازی و تصفیه هوا می پردازند، اما در سیستم تصفیه هوا غیر فعال با عبور هوای آلوده از فیلتر های تعبیه شده در آن به پاک سازی آن کمک می کند. فیلتر ها در حقیقت مهم ترین عامل در کیفیت عملکرد دستگاه تصفیه کننده هوا می باشد. فیلترهای دستگاه تصفیه هوا تقریبا در 5 نوع تولید شده اند.

قیمت فیلترهای دستگاه تصفیه هوا

یکی دیگر از سوال هایی که توسط خریداران پرسیده می شود این است که قیمت فیلتر های دستگاه تصفیه هوا چقدر است ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت عوامل مختلفی در قیمت نهایی فیلتر های به کار رفته در ساختار داخلی دستگاههای تصفیه کننده هوا موثر می باشد. در واقع از عوامل موثر در قیمت فیلتر های دستگاه تصفیه هوا می توان به کیفیت عملکرد فیلتر، جنس فیلتر، طول عمر آن و … اشاره کرد. هر چقدر کیفیت عملکرد فیلتر به کار رفته در ساختار دستگاه تصفیه کننده هوا بیشتر باشد، هر چه چنس فیلتر بهتر و از استحکام بیشتر برخوردار باشد، قیمت فیلتر و همچنین قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی بیشتر خواهد بود.
تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا خانگی

دستگاهِ تصفیه هوا خانگی یکی از دستگاه هایی می باشد که امروزه استفاده از آن یکی از رکن های اصلی برای زندگی سالم به حساب می آید. به عبارت دیگر به دلیل استفاده زیاد از خودرو های شخصی، افزایش تعداد کارخانه ها، ماشینی شدن زندگی ها و …. آلودگی هوا به شدت افزایش یافته است، در نتیجه استفاده از دستگاهِ تصفیه هوا خانگی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. در اینجا قرار است به معرفی دستگاه های تصفیه کننده هوا بپردازیم و همچنین به قیمت آن، عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه های تصفیه کننده هوا، نکات مهم در هنگام خرید آن ها، معرفی نمونه های با کیفیت آن و … بپردازیم.
دستگاه های تصفیه کننده هوا در مدل ها و نمونه های مختلف و متنوعی طراحی و تولید شده است که می توان به دستگاه تصفیه هوا خانگی، دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی و … اشاره کرد. دستگاه تصفیه هوا خانگی در مدل های مختلف با توان ها و یا قدرت های گوناگون تولید شده است که انتخاب آن ها به متراژ محیط مورد نظر، کیفیت دستگاه و …. بستگی دارد. دستگاه های تصفیه کننده هوا خانگی نسبت به دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی قدرت کمتری دارند و همچنین سرعت عملکرد آن ها نسبت به دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی کمتر خواهد بود. لازم به ذکر است که اندازه دستگاه تصفیه هوا خانگی نسبت به دستگاه های تصفیه کننده هوا صنعتی کوچک تر می باشند.

قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی


در اینجا قصد داریم به قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی بپردازیم و همچنین عوامل موثر در قیمت نهایی آن را بیان کنیم. عوامل مختلفی در قیمت دستگاه تصفیه هوا موثر می باشد که می توان کیفیت نهایی دستگاه، کیفیت عملکرد آن، سرعت انجام کار، نوع و تعداد تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن، توان دستگاه انتخابی و … اشاره کرد. هر چقدر کیفیت نهایی محصول، تکنولوژی های به کار رفته در ساختار آن، سرعت انجام کار و توان دستگاه بیشتر باشد، قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد بود. یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت نهایی دستگاه تصفیه هوا خانگی، مرکز خرید خواهد بود.
در حقیقت برای خرید دستگاه های تصفیهِ کننده هوا خانگی با قیمت بسیار مناسب و همچنین با کیفیت بی نظیر می توان از مرکز خرید هون لند کمک گرفت. مرکز هون لند یکی از مراکز معتبر و همچنین مشهور می باشد که در زمینه خرید و فروش انواع دستگاه های تصفیه کننده هوا و فیلتر های مصرفی فعالیت می کند. این مرکز خرید برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به فروش غیر حضوری محصولات خود کرده است.
برای خرید غیر حضوری انواع دستگاه تصفیهِ هوا خانگی می توان به سایت هون لند مراجعه کرد و بعد از بررسی محصولات، برای ثبت سفارش اقدام کرد. لازم به ذکر است که این مرکز امکان مشاوره رایگان را برای مشتریان فراهم کرده است. از دیگر مزیت های خرید از این مرکز می توان به فروش تضمینی محصولات با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب اشاره کرد.