آفتاب

انتخاب شرکت تابلوسازی مناسب کسب و کارتبلیغات محیطی پیام و هدف شما را خیلی ساده در ذهن به جای میگذارد.ی کی از روشهای تبلیغات تابلو سازی می باشد که به شما این امکان را می دهد کسب و کار خود را روی تابلو فروشگاه خود و یا هرجای دنیا تبلیغ کنید.


حضور در تمام فعالیت ها و روش های رقابتی در بیزینس باعث رشد کسب و کارشما می باشد.روش هایی که در دید مشتری باشد  و در حافظه مخاطب قرارگیرد. تبلیغات محیطی پیام و هدف شما را خیلی ساده در ذهن به جای میگذارد.ی کی از روشهای تبلیغات تابلو سازی می باشد که به شما این امکان را می دهد کسب و کار خود را روی تابلو فروشگاه خود  و یا هرجای دنیا تبلیغ کنید.

اهمیت انتخاب شرکت تابلو سازی مناسب

 شروع هر کسب و کار در یک مکان تجاری مستلزم هزینه های اولیه است که گاها هزینه های زیادی نیز دارد. کسانی که این هزینه ها را برعهد میگیرند
بدنبال موفقیت در تجارت خود هستند و این مهم زمانی حادث می شود که زمینه ورود مشتری را فراهم کرده باشند. یکی از کارهائی که باید در شروع و یا برای توسعه کسب و کار انجام داد تبلیغات محیطی و امتیازهای استفاده از آن است.
تابلو سازی
 
هزینه تهیه تابلوسازی برای فروشگاه نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه است.وقتی نوبت به تهیه تابلو تبلیغاتی می رسد ، با طرح ها و سبک های مختلف و زیادی روبرو خواهیم شد که می توان انتخاب کرد.
گاها هزینه زیاد و اجرای یک تابلو پر زرق وبرق برای جذب مشتری لازم نیست و با اجرای مناسب مانند چاپ بنر یا استیکر ارزان قیمت و نصب آن در مکان مناسب و یک پیام تبلیغاتی تاثیرگذار با فونت بزرگ ، و شاید یک لوگو جذاب و بهر بردن از رنگهای چشم گیر می تواند تاثیر خوبی در جذب مخاطب داشته باشد.

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم به علت زیبایی و نمای خاص خود از پرتقاضا ترین ها در بازار تابلو سازی به شمار می‌روند. چلنیوم ها دارای دو بخش حروف برجسته و کامپوزیتی هستند ، در این تابلو هر حرف پس از طراحی در اتوکد یا کورل به صورت کاملا سه بعدی و در محفظه‌ای جداگانه ساخته خواهد شد و با نور پردازی خاص توسط لامپ ‌های SMD وLED  ، سطوح پلاستیکی و لایه های چلنیوم شکل خواهد گرفت. از مزایای تابلو چلنیوم عمر استفاده‌ی بالا ، مصرف برق پایین و قابلیت شسته شدن آن است.
در پایین نمونه از تابلو سازی چلنیوم که توسط مجموعه پرکاس برای معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در حال پیاده سازی می باشد را میبینید.
 
تابلو سازی

تابلو راهنما

تابلو راهنما ، این تابلو ها برای معرفی و نشان دادن آدرس مکان های مختلف در درون شهر و بیرون شهر مورد استفاده قرار می گیرد و از مزایای مهم استفاده از آنها خارج کردن مردم از سردرگمی می باشد.
از تابلو راهنما در مکان های مختلف استفاده و نصب می شوند به همین دلیل دارای دسته بندی های مختلفی می باشند.و با توجه به نوع استفاده به دو دسته کلی تابلوهای راهنمای محیطی و تابلوهای راهنمای سالنی تقسیم بندی می شود.
از تابلوهای راهنمای محیطی برای معرفی مکان های مختلف مانند نمایشگاه ها ، فرهنگسراها ، بیمارستان ها ، سالن های ورزشی و ... استفاده می شود.

تابلو سازی پرکاس

مجموعه تابلو سازی پرکاس در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد پرکاس فعالیت خود در زمینه چاپ ، تبلیغات محیطی و اجرای سازه های تبلیغاتی و نمای ساختمانی را به مدد تیمی مجرب و دارای تجربیات عملی و دانش علمی لازم آغاز نمود.
آدرس : تهران ، میدان آزادی ، کیلومتر ٣ جاده قدیم کرج (فتح) ، انتهای فتح ١١ ، پلاک ٤٩
تماس در ساعات اداری  : ۶۶۷۹۰۰۶۸-۰۲۱
تماس در ساعات غیر اداری  : ۶۶۰۲۸۶۴۸-۰۲۱وبگردی