آفتاب

گیت کنترل تردد دژبان، در مسیر توسعهروزی روزگاری بود که همه درگیر مکانیزم های پیچیده تو در تو و البته عجیب بودیم گیت کنترل تردد نیز از این موضوع مستثنا نبود. گیت های کنترل ترددی که بخاطر لرزش زیاد مجبور بودند به زمین با بتن و آهن وصل شوند این مشکل فقط در ایران نبود بلکه این مشکل همه گیت های کنترل تردد در جهان بود.

 فنر یکی از اصلی ترین بخش های گیت کنترل تردد لرزش فوق العاده زیادی را به بدنه وارد میکند یک ماشین لباس شویی را فرض کنید مدل های مختلفی از آن داریم عده ای آنقدر در هنگام کار سر و صدا و لرزش دارند که آسایش افراد نزدیک آن را از بین می برند دستگاه های مکانیکی گاه می توانند بسیار دیوانه کننده به نظر برسند همه ی این ها حاصل نقص در طراحی آن است. دستگاه های مکانیکی نیاز به تکامل دارند تا بی  نقص شوند چیزی که اغلب همه مهندس ها آن را فراموش می کنند و طرح خود را در نسخه های اولیه رها می کنند گیت کنترل تردد نیز از جمله این دستگاه ها می باشد  که ما قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم.

بروزرسانی گیت های کنترل تردد دژبان

در دژبان ما تنها مدل گیت کنترل تردد خود را به این صورت توسعه دادیم که ابتدا نسخه ای از گیت کنترل تردد را با مکانیزم اولیه توسعه و تولید کردیم، با بررسی تخصصی آن عوامل استهلاک را شناسایی کردیم و سعی در حذف و بهبود آن داشتیم. نقص، جزیی از دستگاه های مکانیکی است، اما مزد دستگاه ایده ال و کم نقص را مهندسانی میگیرند که با عشق و علاقه و تعهد پای طرح خود می مانند و آن را مدام عیب یابی و بروز می کنند همان طور که همه ی ما می دانیم املای نانوشته بیست است پس گیت های کنترل تردد دژبان با قدرت بروزرسانی می شدند و پنج نسل با تغییرات فوق العاده اساسی را پشت سر گذاشتند ما یک طرح با ثبات و قدرتمند را به طرح های پر زرق و برق و پر نقص ترجیح دادیم محصولات پر استهلاک نه تنها برای مشتری بلکه برای تولید کنندگان با تعهد نیز مشکل ساز هستند پس بروز رسانی های مکانیزم حکم دو سر برد را برای ما و شما داشت.

کم صدا و لرزش بودن

گیت های کنترل تردد دژبان آنقدر کم لرزش هستند که گاهی اوقات ما فقط با چند تا پیچ کوچک ما آن هارا به زمین وصل میکنیم و مشکلی پیش نمیاید در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۹ و ایران اکسپو ۲۰۲۰ ما این گیت ها را حتی به زمین نیز وصل نکردیم زیرا لرزش آن منجر به افتادن گیت نمی شد گیت های ما انقدر بهینه طراحی شده اند که قرار نیست صدا جابجایی و برخورد قطعات مکانیکی را بهم دیگر بشنویم. هدف اصلی گیت های کنترل تردد، تردد موفق و کنترل شده است اما نباید فراموش کنیم که تداوم فعالیت این محصول بدون سرویس و بررسی مجدد اهمیت دارد گیت های ما می توانند مدت بسیار زیادی کار کنند و خرابی و اختلال نداشته باشند.

مدل جدید تعمیراتی

گیت کنترل تردد دژبان به گونه ای طراحی شده که با سرعت بسیار بالا قابل تعمیر باشد کل مدارهای الکترونیکی آن بسیار منظم و به گونه ای طراحی شده اند که تیم فنی دژبان به سرعت مشکل را تشخیص و می تواند با جایگزینی کردن آن مشکل را حل کند یک دستگاه درون گیت تعبیه شده که در حل این مشکلات تیم فنی مارا یاری می رساند.

سال 1400، سال خاص دژبان برای سخت افزار ها

دژبان در سال 1400 تمرکز خود را بر روی توسعه سخت افزار های جدید گذاشته تا سبد محصولات خود را در این حوزه کامل تر از گذشته کند، از مهم ترین پروژه هایی که امسال قرار است در حوزه سخت افزار رونمایی شود می توان به PD-301، ACGC، MYNET اشاره کرد. که حاصله آن یک بروزرسانی در سخت افزارهای موجود و دو محصول جدید خواهد بود.


 گیت کنترل تردد

چرا گیت کنترل تردد دژبان

کنترل تردد سازمان ها بسیار حساس و با اهمیت می باشد و حراست سازمان نیز مسئولیت بسیار بزرگی را برای کنترل ورود و خروج در عهده دارد پس استفاده از ابزاری که بتواند در این امر حراست سازمان را یاری کند علاوه بر کاهش فشار بر روی نیروی انسانی سطح کیفی نظارت را نیز افزایش می دهد، اما اگر این ابزار از کیفیت کافی برخوردار نباشد همان فشار را نه تنها کاهش نمی دهد بلکه افزایش نیز می دهد.
۱- کاهش هزینه به دلیل ایرانی بودن: گیت کنترل تردد دژبان دارای یک مکانیسم کاملا بومی می باشد که تا به حال این سبک طراحی در گیت کنترل تردد در هیچ نقطه از دنیا انجام نشده و این گیت را از این نظر خاص کرده است و اینکه به دلیل بومی بودن برای شما هزینه ای کمتر خواهد داشت.
۲- خدمات پس از فروش دژبان: در میان شرکت های حوزه کنترل تردد، دژبان به عنوان یکی از بهترین ها در حوزه پشتیبانی از مشتریان خود می باشد، زیرا شما با استفاده از گیت کنترل تردد دژبان تازه وارد خانواده دژبان شده و این به عنوان یک تعهد برای ما محسوب می شود که محصول ما باید برای شما بدون هیچ نقصی کار کند.
۳-بلوغ محصول: گیت کنترل تردد دژبان به عنوان یک محصول بالغ و کم نقص محسوب می شود. به طوری که  مشکل اخلال در عملکرد را برای سازمان شما ایجاد نمی کند.