آفتاب

برای یادگیری زبان از خانه خارج نشوید!اگر به زبانی مثل انگلیسی علاقه دارید و طرفدار پروپا قرص آن هستید، پس نگران وقت یا هزینه نباشید. این روزها با تغییرات بسیاری که در تکنولوژی انجام شده و روش های آموزش نوینی که ارائه شده است نیازی نیست غصه ترافیک سنگین خیابان ها و پیدا نکردن جای پارک و کلاس های خسته کننده با روش های آموزش قدیمی و سنتی را بخورید.

چندی پیش، دوستی تعریف می کرد در یکی از مناطق توریستی زیبای اصفهان، در پاسخ به یک توریست انگلیسی در مورد یافتن آدرس عاجز مانده بود، با این که علاقه ی زیادی به زبان انگلیسی و یادگیری و مطالعه فرهنگ و تاریخ کهن کشورهایی مثل انگلستان داشته است، اما حتی چند کلمه ی ساده هم از این زبان بلد نبوده است. بعد از آن روز با وجود سرزنش زیاد تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی می گیرد.

اما برای اجرای این تصمیم با مشکلات بسیاری مثل کمبود وقت مواجه بوده است. در ادامه توضیح داد که او کارمند بوده و روزانه 8 ساعت با کامپیوتر سر و کار داشته است و پس از رفتن به خانه هم نه انرژی و نه فرصتی برای رفتن به کلاس های حضوری انگلیسی پیدا می کرده. چند نفر از شما با چنین مشکلی مواجه هستید؟ هر کدام از شما ممکن است شاغل یا محصل و دانشجو باشید، در این صورت رفتن به کلاس های حضوری گاها عذاب آور است. اینجاست که پای من و زبان به میان می آید، وب سایت آموزش آنلاین زبان خارجی که راهی آسان است برای این که در خانه بنشینید و قدم در راه آموزش زبان بگذارید.

بدون رفتن به کلاس مثل بلبل انگلیسی حرف بزنید


اگر به زبانی مثل انگلیسی علاقه دارید و طرفدار پروپا قرص آن هستید، پس نگران وقت یا هزینه نباشید. این روزها با تغییرات بسیاری که در تکنولوژی انجام شده و روش های آموزش نوینی که ارائه شده است نیازی نیست غصه ترافیک سنگین خیابان ها و پیدا نکردن جای پارک و کلاس های خسته کننده با روش های آموزش قدیمی و سنتی را بخورید. خوشبختانه روش های نوین و جدیدی برای یادگیری زبان خارجی ارائه شده است.

شاید فکر کنید دیگر زبان انگلیسی اشباع شده و کم تر کسی نیاز دارد که به یادگیری این زبان بپردازد، شاید این طور باشد اما کاملا هم درست نیست. خود شما، چقدر برای رفتن به کلاس های انگلیسی زمان صرف کردید، حتی بدون درنظر گرفتن چیزی که در مدرسه آموختید؟ مسلما خیلی. اما ایا درحال حاضر می توانید با تسلط کامل به زبان انگلیسی صحبت کنید؟!؟ احتمالا بسیاری از شما که درحال خواندن این مطلب هستید، پاسخ تان به این پرسش منفی است.

تنها دلیلی که افراد نتیجه مثبتی در این راه نمی گیرند، روشی است که برای یادگیری زبان انتخاب می کنند. من و زبان به شما می گوید که با اختصاص دادن تنها 20 دقیقه در روز و در خانه، محل کار، دانشگاه یا حتی در طول سفر می توانید با تمرین و تکرار به فراگیری این زبان پرکاربرد بپردازید. تعجب نکنید، همان طور که گفتیم که دیگر زمان روش های سنتی آموزش گذشته؛ وقت آن رسیده که برای کسب موفقیت بیشتر در فراگیری این دانش پرطرفدار، به ابزار و وب سایت های معتبر امروزی روی بیاورید. می پرسید چطور؟

من و زبان همان معلم زبان همراهی که دنبالش بودید

مسلما بسیاری از شما طرفدار پروپا قرص یادگیری یک زبان دوم به جز فارسی هستید، اما احتمالا سردرگمید و نمی دانید که از کجا شروع کنید؟ به کدام موسسه زبان اعتماد کنید تا هزینه و وقت خود را صرف آن کنید؟ این نگرانی ها طبیعی است. شاید اطراف تان افراد زیادی را دیده باشید که با وجود رفتن به کلاس های آموزشی مختلف و گران قیمت، هنوز هم نمی توانند در یک مکالمه ی ساده زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ... شرکت کنند. این می تواند عاملی باشد که امیدتان را از دست بدهید و با خود بگویید که شما هم نمی توانید دراین را موفق شوید. اما تیم متخصص من و زبان با طراحی هوشمندانه یک وب سایت آموزش زبان، این شرایط را برای شما فراهم کردند تا بتوانید به صورت آنلاین به یادگیری یکی از زبان های آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، ترکیه ای، چینی و ... بپردازید.

دیگر همه می دانید که همیشه بین آموزش سنتی و آنلاین تفاوت های بسیاری وجود داشته، حال تفاوتی ندارد، آموزش زبان خارجی مثل انگلیسی باشد یا آموزش دروس مدرسه و دانشگاه. در هر حال این آموزش آنلاین است که نسبت به آموزش سنتی، برنده است. فراموش نکنید که یادگیری زبان یک رویه ی پیچیده و قدیمی است که نیاز به یک تلاش جامع دارد. شاید برای تان جالب باشد که بدانید در سال 1970 پژوهشی درمورد زبان شناسی انجام شد براساس آن پژوهش و تحقیق این طور می توان نتیجه گرفت که یک زبان آموز با مشکلاتی مواجه است که به شدت با وضعیت احساسی او ارتباط دارد و این ممکن است مانع فرآیند یادگیری وی باشد. ازجمله این مشکلات هم می توان به اعتماد به نفس پایین، عدم داشتن انگیزه، بی نظمی در یادگیری و مواردی از قبیل باشد. اکنون فرض کنید روش یادگیری نیز سنتی باشد و متعلق به 200 سال پیش، همراه با این مشکلات؛ مسلما نتیجه آن چیزی نیست که به دنبالش بودید و هستید.

در این میان آموزش آنلاین با کمک تکنولوژی توانسته تا حد زیادی به روند آموزش زبان انگلیسی و هر زبان دیگری به زبان آموزان کمک کند. اگر واقعا طرفدار این زبان هستید و می خواهید بدون معطلی آن را بیاموزید و یک انگلیسی زبان شوید، وب سایت من و زبان راهیست آسان پیش پای شما. این وب سایت آموزش آنلاین با طراحی خاص و فوق العاده، فرصت فراگیری ایتالیایی و 5 زبان دیگر از جمله آلمانی، ترکی، چینی، انگلیسی و فرانسوی را به شما می دهد که با روش های به روز به نتیجه ای که می خواهید، دست پیدا کنید!