آفتاب

درب و پنجره UPVCبی شک جنس مربوط به درب و پنجره از مهمترین آیتم هایی می باشد که سبب شده تا امروزه بسیاری از خریداران این ملزومات با تردید مواجه شوند.

آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و نصب یکی از بهترین و بی نظیرترین انواع  درب و پنجره  UPVC هستید؟ می دانید که آخرین و به روزترین قیمت درب و پنجره upvc چقدر می باشد؟
درب و پنجره از مهمترین و اساسی ترین ملزومات مورد استفاده در ساخت و طراحی یک ساختمان می باشد که امروزه افراد دوست دارند تا از شیک ترین و مدرن ترین این ملزومات برای ساختمان های مسکونی و اداری خود استفاده نمایند.
بی شک جنس مربوط به درب و پنجره از مهمترین آیتم هایی می باشد که سبب شده تا امروزه بسیاری از خریداران این ملزومات با تردید مواجه شوند.
توصیه ما این است که حتما خرید و استفاده از درب و پنجره های upvc را در اولویت های خود قرار دهید چرا که ین مدل از درب و پنجره های از مزیت های استفاده بی نظیری برخوردار بوده و در عین حال بسیار شیک نیز هستند که می توانند سهم بزرگی را در زیبایی دکوراسیون ساختمان مدنظرتان داشته باشند.
درب و پنجره های یو پی وی سی از پروفیل های مقاوم و مستحکمی طراحی می شوند و شیشه های مربوط به این مدل از پنجره ها هم دوجداره بوده و در نتیجه هیچ گونه صدای مزاحمی را نخواهید شنید.
درب و پنجرهِ های یو پی وی سی را می توانید در هر منطقه ای که زندگی می کنید به راحتی مورد استفاده قرار دهید چرا که این مدل از درب و پنجره های قابلیت استفاده در هر شرایط اقلیمی را دارند و سازگاری بسیار فوق العاده ای را با محیط زیست برقرار می کنند.
در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع و راهنمای خرید درب و پنجره upvc شیک، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع درب و پنجره UPVC


درب و پنجره یو پی وی سی  از نظر مدل و طراحی دارای تنوع بسیار بالایی هستند که از مهمترین و پرفروش ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– درب و پنجرهِ های یو پی وی سی کشویی با لنگه ثابت: یکی از لنگه های مربوط به درب و پنجره های یو پی وی سی ثابت بوده و لنگه دومی متحرک می باشد که از پرطرفدارترین مدل های موجود در بازار می باشد.
– درب و پنجرهِ های upvc کشویی با لنگه متحرک: از پرفروش ترین انواع درب و پنجره های یو پی وی سی می باشد که تصاویر مربوط به آن را می توانید از همین وب سایت مورد مشاهده قرار دهید.
– درب و پنجره های یو پی وی سی آکاردئونی: این مدل از ملزومات از چندین قطعه طراحی و تهیه می شوند و اگر فضای مناسبی را برای نصب درب و پنجره در اختیار دارید، می توانید این مدل از درب و پنجره های یو پی وی سی را در اولویت های خود قرار دهید
– درب و پنجره های upvc دو لنگه بازشو: این مدل از درب و پنجره های دو لنگه بازشو دارند که شما می توانید به راحتی پنجره ها یا درب منزل خود را به راحتی باز نموده و هوای بیشتری را به داخل ساختمان وارد کنید.
درب و پنجره UPVC

قیمت پنجره UPVC

Upvc مخفف عبارت Unplasticized PolyVinyl Chloride می باشد که این عبارت به معنای حالت سخت پلیوینل کلراید می باشد که حدود 85 درصد پروفیل های یو پی وی سی از این ماده می باشد.
مهمترین محصولات تولید شده از این پروفیل را پنجره های دوجداره شکل داده است که امروزه به شکل امروزه توجه بسیاری از مردم را در سراسر جهان به سوی خود جذب کرده است. همچنین خریداران پنجره های دوجداره یو پی وی سی دوست دارند تا باکیفیت ترین انواع این ملزومات را با کمترین و مناسب ترین قیمت ممکن تهیه و خریداری کنند.
شما هم می توانید قیمت پنجرهِ upvc را مورد بررسی قرار داده و باکیفیت ترین آنها را سفارش داده و مورد نصب قرار دهید. بی شک قیمت مربوط به پروفیل های خارجی از جمله وین تک در مقایسه با برندهای ایرانی نسبتا گران بوده ولی از مزیت ها و ویژگی های بی نظیری برخوردار می باشند

قیمت روز پنجره دوجداره

بررسی و آگاهی از قیمت پنجره  upvc یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از مخاطبان این محصولات می باشد به طوری که افراد علاقه مند به خرید پنجره های دوجداره یو پی وی سی می توانند به روزترین قیمت های مربوط به ملزومات را از همین وب سایت پیش روی خود به دست آورده و سپس با در نظر گرفتن قدرت مالی در اختیار خود، بهترین و مناسب ترین انواع پنجرهِ دوجداره upvc را تهیه و خریداری نمایند.
قیمت پنجرهِ upvc روزانه در حال تغییر بوده و این موضوع بسیاری از خریداران را آشفته کرده است. این در حالی می باشد که شما می توانید ثبات ترین قیمت مربوط به انواع پنجره های دوجداره یو پی وی سی را از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده و بررسی قرار دهید.

نمایندگی پنجره دوجداره

افرادی که قصد خرید و استفاده از پنجره دوجدارهِ upvcرا دارند، می توانند از نمایندگی های معتبر این ملزومات اقدام کرده و بهترین مدل آنها را در سبد خرید خود قرار دهند.
در نظر داشته باشید که فروشگاه پیش روی شما یکی از معتبرترین نمایندگی های فروش پنجره های دوجداره یو پی وی سی بوده و شما می توانید با توجه به ابعاد مدنظر خود، بهترین این محصولات را سفارش دهید. پنجره های دوجداره یو پی وی سی عرضه شده در این وب سایت از کیفیت و مقاومت بی نظیری برخوردار بوده و فروشگاه ما برای تمام محصولات خود گارانتی های بلند مدتی را ارائه می دهد.
درب و پنجره UPVC

ترمال بریک

آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین و مقاوم ترین انواع ترمال بریک هستید؟ می دانید که مزیت های و معایب مربوط به استفاده از گرما بندها در چیست؟
اتلاف انرژی یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی می باشد که در سال های اخیر توجه بسیاری از مردم را در سراسر جهان به سوی خود جذب کرده است و همین امر نیز باعث شده تا افراد به دنبال استفاده از راه حل هایی باشند که بتوانند میزان اتلاف انرژی را به حداقل برسانند. یکی از مناسب ترین و بهترین این راه حل را استفاده از ترمال بریک یا همان گرما بندها شکل داده است که در میان قاب های پنجره از قسمت خارج و داخل ساختمان استفاده شده و می توانند مانع از اتلاف و هدر رفتن انرژی باشند.
امروزه از این مدل عایق بندی ها در بسیاری از پنجره های آلومینیومی استفاده می کنند که میزان هدر رفتن انرژی را به صفر رسانده و در نتیجه هزینه های مصرفی شما را کاهش دهند. توجه داشته باشید که آلومینیوم یکی از فلزاتی می باشد که رسانای خوبی برای گرما و سرما بوده ولی در صورتی که از تیغه های پلی آمید در میان پروفیل های آلومینیومی استفاده می شود، پروفیل آلومینیوم می تواند به یکی از بهترین انواع ترمال بریک تبدیل شود.
استفاده از عایق بندی های مذکور توانسته است، ایرادهای مربوط به پنجره های آلومینیومی را برطرف کرده و شما هم بتوانید با توجه به سلیقه ی خود، اقدام به خرید پنجره های دوجداره آلومینیومی نمایید. استفاده از عایق بندی های مذکور در ساخت و طراحی پنجره های آلومینیومی سبب شده که امروزه یکی از سبزترین راه حل ها را برای جلوگیری از اتلاف انرژی مورد استفاده قرار دهیم. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع گرمابند ها و مزیت های مربوط به استفاده از این عایق ها توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع ترمال بریک

ترمال بریک همانطور که در قسمت قبلی نیز به آن اشاره شد، یکی از مهمترین انواع عایق بندی های مورد استفاده در طراحی پنجره های آلومینیومی می باشد و امروزه شما می توانید شاهد استفاده این عایق گرمابند در بسیاری از سازه ها باشید. فراموش نکنید که ترمال بریک ها از تنوع بالایی برخوردار هستند که شما می توانید با توجه به نیاز خود، مناسب ترین این انواع را تهیه نمایید. همچنین از مهمترین تنوع مربوط به گرما بندها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱- تک حالته Turn
۲- دو حالته Tilt & Turn
۳- کشویی Sliding
۴- فولکس واگنی Tilt & Slide
۵- آکاردئونی Fold & Slide
۶- لیفت و اسلاید Lift & Side
۷- محوری Pivot
۸- انواع درب Door

درب و پنجره UPVC

مزایا و معایب ترمال بریک

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که سبب شده تا امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهنمای خرید ترمال بریک باشند، مزیت های مربوط به این عایق بندی ها می باشد. شما هم می توانید قبل از استفاده از این مدل عایق بندی ها، در خصوص این مزیت ها اطلاعات مدنظر خود را به دست آورید. از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها و فواید مربوط به استفاده از عایق بندی های مذکور می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1.    داشتن قیمت بسیار مناسب
2.    افزایش ارزش فلز مورد استفاده در طراحی پنجره
3.    داشتن تنوع بسیار بالا از لحاظ بازشو و حالت
4.    انعطاف پذیری بسیار بالا
5.    داشتن رنگ الکترواستاتیک
6.    مقاومت بسیار بالای این محصولات در برابر مواد شیمیایی
7.    مناسب برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف
8.    کاهش میزان انرژی اتلاف شده در ساختمان
9.    گرمابند های مقاومت بسیار بالایی را در برابر اشعه های نور خورشید دارند
10.    توجه داشته باشید که گرما بندها در برابر بارش باران و رطوبت خاصیت خود را از دست نمی دهند.