آفتاب

ماگ طرح دارماگ یا لیوان سرامیکی نوعی لیوان از خانواده لیوان های سفالی یا شیشه ای است که دارای روکش متفاوت از جمله سرامیک است و عموما برای نوشیدنی های گرم استفاده میشود

ماگ ها دارای دسته ها و سایز های بزرگتری نسبت لیوان های معمولی هستند. لیوان های سرامیکی به دلیل شیک بودن ، هم به عنوان وسیله دکوری خاص استفاده شده و در زمان نیاز از آن ها استفاده می شود. ماگ طرح دار میتواند در طعم نوشیدنی شما تاثیر به سزایی داشته باشد.از خصوصیات دیگر خرید ماگ طرح دار می توان به مقرون به صرفه و ارزان بودن آن اشاره داشت. سرامیک و موادی که جهت تهیه ماگ استفاده می شوند کم هزینه بوده و به همین علت ماگ های موجود در بازار به نسبت انواع لیوان های دیگر با قیمت های بسیار مناسب تری به فروش میرسند.
از دیگر ویژگی های این محصول می توان به تنوع در طرح و رنگ آنها اشاره کرد، شما می توانید در یک محیط دوستانه و یا محیط کار خود از ماگ استفاده کنید؛ بی تردید نظر بسیاری از افراد به آن جذب خواهد شد زیرا این کالاها با اشکال و رنگ های زیبا می توانند متعلق به یک نفر باشد. ماگ ها به عنوان کادو برای دوستان صمیمی ست های بسیار زیبا و هیجان انگیزی دارند که نظر بسیاری از افراد حتی مشکل پسندان را به خود مجذوب می کنند. با تنوع ماگ‌های موجود دردنیا، ماگ شخصی شما یک چیزی در حد امضا یا دست خطتان به حساب می‌آید. طرح روی ماگ می‌تواند در نگاه اول علایق، استایل و شخصیت شما را به طرف مقابل نشان دهد. اگر به دنبال خرید لیوان نوشیدنی مورد علاقه‌ تان هستید، یک قابلیت جذاب در استفاده از ماگ طرح دار پیش روی شماست. قیمت ماگ ساده در مقایسه با ماگ طرح دار تفاوت محسوسی ندارد لذا این مورد قدرت انتخاب شما برای ماگ طرح دار را بیشتر می کند.ماگ‌ های ساده، لیوان‌های مخصوص سرامیکی هستند که در رنگ‌های متنوع سفید،قرمز، آبی و مشکی قابل سفارش هستند. در حالت کلی ماگ‌ها بهترین انتخاب برای چاپ عکس، متن و طرح‌های گرافیکی دلخواه شما هستند و به دلیل سادگی قالب، توسط خود شما قابل طراحی‌ اند. ماگ‌های طرح دار از قبل به صورت موضوعی طراحی شده‌اند و فقط کافی است عکستان را روی طرح مورد نظرتان بیندازید. نوع دیگری از ماگ ها ، ماگ یا لیوان حرارتی است که به خاطر ویژگی منحصر به فردی که دارد به آن ماگ جادویی نیز گفته می شود که به دلیل تغییر رنگ با رسیدن گرما به داخل لیوان از پیشنهادات مرسوم در خرید کادو برای دوستانمان می باشد. در نظر داشته باشید که قیمت لیوان حرارتی در مقایسه با لیوان های ساده بالاتر می باشد. نکته قابل توجه این است که بسیاری از شرکت ها برای تبلیغ برند خود از این لیوان ها استفاده کرده و با چاپ لوگوی خود روی آن در مراسم های خاص استفاده می کنند.