آفتاب

با بهترین روش های تبلیغات محیطی آشنا شویدتا زمانی که نتوانید کسب و کارتان را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید، نمی توانید تعداد مشتریانتان را نیز افزایش دهید و همه این ها به ثابت ماندن یا حتی کاهش سود فروش محصولاتتان منجر می شود و به طور کل نمی توانید هیچ پیشرفتی در کسب و کار خود داشته باشید.

یکی از بهترین روش های تبلیغات و دیده شدن در دنیای امروز، تبلیغات محیطی یا شهری است که دارای روش های متعددی می باشد؛ منتهی بهترین روش های تبلیغات محیطی که از طریق آن ها می توانید به خوبی در میان مشاغل مختلف دیده شوید، اجاره بیلبورد و تلویزیون شهری است. یکی از بهترین شرکت های تبلیغاتی که خدمات تبلیغات محیطی را به شما ارائه می دهد، شرکت آوای ترمه است که می توانید تمامی پروژه های اجرایی توسط این مجموعه تبلیغاتی را در وب سایت آن به آدرس www.avayetermeh.ir مشاهده کنید.

تلویزیون شهری؛ بهترین زبان برای تبلیغات کسب و کار شما

 تبلیغات محیطی
همانطور که اشاره کردیم یکی از روش های تبلیغات محیطی یا شهری، اجاره تلویزیون شهری است. تلویزیون‌های شهری قابلیت پخش زنده یا پویایی از تصاویر تبلیغاتی برندهای متنوع را دارند. شاید تفاوت عمدۀ تلویزیون شهری نسبت به سایر تبلیغات‌های محیطی، متغیر و متحرک بودن تصاویر و رنگ‌های تبلیغات باشد که همین اتفاق، باعث افزایش جذابیت تبلیغات برندها از این طریق شده است. تاثیرگذاری تلویزیون شهری برای تبلیغ محصول یا خدمات، به حدی است که بیشتر برندهای معروف و شناخته شده در جهان، استفاده از تلویزیون شهری را نسبت به سایر تبلیغات محیطی، ترجیح می‌دهند.
پخش زنده تصاویر یا ویدیوهای تبلیغاتی در تلویزیون شهری، به جذابیت و ماندگاری برند و شعار شما کمک زیادی خواهد کرد. در حال حاضر، امکان برخورداری از تلویزیون شهری در کرج، به واسطۀ شرکت معتبر آوای ترمه برای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف فراهم شده است. کارشناسان و متخصصین حوزۀ تبلیغات شهری در شرکت آوای ترمه، با توجه به تجربه و دانش خود، بهترین نقطه از فضای شهر را برای نصب تلویزیون‌های شهری در نظر گرفته‌اند.
در کنار تیم حرفه‌ای و کاربلد آوای ترمه، نمایش بسیار جذابی از محصولات و خدمات خود خواهید داشت که به طور قطع به یقین در افزایش کسب درآمد شما نیز تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. فقط کافی است، مجری تبلیغاتی خود را با آگاهی و شناخت کامل انتخاب نمایید تا تاثیر تبلیغات محیطی یا شهری را در فروش محصولاتتان بیشتر احساس کنید.
هر چند در نقاط مختلف دیگری از شهر کرج امکان نصب بیلبورد، استرابورد و انواع دیگر تبلیغات محیطی از سوی شرکت خوش نام و نشان آوای ترمه فراهم شده است. اما انتخاب هر یک از آنها، بستگی به میزان بودجه و نوع تبلیغات مورد نظر شما دارد.
برای مثال بیلبورد گوهردشت، یکی از پرطرفدارترین بیلبوردهای انتخابی از سوی برخی شرکت‌ها و سازمان‌ها است. دلیل اصلی این میزان استقبال نیز، پر تردد بودن این منطقه از شهر کرج است.

از بیلبورد تبلیغاتی تا افزایش درآمد، فاصله‌ای نیست!

 تبلیغات محیطی
در حال حاضر، طراحی و تولید محصول، تنها راه افزایش فروش و کسب درآمد شرکت‌ها نخواهد بود، حتی اگر محصول یا خدمات آنها، بسیار مدرن و با کیفیت باشد. اما در نهایت، اگر بازاریابی و تبلیغات کارآمد و سازنده انجام نشود، مسلماً مراحل فروش و توسعۀ کسب و کار نیز دشوار خواهد شد.
یکی از راه‌حل‌های اساسی، برای جلب توجه جامعۀ مخاطبین هدف یا تمام افراد جامعه، استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر یا نقاط مختلف کشور است. بیلبورد تبلیغاتی، بخش مهمی از ویژگی‌های محصول یا خدمات شرکت‌های مختلف را به صورت تصویر نمایش خواهد داد.
در اکثر شهرهای بزرگ دنیا، از بیلبوردهای تبلیغاتی برای تبلیغ محصول استفاده می‌شود. بسیاری از شرکت‌ها برای آنکه در رقابت با همتایان خود موفق عمل کنند و ضمناً مشتری‌های برند خود بیافزایند، استفاده از بیلبورد تبلیغاتی را بیش از سایر روش‌های تبلیغات محیطی، ممکن است انجام دهند. ماندگاری نام و شعار برند هر شرکت، بستگی به میزان تبلیغات آن شرکت خواهد داشت. بنابراین، بسیار مهم است که در بیلبورد تبلیغاتی از مفاهیم و واژه‌های جذاب و همچنین تصاویر خلاقانه و خاص استفاده نمایید. بیلبورد محیطی تاثیرگذار است که در زمان اندک، نگاه مخاطب را به خود جذب کرده و ضمناً پیام کمپین تبلیغاتی شما را به بیننده به صورت واضح و شفاف انتقال دهد. بخش زیادی از بیلبوردهای تبلیغاتی، در مکان‌های پر تردد شهر نصب می‌شوند که همین ویژگی، باعث بهتر و بیشتر دیده شدن شعار و برندِ شرکت‌های مختلف خواهد بود.

آوای ترمه؛ بهترین مجری تبلیغات محیطی در کرج

 تبلیغات محیطی
آوای ترمه، یکی از شرکت‌های موفق در عرصۀ پیاده‌سازی انواع تبلیغات محیطی و شهری است که تاکنون توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید. با وجود مجریان و کارشناسان مجرب آوای ترمه، همواره از سرمایه‌گذاری در این عرصه از تبلیغات شهری رضایت خواهید داشت و قطعاً از رُقَبای خود، به دلیل خلاقیت در نوع تبلیغات محیطی، موفق‌تر‌ عمل خواهید کرد.
مرتبط : تبلیغات محیطی چیست و انواع روش های آن کدامند؟
بیش از آنکه، برای تبلیغ محصول یا خدمات خود تصمیم گیری کنید، بهتر است نسبت به کیفیت و ویژگی برجستۀ محصولات خود اهمیت دهید. تبلیغ محصول یا خدماتی که چندان کیفیت و مزیت خاصی ندارند، برای مخاطبان جذاب نخواهد بود. اهمیت بخشیدن به نیاز و سلیقۀ مخاطبین هدف، باعث ارتقاء و پیشرفت کسب و کار شما در میان رقبا خواهد شد. چه بسا ارزش خدمات و کیفیت محصولات، خود را با انواع تبلیغات شهری مانند تبلیغات بیلبوردی، تلویزیون شهری یا استرابورد، بیشتر در نگاه مخاطبان آشکار خواهید کرد.
به طور معمول، شرکت‌هایی که چنین استراتژی برای تبلیغات برند خود داشته‌اند، موفق‌تر از سایر رقبا عمل کرده‌اند. به خصوص اینکه شرکت یا مجری تبلیغاتی حرفه‌ای، مانند آوای ترمه همراه و همسو با اهداف آنها بوده که نتیجه‌ای فَرای تصور مدیران ارشد و تبلیغات یک شرکت روی داده است.
برای آگاهی از فعالیت‌ها و نمونه خدمات شرکت آوای ترمه، پیشنهاد می‌کنیم به سایت آوای ترمه به آدرس www.avayetermeh.ir مراجعه نمایید تا با خدمات گسترده این کانون تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید و با خیال آسوده، تبلیغات برند خود را به آنها بسپارید.