آفتاب

کادو ولنتاین.بر اساس آمار تخمینی همه ساله در جهان و به مناسبت روز ولنتاین بیش از یک میلیارد کارت تبریک رد و بدل می‌شود.

روز ولنتاین یکی از مهم ترین روزهای احساسی در تقویم جهان است. روزی که با خریدن کادو ولنتاین برای دختر حساس‌ تر و پر معنا تر می‌شود. بر اساس آمار تخمینی همه ساله در جهان و به مناسبت روز ولنتاین بیش از یک میلیارد کارت تبریک رد و بدل می‌شود.

کارت‌ های تبریکی که گاها در کنارش کادوی کوچک دیگری هم ارسال می شود و مثلا آن را همراه با جعبه‌های شکلات و با طرح قلب و گل‌هایی که نماد عشق هستند ارسال می کنند. اما قطعا شما هم دوست دارید در این روز جهانی هدیه ای خاص را برای کسی که دوست دارید بگیرید و با جشن گرفتن این روز کسی که دوست دارید را خوشحال کنید. انتخاب کادو ولنتاین برای دختر کار خیلی سختی نیست.

با کمی شناخت نسبت به طرف مقابلتان به راحتی می‌توانید همان هدیه‌ ای را انتخاب کنید که قطعا از دیدن آن هیجان زده می‌شود. در این زمینه استفاده از تجربیات دوستان و جستجو در اینترنت می تواند کمک خوبی در انتخابتان داشته باشد.همیشه هدیه گرفتن و هدیه دادن خوشحال کننده است ، اما خرید یک هدیه برای یک روز خاص هم چون ولنتاین برای خانم‌ ها کار استرس آوری است. خرید بهترین کادو ولنتاین برای دختر تا حد زیادی به شناخت شما از آن‌ها و سلایقشان بستگی دارد. هر چقدر که شناخت شما از علایق و نیازهای طرف مقابل بیش‌ تر باشد انتخاب بهتر و راحت تری می‌توانید داشته باشید.بر خلاف تصور خیلی از افراد هدیه های مرتبط با مد و پوشاک نیست که یک بانو را خوشحال و غافلگیر می‌کند بلکه خیلی از اوقات کادو ولنتاین می‌تواند از نوع آموزشی و حتی سرگرمی باشد تا از چارچوب کلیشه‌ای خود خارج شوند.بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای ولنتاین باکس هدیه تهیه کنند تا همه چیز تم ولنتاین داشته باشد.همان طور که گفتیم اولین و قدیمی ترین سنت هدیه در جهان غرب و برای روز ولنتاین، شاخه گل سرخ بوده که نماد عشق است.

گل سرخ مصنوعی با طراحی مختص روز ولنتاین هدیه‌ای ماندگار، ساده و درعین حال جذاب است که می‌توانید با حداقل بودجه تهیه کنید.خرس‌های رنگی، گل سرخ و شکلات سه عنصر اصلی هدایا و پک‌های هدیه روز ولنتاین را تشکیل می‌دهند که مجموع هر یک از این هدیه ها در کنار گل سرخ می تواند ترکیبی به یاد ماندنی را در ذهن عزیزتان رقم بزند. می‌توانید با بودجه اندک تمام این اقلام را در یک جعبه کوچک و جمع و جور هدیه دهید. هدیه‌ای که هم خاص ولنتاین است و هم از نظر طراحی به خوبی مورد پسند قرار می‌گیرد.زیورآلاتی که به صورت ست و نیم ست هستند در دسته کادوی ولنتاین لاکچری قرار دارند، البته به شرط این که با سلیقه و سبک پوشش طرف مقابلتان آشنا باشید. در این صورت می‌توانید بهترین مدل موجود را انتخاب کنید.