آفتاب

تجربه دوباره جوانی و پوستی بدون چین و چروک با تزریق بوتاکسبا گذشت زمان و بیشتر شدن سن افراد، پیدایش خطوط و چین و چروک در صورت و گردن یک حقیقت اجتناب ناپذیر است اما با استفاده از روش های نوینی که علم پزشکی به بشر معرفی کرده است شما می توانید بدون جراحی و با هزینه بسیار پایین جوانی و شادابی خود را حفظ کنید و از افتادگی پوست خود جلوگیری نمایید.

با پیشرفت علم و پیدایش روش های نوینی که برای زیبایی و جوان سازی پوست توسط محققین ارائه شده است، افراد زمان و هزینه بیشتری را نسبت به گذشته برای رسیدگی به خود اختصاص می دهند. با گذشت زمان و بیشتر شدن سن افراد، پیدایش خطوط و چین و چروک در صورت و گردن یک حقیقت اجتناب ناپذیر است اما با استفاده از روش های نوینی که علم پزشکی به بشر معرفی کرده است شما می توانید بدون جراحی و با هزینه بسیار پایین جوانی و شادابی خود را حفظ کنید و از افتادگی پوست خود جلوگیری نمایید.
ما در ادامه این مطلب سعی داریم شما را با بوتاکس، نحوه عملکرد آن و همچنین بهترین کلینیک تزریق ژل و بوتاکس در تهران، کلینیک دکتر زمانی آشنا کنیم. شما می‌توانید برای مشاهده انواع خدمات زیبایی که توسط این مرکز ارائه می‌شود و نمونه کارهای پزشکان و متخصصان آن به وب سایت www.zamani.clinic مراجعه کنید.

نحوه عملکرد بوتاکس چگونه است؟

 تزریق بوتاکس


شاید برایتان جالب باشد که بدانید بوتاکس علاوه بر زیبایی برای مصارف درمانی نیز قابل استفاده است به عنوان مثال برای کاهش تعریق زیر بغل در بزرگسالان، افتادگی پلک، درمان میگرن مزمن، مثانه بیش فعال و حتی برخی اختلالات عصبی نیز از این ماده استفاده می شود. اما جدا از همه این موارد کسانی که به دنبال جوان سازی پوست و یا از بین بردن چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست صورت خود هستند می توانند با کمک یک پزشک متخصص، خود را از شر چروک و خطوط عمیقی که در اثر گذر زمان بر روی صورتشان ایجاد شده است خلاص شوند.
اگر بخواهیم راجب نحوه عملکرد این ماده بر روی پوست صحبت کنیم باید بگویم از بین 7 نوع بوتاکس موجود در بازار،  بوتاکس بوتولونیوم نوع A کاربرد زیبایی دارد که با تزریق آن توسط یک پزشک متخصص به مناطقی که دارای خطوط ریز و درشت هستند، فعالیت عضلات آن بخش از صورت را برای مدت مشخصی متوقف می شود در نتیجه شما باید پس از اتمام دوره آن را دوباره تمدید کنید. قیمت تزریق بوتاکس در تهران بسته به تخصص پزشک و برند بوتاکسی که استفاده می کند متفاوت است. کلینیک زمانی دارای مجموعه ای از بهترین دکتر ها برای انجام انواع کارهای زیبایی است که برای همه فعالیت های خود دارای مجوز مربوطه از سازمان غذا و دارو می باشد که این موضوع مهر تاییدی بر کیفیت و سلامت تمامی لاین های خدماتی است که توسط این مجموعه انجام می شود.
شما می توانید بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران را در کلینیک زیبایی زمانی پیدا کنید همچنین شما می توانید برای مشاهده نمونه کارها و میزان رضایت مشتریان این مجموعه به سایت این مرکز مراجعه نمایید.

جدیدترین روش کاهش چین و چروک صورت

 تزریق بوتاکس


درست است که بوتاکس یکی از کار آمد ترین و تاثیر گذار ترین روش هایی است که برای کاهش چین و چروک به وجود آمده بر روی پوست استفاده می شود اما افرادی که به علت کهولت سن دچار افتادگی و یا شل شدگی پوستی شده اند می توانند از جدید ترین متدی که برای ترمیم این نواحی وجود دارد استفاده کنند.
هایفوتراپی دقیقا همان چیزی است که افراد مسن به آن نیاز دارند تا به کمک آن بتوانند پوست آسیب دیده خود را دوباره جوان کنند. بهترین مرکز هایفوتراپی تهران یعنی کلینیک زمانی دارای کادری متشکل از بهترین متخصصان و پزشکان تهران است که با استفاده از علم روز دنیا و متد هایی که برای زیبایی و جوان سازی پوست در جهان استفاده می شود شما را در زیبا تر شدن چهره تان یاری می نمایند.
در این روش پزشک متخصص با کمک سونوگرافی HIFU باعث گرم شدن سریع بافت پوست می شود، او این کار را تا دمای مشخصی ادامه می دهد که در آن دما بتواند با آسیب رساندن به سلول ها، آن ها را نسبت به کلاژن سازی بیشتر تحریک نمایند. به عبارت ساده تر با استفاده روش هایفوتراپی القای آسیب سلولی و کاهش حجم ناحیه مورد نظر به صورت انتخابی است که حتما باید توسط پزشک متخصص انجام شود در غیر این صورت ممکن است شما را درگیر عواقب جبران ناپذیری کند.

مزایای هایفوتراپی چیست؟

این روش دارای مزایای فراوانی از جمله کاهش چروک و خطوط عمیق پوست، ترمیم افتادگی پوست در قسمت های حساسی مانند گردن، صاف و شفاف کردن پوست، محکم کردن دکلته، لیفت صورت در ناحیه گونه، ابرو، پلک و .... دارد. مواردی که در این بخش ذکر شد تنها بخشی از هزاران مزیتی است که جوان سازی و کلاژن سازی به این روش برای شما را به ارمغان می آورد. پس اگر شما هم به دنبال یک روش بدون درد و کم هزینه برای جوان تر و شاداب کردن پوست خود هستید می توانید به کلینیک زمانی مراجعه نمایید و از خدمات این مجموعه بهره ببرید.
کلینیک زمانی دارای بیش از 18 سال سابقه درخشان در حوزه خدمات زیبایی، پوست و مو است که به واسطه پزشکان متخصص و هزینه مناسبی که دریافت می کند به یکی از برترین کلینیک های زیبایی در تهران تبدیل شده است.