آفتاب

چاپ روی تیشرتهنر چاپ از جمله کارهای است که امروزه ترویج پیدا کرده و مورد استقبال عده زیادی از آدم ها با سلایق مختلف و در سنین متفاوت قرار گرفته است.

 این نوع چاپ انواع مختلفی دارد از جمله چاپ روی تیشرت ، چاپ روی ماگ یا لیوان ،و چاپ روی بشقاب. این نوع چاپ ها چون در منظر عمومی قرار می گیرند میتوانند روشی خوب در تبلیغات و بازاریابی برند ها باشند. لباس و پوشاک از گذشته تا به امروز جزو نیازهای اساسی و اولیه هر شخص بوده است. مدتی است که چاپ تبلیغات بر روی لباس و تیشرت در بازاریابی و تبلیغات رواج پیدا کرده است و موفقیت قابل توجهی را نیز به دست آورده است.بسیاری از شرکت ها در برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی برای نیروهای خود و در جهت تبلیغ بیشتر برند خود از این ایده استفاده می کنند به طوری که ست سرویس پذیرایی از جمله لیوان و بشقاب را از طریق این نوع چاپ طراحی می کنند و چون لباس ها به صورت رسمی می باشد از بج سینه استفاده می کنند . ولی در مواردی که نیاز به پوشیدن لباس رسمی نیست می توانند برند خود را از طریق چاپ روی تیشرت نمایان سازند.

در روش های قدیمی لوگوی شرکت ها فقط روی وسایلی خاص از جمله خودکار و سررسید و دفترچه یادداشت چاپ میشد ولی پیشرفت تکنولوژی بستر تبلیغات متنوع تری را برای عموم آدم ها فراهم کرده است. از کارایی های دیگری که از این روش می توان استفاده کرد طراحی تم تولد برای کودکان و البته بزرگتر ها است. برای دختر بچه ها ، ست لباس های صورتی با چاپ طرح خاص روی تیشرت و طراحی تیشرت پسرانه این ترکیب با رنگ آبی انجام می شود. یکی از مزیت های این روش این است که جدا از چاپ روی تیشرت آستین کوتاه میتوان از تیشرت آستین بلند هم استفاده کرد. چاپ تیشرت آستین بلند برای استفاده در پاییز مناسب است .زمانی که شما با شخصی ملاقات دارید، اولین چیزی که نظر شما را جلب می‌کند لباس آن شخص است. لباس از جمله کالاهایی است که بسیار زیاد در معرض دید دیگران قرار می گیرد و یکی از روش های مهم در انتخاب یک کالای تبلیغاتی همین در معرض نمایش بودن و کاربردی بودن آن کالا است. چاپ تیشرت با توجه به نوع ، جنس و رنگ آن به فراوانی و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد و میتوان هر نوع عکس، طرح و یا لوگویی را با هدف عرضه در بازار و اهداف تبلیغاتی اجرا نمود. تیشرت از جمله پوشاکی است که هم برای آقایان و هم خانم ها کاربردی و قابل استفاده است و این می‌تواند هدیه دادن این تیشرت ها را به عنوان هدیه تبلیغاتی بدون در نظر گرفتن جنسیت راحت تر کند.
وبگردی