آفتاب

با فایلسو کتاب های خارجی مورد نیازتان را به آسانی خریداری و چاپ کنید!کتاب سالیان سال منبعی برای انتقال دانش بین نسل های مختلف انسان ها بوده است و در عصر اطلاعات و فوران تکنولوژی نیز، هنوز کارکرد خود را حفظ کرده است.

 اگر اهل مطالعه و کتاب باشید، حتما با چالش ها و مشکلات موجود در این راه آشنایی دارید. به غیر از کتاب هایی که در ایران نگاشته می شوند، اغلب کتاب های خارجی با تاخیر چند ماهه در ایران ترجمه و منتشر می شوند. انتشار کتاب خارجی به صورت زبان اصلی به دلیل وجود موانع قانونی و بازار کم، چندان امکان پذیر نیست و همین باعث می شود که دسترسی به کتاب زبان اصلی، برای ایرانی ها بسیار دشوار باشد.
بسیاری از کتاب های خارجی که در ایران ترجمه و منتشر می شوند، کتاب های پرفروش و سود ده هستند و دسترسی به کتاب های علمی که فروش چندانی نداشته باشند، تقریبا غیر ممکن است. آمازون که امروزه بزرگترین فروشگاه خرده فروشی جهان است، در ابتدا یک کتاب فروشی زنجیره ای بود و سالانه میلیون ها کتاب در سراسر آمریکا به فروش می رساند. آمازون با گسترش فروشگاه خود، هنوز هم به کتاب توجه ویژه ای دارد و تقریبا هر نوع کتابی را در آن می توان پیدا کرد اما همانطور که می دانید، به دلیل تحریم ها، امکان خرید کتاب از آمازون، برای ایرانی ها وجود ندارد و همین باعث می شود که ایرانی ها نتوانند از منابع دسته اول موجود در این سایت و سایت های مشابه استفاده کنند.

آمازون و سایت های مشابه مثل گوگل بوکز، اغلب نسخه الکترونیکی کتاب ها را هم ارائه می دهند. برخی از این کتاب ها به صورت رایگان در اینترنت وجود دارند و با جستجوی خرید کتاب از آمازون و یا دانلود کتاب خارجی ، می توان تعداد زیادی سایت دانلود رایگان کتاب خارجی را پیدا کرد اما درصد بسیار کمی از کتاب ها، به صورت رایگان قابل دانلود هستند و اغلب آن ها پولی بوده و از دسترس خارج هستند اما خوشبختانه با یک سرویس که به تازگی کار خود را آغاز کرده به راحتی می توانید هر کتابی را از آمازون با هزینه بسیار کم خریداری نمایید.


 
سایت فایلسو، یک سرویس تهیه و چاپ کتاب خارجی است که علاوه بر ارائه رایگان صد ها کتاب ارزشمند، به شما در خرید کتاب خارجی نیز کمک می کند. کافیست درخواست کتاب خود را در این سایت ثبت نموده و منتظر بررسی کارشناسان فایلسو باشید، در نهایت در کمتر از یک روز فایل الکترونیکی کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ اگر مایل به چاپ کتاب باشید، فایلسو می تواند کتاب موردنظرتان را با بالاترین کیفیت برای شما چاپ کند تا بتوانید به نسخه فیزیکی کتاب نیز دسترسی داشته باشید. البته سرویس های دیگر مثل گوگل بوکز نیز توسط فایلسو پشتیبانی می شوند و می توان به منابع موجود در آن سایت ها هم دسترسی داشت. قیمت خرید کتاب ها در فایلسو نسبت به قیمت اصلی کتاب بسیار کمتر است و همین موضوع فایلسو را برای دانشجویان و شرکت های گوناگون به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل می کند.
وبگردی