آفتاب

نتایج شگفت انگیز رتبه یک گوگل شدن با آموزش سئوما نتایج فوق العاده ای که با رسیدن شما به لینک های اول گوگل، ایجاد می شود، را برای شما در ادامه بررسی می کنیم. نتایجی که فقط با آموزش سئو امکان پذیر است.

قطعا از خودتان پرسیده اید که اگر به رتبه های اول نتایج جستجوی گوگل برسیم؟ چه اتفاقی برای ما می افتد؟ چه نتایجی برای سایت ما به همراه دارد؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است. کافی است به سایت های برند که در رتبه های اول نتایج گوگل هستند توجه کنید. کافی است اندکی به آمار بازدید وب سایت های بزرگ مانند Newseo، دیجی کالا، دیوار و ... و نتایجی که ای موقعیت برای آن ها داشته است توجه کنید. ما نتایج فوق العاده ای که با رسیدن شما به لینک های اول گوگل، ایجاد می شود، را برای شما در ادامه بررسی می کنیم. نتایجی که فقط با آموزش سئو امکان پذیر است.

افزایش بازدید وب سایت

تصور کنید فروشگاه شما در انتهای یک مجتمع سه طبقه در آخرین طبقه وجود دارد. شما بازدیدی ندارید. اگر بتوانید ترفندهایی را برای افزایش بازدید و مشتریان خود استفاده کنید. دیگر تفاوتی نمی کند که شما کجا فروشگاه خود را احداث کرده اید. حال شما نیز در گوگل همین وضعیت را دارید و بعد از اینکه توانستید به لینک های اول نتایج گوگل با به کارگیری اصول سئو از آموزش سئو، می توانید خود را به همگان نمایش دهید و در این راستا بازدید خود را افزایش دهید.

افزایش نرخ کلیک وب سایت

پس از اینکه توانستید به بهترین شکل و بر اساس تکنیک های دوره آموزش سئو، سایت خود را بهینه سازی کنید، کاربران وب سایت شما راحت تر پیدا می کنند. حال بالا رفتن نرخ کلیک سایت به عوامل خاص خود بستگی دارد. این عوامل با جزییات، از مهم ترین سرفصل های آموزش سئو است. بالا رفتن نرخ کلیک یعنی اینکه شما کاربران بیشتر بر روی لینک وب سایت شما کلیک داشته باشند نسبت به وب سایت های رقیب. نیوسئو یکی از وب سایت های برگزار کننده دوره آموزش سئو نکاتی در این رابطه برای شما آماده کرده است:
((آمار نشان می دهد که به طور متوسط نرخ تبدیل سئو نزدیک به 14.6% است در حالیکه نرخ تبدیل سایر روش ها تقریبا 1.7% می باشد که اصلا قابل قیاس نیستند!! تبلیغات عموما به کلیک های بیخودی منجر می شود که به کاهش نرخ کلیک منجر می شود. این در حالی است که سئو با توجه به اینکه در فرایند جستجوی کاربر نمایش داده می شود و قطعا حاصل نیاز اوست، منجر به تبدیل بالاتری بشود. قطعا افرادی که به دنبال چیزی در موتورهای جستجو می گردند از قبل نیاز و هدف خود را مشخص کرده اند. شما با شرکت در یک دوره آموزشی سئوی تضمینی می توانید وب سایت خود را هدف اصلی بسیاری از کاربران قرار دهید.))
 

افزایش باورنکردنی فروش محصول و خدمات

اگر بازدید وب سایت شما افزایش پیدا کند و همین طور اگر نرخ کلیک شما افزایش پیدا کند. کافیست چند تکنیک بازاریابی آنلاین مربوط به کسب و کار خود را بر با تکنیک های بازاریابی خود ترکیب کنید. آنجاست که سئو سایت شگفتی فروش فوق العاده در یک ماه را برای شما رقم می زند. با یک نظرسنجی ساده از دانشجویان آموزش سئو، ما متوجه شدیم که متوجه شدیم که آن ها تغییرات محسوسی در مقدار فروش محصولات و خدمات ایجاد شده است.
جلب اعتماد کاربران به راحتی امکان پذیر است
ما به دلایل مختلفی به یک برند یا شرکت اطمینان می کنیم و از خدمات آن استفاده می کنیم و حتی خرید اینترنتی خود را از آنجا انجام می دهیم. امروزه بسیاری از کاربران به سایت هایی که در لینک های اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارند، بیشتر اعتماد کرده و با اطمینان خاطر از آن خرید می کنند. این حس اعتماد به سایت هایی که در لینک های اول قرار دارند را تنها با سئو می توان ایجاد کرد.

برند شما سر زبان های می افتد

یکی از راهکارهای برندسازی، رسیدن به لینک های اول گوگل با اصول سئو است. تقریبا تمام برندهای مطرح دنیا، همانند آدیداس، دیجی کالا، نیوسئو و ... وب سایت خود را با ترفندهای سئو به لینک های اول رسانده اند.
 

در رقابت با رقبا حرفی برای گفتن دارید

آموزش سئو به شما راه های سبقت گرفتن از رقبا را به بهترین شکل ممکن به شما آموزش می دهد. راهکارهایی که حتی رقیب شما یک بار هم از آن استفاده نکرده است. به عنوان مثال می توانید آموزش هایی مربوط به استفاده از محصول خود را برای کاربران در وب سایت قرار دهید. کاربران به خاطر همین آموزش ها، به شما اعتماد می کنند و حتی الامکان خرید خود را از شما انجام می دهند.
خیلی سریع کسب و کار کوچکتان به هدف می رسد
زمانی که شما با آموزش سئو و رعایت اصول آن در وب سایت تازه تاسیس خود، به رتبه یک برسید. زمانی که یک محتوای خاص شما با یک کلمه کلیدی خاص به لینک یک برسد. کاربران متوجه می شوند که به عنوان مثال یک فروشگاه لباس جدید در فلان منطقه، تاسیس شده است که امکانات ویژه ای را به شما می دهد

کسب درآمد از راه های مختلف

به طور کلی شما اگر به درستی اصول سئو برگرفته از دوره آموزش سئو را به درستی یاد بگیرید. بیش از 20 راهکار برای کسب درآمد از سئو با وب سایت رتبه یک، وجود دارد که می توانید درآمدهایی از 1 میلیون تومان تا بیش از 500 میلیون تومان را از آن خود کنید. این نشان دهنده ارزش فوق العاده این حرفه برای کسب و کارهای مختلف است. تبلیغات ساده ترین راه کسب درآمد است و شما می توانید وب سایت های دیگر را با قرار دادن تبلیغات آن ها در سایت خود، ماهانه درآمد ثابتی را از آن خود کنید.
وبگردی