آفتاب

درباره پلتفرم سکو بیشتر بدانیمسکو ، یک پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی است و با هدف کمک به کسب و کارهای داخلی برای دیده شدن در برترین رسانه های فارسی زبان از طریق انتشار رپورتاژ خبری ایجاد شده است.

شما با خرید رپورتاژ آگهی ، علاوه بر اینکه توسط مخاطبین رسانه های مختلف دیده خواهید شد و از لحاظ بازار کاری پیشرفت می کنید ، با دریافت بک لینک ، سئوی وبسایت شما نیز بهبود یافته و میتوانید انتظار داشته باشید که جایگاه بهتری در موتورهای جستجویی چون گوگل کسب کنید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی در واقع ابزاری تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار شما در قالب یک مطلب عادی است. رپورتاژ در حال حاضر در کشورهای مختلف به عنوان یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی شناخته شده است و امکان دیده شدن در برترین رسانه ها را به صاحبان کسب و کار می دهد. با خرید رپورتاژ آگهی و دریافت بک لینک از رسانه های معتبر، اعتبار و سئوی سایت شما نیز افزایش خواهد یافت و از این طریق رتبه سایتتان بهبود می یابد. از سوی دیگر رپورتاژ خبری دائمی می باشد و نیازی به تمدید آن نیست. بنابراین رپورتاژ آگهی را میتوان یکی از ایده آل ترین روش های تبلیغاتی با کمترین هزینه دانست که میتواند به سادگی میزان فروش ، اعتبار بیزینس و حتی ترافیک سایتتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
پلتفرم سکو به شما این امکان را می دهد تا رپورتاژ آگهی خود را با کمترین قیمت در رسانه های برتر منتشر کرده ، ضمن اینکه در تمام مراحل انتشار رپورتاژ آگهی در کنار شما بوده و به صورت تمام وقت پشتیبان شما خواهد ماند.

چرا پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی سکو را انتخاب کنیم؟

✔ تضمین انتشار رپورتاژ آگهی با کمترین تعرفه و کارمزد ممکن در رسانه های برتر
✔ رپورتاژ خبری خود را با تخفیف های قابل توجهی نسبت به پلتفرم های مشابه منتشر کنید.
✔ پشتیبانی 24 ساعته و شفاف سازی جزئیات توسط کارشناسان ما برای رفع کامل دغدغه های شما
✔ استفاده از روش های مکملی چون پوش نوتیفیکیشن برای بیشتر دیده شدن رپورتاژ شما
✔ صرفه جویی در زمان از طریق واگذاری کامل کار به کارشناسان ماهر سکو
✔ تولید محتوا توسط نویسندگان حرفه ای سکو در صورت نیاز برای گرفتن نتایج ایده آل