آفتاب

از اهمیت خرید فالوور اینستاگرام خبر دارید؟اینستاگرام به‌عنوان یک پلتفرم بصری، علاوه‌بر اینکه یک سیستم اشتراکی برای ثبت لحظات، خاطره ها و روزمرگی های مردم است، نقش بسیار مهمی هم در تبلیغات و بازاریابی کسب‌وکارهای مختلف دارد. به این صورت که بیزینس‌ها می توانند تصاویر مختلفی از محصولات، سرویس ها و خدمات‌شان را با فالوورها به اشتراک بگذارند و برند خودشان را تبلیغ کنند.

البته تبلیغات زمانی به نتیجه می رسد که تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام زیاد باشد، این درحالی  است که بسیاری از کسب-وکارهای نوپا هنوز در این پلتفرم شناخته نشده اند و تعداد کمی فالوور دارند.
توجه داشته باشید که هرچقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، تبلیغات هم اثر بیشتری روی فروش شما می‌گذارد؛ چراکه کاربران تازه‌وارد راحت تر به پیج شما اعتماد می کنند و محصول‌تان را می‌خرند.
بنابراین نباید از اهمیت خرید فالوور اینستاگرام غافل شوید.

چطور در اینستاگرام فالوور جذب کنیم؟

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی محسوب می‌شود که اگر به‌درستی استفاده شود، می‌تواند در موفقیت کسب‌وکار شما نقش مهمی را ایفا کند. درواقع این پلتفرم به شما کمک می کند تا مشتریان بیشتری را به سمت تجارت خودتان سوق دهید و به شهرت برسید.
اینستاگرام بستر مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی است که بسیاری از کسب وکارها به واسطۀ همین بستر به رشد چشم‌گیری در میزان فروش‌شان رسیده‌اند. بهتر است بدانید که استراتژی های مختلفی برای دستیابی به فالوور بالا و کسب موفقیت در اینستاگرام وجود دارد از جمله:
•    فالو آنفالو
•    پست کردن محتوای مناسب شامل تصاویر زیبا و چشم نواز از محصولات، سرویس ها و خدمات بر اساس استراژی از پیش تعیین شده
•    کامنت‌گذاری درست در زیر عکس دیگران
•    هشتگ‌گذاری صحیح در زیر عکس ها
•    و ...
همۀ این‌ها به شما کمک می کند تا به تدریج تعداد فالوور واقعی خودتان را افزایش دهید، اما اگر می خواهید در این بازار پررقابت کم نیاورید، راه  سریع تری هم وجود دارد که می‌تواند در کنار هرکدام از راه‌های بالا شما را زودتر به اهدافتان برساند.
سریع‌ترین استراتژی که به شما پیشنهاد می کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعداد فالووهای خودتان را افزایش دهید، خرید فالوور واقعی است. البته این روش برای کسب وکارهای نوپا بیشتر پیشنهاد می شود تا از این طریق بتوانند در مدت زمان کمی به تعداد قابل قبولی فالوور دست پیدا کنند و زودتر دیده شوند.
باید این نکته را مدنظر داشته باشید که این روش زمانی نتیجه می دهد که فالوورهای شما واقعی باشند، چراکه اکانت های فیک عملاً سودی برای شما نخواهند داشت. درواقع هدف اصلی از انجام این کار، ترغیب کاربر به خرید از پیج شماست تا بتوانید محبوبیت خودتان را در اینستاگرام افزایش دهید. با این روش رفته‌رفته تعداد فالوورهایتان زیاد می‌شود و کاربران دیگر هم ترغیب می‌شوند تا شما را دنبال کنند. بعد از آن، این بستگی به شما دارد که با ارائه محصولات و محتوای باکیفیت مخاطب را در صفحۀ خودتان نگه ‌دارید و یا اینکه او را فراری ‌دهید!


 خرید فالوور اینستاگرام


منظور از خرید فالوور واقعی چیست؟

راه های مختلفی برای افزایش تعداد فالوور فعال وجود دارد که در بالا به آن اشاره کردیم. منظور از فالوور فعال یا واقعی آن دسته از کاربرانی هستند که اگر به‌درستی هدایت شوند می‌توانند به خریدار محصول و استفاده‌کنندۀ آن تبدیل شوند. یک فالوور زمانی واقعی نامیده می شود که روزانه فعالیت قابل قبولی را در اینستاگرام داشته باشد، از جمله:
•    لایک کردن پست  صفحاتی که دنبال می کند (حتی پست های اکسپلور)
•    درج کامنت در زیر پست‌ها
•    دیدن استوری پیج‌ها
•    بازدید از ویدیو‌ها
•    تعویض عکس پروفایل
•    گذاشتن پست و استوری در صفحۀ شخصی خودش
•    و ...
البته برخی بر این باورند که جذب فالوور به این روش هیچ فایده ای ندارد و بعد از مدتی پیج شما با ریزش شدید دنبال‌کننده مواجه می‌شود. باید به شما بگوییم که این دیدگاه در مورد فروشگاه‌هایی درست است که فالوور فیک ارائه می‌کنند. فالوو‌رهای ارائه‌شده توسط فروشگاه  irfollower.com، معمولاً بالای  90 درصد فعال هستند و اگر شما محتوای مستمر و خوبی را تولید کنید، می‌توانید میزان ریزش را تا حد زیادی پایین بیاورید.
درواقع مزیت اصلی این فروشگاه استفاده 100 درصدی از کاربران ایرانی و فعال است. خرید از سایت فالوور، مزایای دیگری را هم برای شما به همراه دارد مزایایی مثل:
•    کمک به ارتقاء بازدید ایرانی ها از استوری‌های پیج شما
•    امکان افزایش تعداد لایک پست‎ها
•    بالا رفتن تعداد بازدید ویدیوها
•    امکان افزایش آمار بازدید از پروفایل شما
•    و ...


 خرید فالوور اینستاگرام


خرید فالوور واقعی؛ تضمینی برای موفقیت کسب وکار شماست
اگر به‌تازگی کسب وکار خودتان را راه انداختید، خواهشاً از بستر پرسود اینستاگرام غافل نشوید! کافیست برای افزایش تعداد فالوورهای واقعی خودتان، در شروع کار از سایت های معتبری مثل irfollower.com کمک بگیرید.
این فروشگاه در تمام 24 ساعت شبانه‌روز با شما در ارتباط است و با انجام مشاوره و خدمات افزایش فالوور (بدون اینکه حتی پسورد مربوط به اکانت شخصی‌تان را درخواست کند) شما را برای پیشرفت و دیده شدن در اینستاگرام راهنمایی می‌کند. همین حالا وارد سایت آی آر فالوور شوید و در کمتر از یک دقیقه سفارش خودتان را ثبت کنید و آن را در زمان کمی تحویل بگیرید.