آفتاب

چرا شهزاد دانا روی پروژه ttomoon خود تمرکز کرده است؟آیا تابحال از خود پرسیده اید که ما انسانهای زمینی چقدر فرصت داریم تا به زندگی روی کره زمین ادامه بدهیم. با توجه به تغییرات شدید اقلیمی و گرم شدن تریجی و مداوم کره زمین.

همین الان هم برخی مناطق گرمسیری و بیابانی در جای جای دنیا به دلیل گرمای بالا غیر قابل سکونت شده است . کمبود آب و ذخایر جهانی این ماده پر ارزش را هم به آن اضافه کنید .فعالیت های مخرب بشری را هم فراموش نکنید . مشکل پلاستک ها ، گازهای گلخانه ای و ...
بیابید کمی بی تعارف تر صحبت کنیم . شهزاد دانا که با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید کمی بیشتر با او آشنا شده و از نظریات و تحقیقاتش در مورد موضوعات مختلف آگاهی یابید ، اخیرا در کنفرانسی که به صورت مجازی برگزار کرده بود ، ادعا کرد که در 100 سال آینده زمین دیگر جایی مناسب برای سکونت ما انسانها نیست و ما باید آماده یک کوچ قریب الوقوع به سیارات دیگر باشیم.
 سیاراتی که شرایط سکونت ما انسانها را نیز داراست و تحقیقات وجود منابع مورد نیاز برای ادامه حیات بشر را در آنها اثبات کرده است . یکی از این سیارات و شاید بهترین انتخاب از بین آنها کره ماه باشد. سیاره ای که نه تنها میتواند جایگزین زمین برای ادامه حیات از طریق منابع و شرایط جوی قابل تحمل باشد ، بلکه به دلیل انرژی های غیرمتمرکز (برای فهم بهتر موضوع انرژی غیرمتمرکز به سایت ttomoon.com مراجعه کنید) ، زندگی در این سیاره باعث ارتقای سلامتی و طول عمر بشر نیز خواهد شد.
به دلیل همین شرایط نامساعد و از طرفی میل ذاتی انسان به حفظ و ادامه بقاست که شهزاد دانا و تیمش به سرعت روی ایده سفر انسان به کره ماه برای زندگی کردن یعنی همان پروژه ttomoon تمرکز کرده است . تحقیقاتی که از به زودی از مرحله تئوری به مرحله عملی جهش خواهد کرد و از نتایج آن مطلع میشوید. پس ما را دنبال کنید.