آفتاب

شما کدام یک از روش های لاغری را انتخاب می کنید؟بسیاری از افراد برای چنین سوالی هیچ جوابی ندارند! چرا که برای لاغری سریع و کوچک کردن شکم و پهلو دست به دامن هر روشی می شوند و برای شان مهم نیست دقیقا چه راه و روشی را امتحان کنند؛ از خوردن داروها و معجون های لاغری گرفته تا عمل های سخت برای سوازندن چربی ها و خرد کردن آن ها! اما آیا واقعا می توان به چنین روش های اعتماد کرد؟ آیا می توان درباره بی ضرر بودن آن ها با اطمینان صحبت کرد؟ مسلما خیر!

متاسفانه این روزها افراد بسیاری به دنبال رسیدن به وزن ایده آل و کاهش آن هستند، به خصوص خانم ها که بیشتر از آقایان با آن دست و پنجه نرم می کنند. در این بین هم بخش عظیمی از آن ها به جای این که روش های لاغری اصولی را انتخاب کنند به راه های سخت و عجیب غریب روی می آورند. اما همیشه این سوال وجود دارد که آیا می توان امیدوار بود که پس از پیروی از یک رژیم لاغری غیراصولی، وزن از دست رفته دیگر بازنگردد؟ یا این که با حفظ کامل سلامتی به نتیجه ای مثبت رسید؟
 
اگر درگیر لاغر شدن و کاهش وزن باشید، این ها تمام سوالاتی هستند که این روزها زیاد به گوش تان می خورد. متاسفانه در این ایام که همه به دنبال تناسب اندام و کاهش وزن شان هستند، عده ای به دنبال پر کردن جیب های خود هستند و با ارائه رژیم های نامناسب و غیراصولی کسب و کاری برای خود راه انداخته اند. بسیاری از افراد نیز با هدف لاغری سریع گول شان را خورده و خود را در خطر می اندازند. درحالی که می توانند با یک رژیم لاغری مناسب و سالم در مدتی معین وزن خود را به صورت نرمال کاهش دهند بدون این که نگران بازگشت و وزن و مشکلات جسمانی بعد آن باشند!
همیشه این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که لاغر شدن اصلا سخت نیست!! تنها لازم است که به هر رژیم لاغری که به دست تان می رسد اطمینان نکنید. اگر وزن زیادی دارید و از چربی های اضافه شکم و پهلوهای تان خسته شدید، نیازی نیست رژیم های سخت و پرخطر بگیرید؛ رژیم هایی که فقط شما را به تحمل گرسنگی دعوت می کنند و نتیجه های شان نیز زودگذر هستند!!! ادامه مطلب را بخوانید تا با یک راه اصولی و مناسب آشنا شوید تا دیگر لاغری را یک رویای دست نیافتنی ندانید!
 

هیچ چیز را از سفره تان حذف نکنید!!!

اغلب افراد تنها راه لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام را حذف کردن برخی از مواد غذایی از برنامه شان و تحمل گرسنگی را می دانند. این افراد همیشه در ابتدای راه پرانگیزه هستند و با علاقه پیش می روند اما خبر ندارند که چندی بعد نه تنها خسته و دل زده می شوند بلکه آسیب های زیادی هم به خودشان و بدن شان می زنند. محرومیت در خوردن غذاهای گوناگون سبب می شود که هر فرد تحت رژیم لاغری از لحاظ روحی تضعیف شده و علاقه ای به ادامه آن نداشته باشد. اگر شما نیز در دسته این افراد هستید، امروز به شما راه حل مشکل تان را می گوییم.
احتمالا برای تان سوال پیش می آید پس کدام یک از روش های لاغری مناسب است؟ شما باید برای کاهش وزن مطمئن و حفظ سلامتی تان به پیروی از یک رژیم غذایی اصولی روی بیاورید. البته لازم است این نکته را درنظر داشته باشید که یک رژیم لاغری سالم، رژیمی است که شما را از خوردن تمام مواد غذایی منع نکند. لاغر شدن مساوی با نخوردن و تحمل گرسنگی نیست! برنامه غذایی سالم است که میزان غذا خوردن شما را متعادل کند نه این که چیزی را حذف کند. همچنین هیچ ‌کس دوست ندارد پس از این که به ‌سختی وزن خود را کم کرد، دوباره افزایش وزن پیدا کند. برای نرسیدن به چنین کابوسی هم تنها کافیست به وب سایت معتبر من و رژیم مراجعه کنید.
 

لاغری بدون تحمل گرسنگی با من و رژیم

بسیاری از شما به دنبال لاغر شدن هستید و دوست دارید از شر چربی های اضافی خلاص شوید. اما به اشتباه قدم در مسیرهایی می گذارید که به جای نزدیک شدن به هدف تان که همان لاغری سریع باشد، از آن دور و دورتر شوید. وب سایت من و رژیم به شما کمک می کند که بدون نیاز به مصرف داروهای شیمیایی که البته ضررهای زیادی را به بدن شما وارد می سازند، بدون عمل های سخت جراحی، بدون نیاز به ورزش های طاقت فرسای طولانی، لاغری بدون تحمل گرسنگی را تجربه کنید. داشتن یک رژیم لاغری نامناسب موجب گرسنگی، خستگی، نفخ شکم، سرگیجه، تکرر ادرار، نداشتن تمرکز و آرامش ذهن و عوامل از این دست می شود. رژیمی که اصولی و تحت استانداردهای روز دنیا باشد به هیچ عنوان چنین حالت هایی را برای شما به وجود نمی آورد؛ رژیم های وب سایت من و رژیم در همین دسته از برنامه های لاغری قرار می گیرد.
در سایت من و رژیم متناسب با شرایط وزنی و بدنی شما، رژیم لاغری مشخص می شود و شما می توانید با خیال راحت به وزن ایده آل خود برسید. برای این کار فقط کافیست به وب سایت من و رژیم مراجعه کنید و یک رژیم غذایی هوشمند دریافت کنید. با کمک این وبسایت شما می توانید رژیم لاغری هوشمند متناسب با قد، وزن، جنسیت،‌ استخوان بندی و اقلیم خود را بر اساس اطلاعات تغذیه روز دنیا بدست بیاورید. جالب است بدانید که تمامی اطلاعات تغذیه ای و رژیم های این سایت، از معتبرترین مراکز علمی تحقیقاتی تغذیه اروپا و آمریکا دریافت شده اند.

وبگردی