آفتاب

ارایه خدمات مدرن اعصاب و روان با آر تی ام اس و جوان سازی واژن با هیگز در کلینیک سوینبه تحریک مغناطیسی مغز یا به صورت موشکافانه تر برانگیختن مغناطیسی مغز از روی جمجمه آر تی ام اس گفته می شود. در این شیوه معمولا از امواج مغناطیسی برای برانگیختن جاهایی از مغز استفاده می شود که در معالجه بیماریهای عصبی کارایی منحصر به فردی دارد.


آر تی ام اس

درمان بعضی از مشکلات با دستگاه آر تی ام اس

به تحریک مغناطیسی مغز یا به صورت موشکافانه تر برانگیختن مغناطیسی مغز از روی جمجمه آر تی ام اس گفته می شود. در این شیوه معمولا از امواج مغناطیسی برای برانگیختن جاهایی از مغز استفاده می شود که در معالجه بیماریهای عصبی کارایی منحصر به فردی دارد.
با ملاحظه به تاثیرات روانی مصرف بیش از حد بعضی از مواد مخدر ها یا دارو های اعتیاد آور بر روی مغز، از متد rTMS برای معالجه بیمار های دچار به اعتیاد استعمال می شود.برای مثال به کارگیری از این تکنیک برای برطرف نمودن تاثیرات قرص کلونازپام و سایر مخدرها در مراکز روانپزشکی و ترک اعتیاد استفاده می شود.

درمان آر تی ام اس چگونه عمل می کند؟

در شیوه آر تی ام اس رویداد الکتریکی مغز تحت الشعاع مرکز مغناطیسی واقع می گردد که به صورت پالس هایی از سر عبور می کند. این شیوه درمانی فوق، قسمت های ویژه ای از مغز را مورد تحریک قرار می دهد.
این پالس ها بدون هیچ گونه درد از جمجمه می گذرند و به نورون های عصبی مرتبط می رسند. برانگیختن یاخته های قسمت های معینی از مغز می تواند برآیند مناسب در معالجه بیماری های اعصاب و روان به دنبال داشته باشد.
مزایای بکارگیری درمان آر تی ام اس
عمده ترین مزایایی که می توان برای سیستم آر تی ام اس نام برد شامل:
از مزایای به کارگیری درمان آر تی ام اس این است که بیمار در زمان درمان هیچ احتیاجی به بیهوشی ندارد.

بیمار در حین درمان با این سیستم درد ندارد
 رسیدن به نتیجه دلخواه درمانی در حداقل زمان ممکن
از دیگر مزایای به کارگیری درمان آر تی ام اس می توان به نداشتن عوارض اشاره نمود.
خیلی از داروها استعمال شده در دراز مدت عوارض خود را بر جای می گذارند اما این شیوه درمانی هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت. به علت نداشتن بیهوشی عوارض ناشی از چنین جراحی را نخواهند داشت.
مدت زمان درمان آر تی ام اس
یکی از متداول ترین پرسش ها در خصوص شیوه درمان مغناطیسی آر تی ام اس طول دوره درمان می باشد. معمولا مدت زمان دوره درمان معادل ۴ الی ۵ هفته می باشد، میزان این جلسات اغلب 5 بار در هفته است و هر جلسه میان نیم ساعت تا 1 ساعت طول می کشد.

روش درمانی آر تی ام اس برای درمان چه بیمارانی است؟

از متد rTMS درمانی برای اکثر امراض که بنیاد آنها اعصاب و روان است به کار برده می شود. این شیوه درمانی برای ترک اعتیاد دارو های مخدر نظیر زولپیدم یا هر نوع ماده مخدر دیگر به کار برده نمی شود و تنها جزئی از روند التیام بیماران پس از ترک اعتیاد به شمار می آید.
مقدار تاثیر گذار بودن درمان با مغناطیس روی هر مریضی کاملا متمایز است. بعضی از بیماری هایی که با تکنیک آر تی ام اس درمان می شوند نظیر موارد زیر می باشند:
 
اختلالات دو قطبی
سردرد های میگرنی
استرس و اضطراب
توهم
افسردگی(تک قطبی و دوقطبی)
مشکلاتی در خصوص وسواس
اختلالات اضطرابی
توهمات شنوایی
صدمه های مغزی
اسکیزوفرنی مقاوم به درمان دارویی

روش درمانی آر تی ام اس برای ترک اعتیاد

اگر موشکافانه تر به این مسئله نگاه کنید در حقیقت شیوه آر تی ام اس یک درمان قطعی برای ترک اعتیاد به مواد مخدر نخواهد بود و تنها جزیی از مراحل ترک اعتیاد به حساب می آید، این درمان همواره موقع ترک و سم زدایی آغاز شده و اغلب تا پس از ترک اعتیاد هم مورد استفاده قرار می گیرد.
به علت عوارض روانی، روحی حاصل از استعمال مواد مخدر شیوه RTMS درمانی یکی از تکنیک های پیشنهادی به همراه رواندرمانی ترک اعتیاد یا گروه درمانی به شمار می آید.

درمان افسردگی با rtms

دانش نمایان نموده است که دلیل ایجاد افسردگی با قشر فرونتال در ارتباط است که در این بخش ایجاد ارتباط میان فرونتال و سینگولیت قدامی دچار مشکل می شود. آر تی ام اس به صورت ویژه ای بر روی فرونتال فوکوس می نماید.
با تحریک پی در پی این ناحیه، تماس میان این دو بافت می تواند التیام یابد، سرانجام علائم و نشانه های افسردگی طی چند هفته کاهش می یابند. تاثیر قابل ملاحظه از درمان همواره پس از ۱۰ الی ۱۲ جلسه rtms به چشم می آید
با ملاحظه به دوره ای بودن دوره افسردگی، بیماران امکان دارد پس از این دوره درمانی به هیچ جلسه درمانی دیگری احتیاج نداشته باشند. اگر مسائل و نشانه هایی بازگردند امکان دارد متخصصان ما جلسات درمانی بیشتری را برای دسترسی به تاثیر ضد افسردگی دائمی و پی در پی پیشنهاد نمایند.
همواره ۷۸ درصد از اشخاص به صورت مطلوبی به درمان تحریک مغناطیسی مغز جواب می دهند و کم و بیش عوارض جانبی به دنبال نخواهند داشت. FDA این گونه درمان را همانند درمان بی خطری تصویب نموده است.
یکی از عمده ترین امتیازات درمان افسردگی با این گونه تکنیک این است که وابستگی اشخاص مریض به دارو های ضد افسردگی پس از معالجه کم شده یا به کل از بین می رود.

جوان سازی واژن چیست؟

آیا واقعا روش جوان سازی واژن می تواند یک متد اثر بخش به حساب آید؟

آیا علاوه بر زیباسازی و جوان سازی مسائل دیگری را برطرف می نماید؟ با توجه به توسعه های قابل ملاحظه ای که در حیطه پزشکی ایجاد شده است، از متد ها و تکنیک های متعددی با تاثیر گذاری بیشتر و درد کمتر برای داشتن هیکل و اندامی ظریف و زیبا و بهسازی سطح کیفی زندگی به کار برده می شود.  
جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان یکی از عمل های جراحی زیبایی است که با اعمال آن سطح کیفی زندگی بانوان ، مخصوصا آنهایی که دارای سن زیادی هستند ولی هنوز در پی خوشی ها و لذت های دوران جوانی می باشند یک تغییر محسوس و مثبتی خواهد بود.

این عمل به درمان چه مشکلاتی می پردازد؟


سوالی که همیشه برای اکثر خانم های پیش می آید این است که جوان سازی واژن معمولا چه مسائلی را درمان می کند؟
شل شدگی ناحیه تناسلی بانوان که به علت زایمان و بالا رفتن سن ایجاد می شود همواره عوارض بسیاری را به دنبال خواهد داشت که منتهی به ایجاد ناراحتی و مسائل مختلف در شخص می شود بعضی از بانوان هم بی اختیاری ادرار و نداشتن میل جنسی را امتحان می نمایند.
 
التیام وضعیت ناحیه تناسلی بانوان ، برطرف نمودن شل شدگی واژن و تحریک آن برای ساخت بافت های جدید به اسم جوان سازی واژن صورت می گیرد.
این گونه جوان سازی معمولا پروسه های دیگری را هم تحت پوشش قرار می دهد این پروسه عبارت است از:
تقویت نقطه جی
بعضی پروسه ها با اعمال بر روی این بخش سبب بهسازی لذت جنسی می شود.
نهان سازی کلیتورال
در این متد بافت های موجود در پیرامون کلیتوریس را از بین می برند.
هایمنوپلاستی یا ترمیم پرده بکارت
در این روش پرده بکارت بازسازی و ترمیم می شود.
واژینوپلاستی
حفره واژن کوچک و تنگ می شود.
لابیاپلاستی
لابیا را شکل دهی نموده یا اندازه آن را تغییر می دهد.
تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که پروسه های مرتبط به جوان سازی واژن از سال ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۴ حدود ۴۹٪ بالا روی داشته است.
با بالا رفتن شهرت این گونه عمل متد های متعددی برای اجرای این پروسه اختراع شده است، ولی در میان کلیه شیوه های موجود، شیوه ای مطلوب تر است که پایین ترین مقدار تهاجم و بیشترین اثربخشی را داشته باشد.
سیستم هیگر با برخورداری از انرژی گرمایی کشسانی رادیو فرکانس به شیوه غیر تهاجمی و اثربخشی کامل به جوانسازی ناحیه تناسلی یاری می رساند.

منظور از جوانسازی چیست؟

جوانسازی واژن یک نوع عمل زیبایی به حساب می آید که به منظور تصحیح مسائل مرتبط به واژن نظیر شل شدگی، خشکی، افتادگی و …. صورت می گیرد.
اکثر مسائل این بخش پس از زایمان مخصوصا زایمان های طبیعی برای بانوان بوجود آمده و اثرات مستقیمی بر روی سطح کیفی زندگی آنها داشته است، نظیر بی اختیاری در ادرار

دلایل اهمیت این عمل برای خانم ها

در چند سال اخیر شهرت و معروفیت این گونه عمل در سراسر دنیا و مسلما ایران سیر صعودی داشته است چرا که با اعمال این جراحی می توان به بهسازی سطح کیفی رابطه زناشویی و
مطابق پژوهشات صورت گرفته تقریبا ۴۰ ٪ از بانوان از اختلالات جنسی در عذاب هستند، ولی خیلی از آنها به علت مشکلات عرفی، فرهنگی راضی به برملا نمودن مشکلات خود نیستند. این در صورتی است که با تعیین و اعمال این جراحی به وسیله یک پزشک متخصص و کاربلد درصد بیشتری از مسائل مربوط به زنان قابل رفع می باشد.
مسئله عمده دیگر این است که پروسه جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان گاها خود نظیر چندین مداوای دیگری است که با همدیگر تلفیق می شود: جراحی پلاستیک سیستم تناسلی بانوان، جراحی جوانسازی ناحیه تناسلی، جراحی فرم دهی واژن، واژینوپلاستی، تنگ کردن ناحیه تناسلی بانوان، لابیاپلاستی، مونس پلاستی و لابیا ماژور پلاستی

چه مواقعی به این عمل احتیاج است؟

امکان دارد برای هر کسی این سوال پیش آید که چه زمانی بانوان نیاز مبرم به انجام جوانسازی واژن خواهند داشت ؟ ناحیه تناسلی بانوان یکی از قسمت های بدن است که مشخصه الاستیک و کششی داشته و در گذر زمان به علت بالا رفتن سن و زایمان های مکرر، یک حالت شل شدگی و افتادگی به خود می گیرد.
با بالاتر رفتن سن، تغییر و تحولاتی در هورمون ها به وجود می آید که توانایی ماهیچه ها و سلول های همبند پیرامون را کاهش می دهد. سرانجام امکان دارد ناحیه تناسلی بانوان خاصیت ارتجاعی خویش را از دست داده و به علت افت استروژن ، نازک شده و فرم خود را از دست دهد.
در این وضعیت همواره بانوان احساس پیشین خود را که در زمان ایجاد رابطه جنسی داشته اند را به یکباره از دست می دهند و با مسائلی دیگر چون بی اختیاری ادرار مواجه می شوند. سرانجام این مداوا هم به قصد درمان و هم به قصد زیبا سازی و جوانسازی و در بعضی موارد پیشگیری از مسائل نام برده شده صورت می گیرد.

آدرس : تهران : بلوار دهکده المپیک- چهار راه زیبادشت- روبروی مسجد امام رضا(ع). پلاک 16 -طبقه دوم
تلفن ثابت : 44744659-02144744641

 ایمیل :[email protected]
ارسال توسط تبلیغات در صفحه اول گوگل ادوردز بیست

گالری تصاویر