آفتاب

کلان شهر اصفهان، میزبان سوپرمارکت بزرگ اسنپ مارکتبسیاری از فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها تصمیم گرفتند که شعبه ای در فضای مجازی برای خودشان ایجاد کنند تا مردم بتوانند بدون حضور فیزیکی در فروشگاه های مذکور، خرید نیازمندی های روزانه شان را به صورت اینترنتی انجام دهند.

سوپرمارکت های آنلاین که شاهد تاسیس شدن آنها در فضای مجازی هستیم، یک ایده استارتاپی هستند  و در کشور ما یک پدیده نوظهور به شمار می آید. با توجه به گسترش فضای مجازی و در دسترس بودن این فضا برای همه مردم،‌ فروشگاه‌های آنلاین بزرگی در کشور به وجود آمدند. بسیاری از فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها تصمیم گرفتند که شعبه ای در فضای مجازی برای خودشان ایجاد کنند تا مردم بتوانند بدون حضور فیزیکی در فروشگاه های مذکور،  خرید نیازمندی های روزانه شان را به صورت اینترنتی انجام دهند. در واقع این روزها  فروشگاه هایی با امکانات بالا همگی به فکر یک شعبه اینترنتی برای خود می باشند.

سوپر مارکت آنلاین در اصفهان


 سوپر مارکت آنلاین اسنپ مارکت در اصفهان، یک فروشگاه مجازی و سوپر مارکت اینترنتی تازه تاسیس در شهر تاریخی اصفهان است که شهروندان اصفهانی می توانند به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند. مجموع اسنپ ، با مشارکت هایپر مارکت سیتی سنتر، شعبه اصفهان فروشگاه آنلاین اسنپ مارکت را راه اندازی کرده است. برای خرید از اسنپ مارکت نیازی نیست که به فروشگاه مراجعه کنید و در هر کجای شهر اصفهان که باشید میتوانید به راحتی خرید خود را از تنها هاپپراستار این شهر بزرگ انجام دهید.

مزایای خرید از سوپرمارکت آنلاین


در خرید از این سوپرمارکت آنلاین اصفهان، افراد می توانند بدون اینکه معطل شوند، یک راست به سراغ کالای مورد نیاز خود بروند و از خرید غیر ضروری اجتناب کنند. با نصب برنامه اسنپ مارکت با توجه به اینکه نیازی به حضور خریدار در فروشگاه نیست، از رفت و آمد بی مورد جلوگیری می شود و هزینه بنزین و پارکینگ برای صاحبان خودرو و هزینه رفت و آمد برای کسانی که از اتوبوس و یا تاکسی استفاده می کنند کم می شود. همچنین در زمان افراد هم بسیار صرفه جویی می شود، این در حالی است که شما در هر زمان و در هر مکانی که باشید می توانید با استفاده از خرید آنلاین، دسترسی به کالای مورد نیاز خود داشته باشید و اگر کالایی تخفیف داشته باشد، با استفاده از اپلیکیشن مربوط به آن می‌توانید به راحتی از این تخفیف ها آگاهی پیدا کنید.

کالاهایی که توسط اسنپ مارکت به درب منزل شما می رسد، در بسته بندی های بسیار مطمئن قرار دارند، که این مسئله باعث می شود تا آسیبی به کالای مورد نیاز شما وارد نشود و کلیه سفارش ها کاملا سالم به دست شما می رسد. شما با انجام فقط یک خرید اینترنتی می‌توانید تمام نیازمندی های روزانه خود را تهیه کنید و دیگر نیازی نیست که برای خرید کالاهای مختلف به فروشگاه های مختلف سر بزنید.

 تخفیف های سوپر مارکت آنلاین اسنپ مارکت


سیتی سنتر دارای کالاهای تخفیف داری است که میان مشتری هایش بسیار معروف است و اسنپ مارکت هم این تخفیف ها را حفظ کرده و هم داخل سایت و هم اپلیکیشن تمامی کالاها با همان قیمت های مناسب در دسترس تمامی مشتریان است.

رعایت پروتکل های بهداشتی


رعایت پروتکلی هایی بهداشتی از ابتدا،‌ یکی از چهارچوب های سفت و سخت اسنپ مارکت بوده است،   به خصوص در روزهایی  که گرفتار بیماری کرونا  هستیم!  افرادی که در هایپراستار کالاهای اسنپ مارکتی را آماده‌ می کنند تا به دست خریداران برسانند، هر روز تبشان سنجیده می ‌شود و همچنین دستکش و ماسک دارند و با رعایت کامل تمهیدات بهداشتی بسته ها را به دست مشتریان خود می رسانند.

همچنین با توجه به این نکته که  در روزهای گرم سال احتمال آب شدن و خرابی برخی کالاها وجود دارد، تمامی این دسته از کالاها  در مکان های خنک نگهداری شده  و یا  همراه با یک قطعه یخ به مشتریان تحویل داده می شوند.

از دیگر پروتکل های صحیح این سوپرمارکت آنلاین،‌ تفکیک محصولات خوراکی از انواع مواد شوینده و بهداشتی می باشد.

 

لازم به ذکر است که این سوپرمارکت آنلاین و بزرگ در سه شهر عظیم تهران، کرج و اصفهان فعال است و هدف آن تامین نیازها روزانه مردم، با حذف کیفت و قیمت مناسب می باشد.