آفتاب

چطور نزدیکترین کلینیک دامپزشکی شیراز به خود را با پی جو پیدا کنیم؟نگهداری از پت در دنیای مدرن و با توجه به فواید روانشناختی که دارد در کشور ما رو به افزایش است. به ویژه با افزایش افسردگی و کاهش زاد و ولد این موضوع بیشتر بولد شده است. به همین دلیل نیاز به خدمات دامپزشکی و کلینیک دامپزشکی بیشتر شده است.

نگهداری از پت در دنیای مدرن و با توجه به فواید روانشناختی که دارد در کشور ما رو به افزایش است. به ویژه با افزایش افسردگی و کاهش زاد و ولد این موضوع بیشتر بولد شده است. به همین دلیل نیاز  به خدمات دامپزشکی و کلینیک دامپزشکی بیشتر شده است. با توجه به محدودیت های موجود شناسایی یک مرکز خدمات دامپزشکی که نزدیک به محل زندگی شما باشد میتواند برای شما بسیار مفید و ایده آل باشد.

دامپزشکی شیراز

خدماتی که در کلینیک دامپزشکی ارائه داده می شود:

افرادی که از حیوانات خانگی نگهداری می کنند بنا به نوع پت خود از خدمات متفاوتی می توانند در این کلینیک ها برخوردار شوند که در این بخش به این خدمات اشاره خواهیم کرد:

  1. اولین و مهمترین موردی که در این کلینیک ها انجام می شود درمان حیوانات خانگی مختلف و رسیدگی به وضعیت آنها می باشد.
  2. انجام واکسیناسیون و چکاپ دوره ای به ویژه برای پت هایی مانند: سگ و گربه
  3. انگل تراپی: تجویز داروهای ضد انگل برای حیواناتی مانند: سگ، گربه و غیره که بسیار برای سلامت حیوان و صاحب حیوان مهم و ضروری می باشد.
  4. انجام جراحی های ضروری و غیر ضروری: انجام جراحی های روتینی مانند: عقیم سازی که برای حیوانات خانگی ضروری است. و انجام جراحی های اورژانسی مانند: شکستگی و تروما.
  5. انجام امورات زیبایی پت: معمولا در کلینیک های دامپزشکی بخشی به عنوان آرایشگاه وجود دارد که به اصلاح مو و ناخن حیوانات رسیدگی می کند که این بخش از بخش درمان مجزا می باشد.
  6. انجام سونوگرافی و رادیولوژی: در بعضی از کلینیک دامپزشکی امکان سونوگرافی و رادیولوژی فراهم می باشد که در بعضی بیماری ها مانند: شکستگی و تروما و همچنین برای تشخیص آبستنی از آن استفاده می شود. 
  7. فروش انواع وسایل و تجهیزات مورد نیاز پت ها: معمولا در کنار این مراکز درمان یک پت شاپ هم وجود دارد و اقلامی مانند: غذای مخصوص حیوانات، قلاده و لباس حیوانات، خاک مخصوص گربه و تجهیزات بهداشتی و تربیتی پت ها به فروش می رسد. 
  8. فروش دارو: در صورتی که به بیمارستان دامپزشکی مراجعه کرده باشید حتما در کنار آن داروخانه دامپزشکی نیز وجود دارد که شما قادر خواهید بود تا دارو های تجویزی توسط دکتر دامپزشک را از آنجا تهیه کنید. البته این داورها قابلیت تهیه از داروخانه ها انسانی را نیز دارند.
  9. انجام امورات دندانپزشکی حیوانات: در این کلینیک ها عمدتا امورات مشکلات دندانی و دندانپزشکی نیز انجام می شود و مواردی مانند: جرم گیری و اصلاح یا کشیدن دندان هم قابلیت انجام را دارد.

 

ضرورت شناسایی کلینیک دامپزشکی در نزدیکی محل زندگی:

این مورد در کلان شهر ها که موضوع ترافیک مطرح است بیشتر به چشم می آید. به ویژه با محدودیت هایی که در خصوص پت ها در کشور ما مطرح است. همچنین در مواقع ضروری و اورژانسی که نیاز به خدمات سریع دامپزشکی دارید اگر مرکز درمان نزدیکتر باشد برای حیوان شما نیز بهتر خواهد بود و این مرکز سریعتر می تواند اعزام نیرو داشته باشد و یا شما سریعتر می توانید خود را به آن مرکز برسانید. به همین دلیل اگر این مرکز درمانی را در محل زندگی خود بشناسید بسیار برایتان مناسب خواهد بود.

کلینیک دامپزشکی و پت شاپ در شیراز و سایر شهرها را در سایت پی جو مشاهده نمایید.

چگونه کلینیک دامپزشکی نزدیک محل زندگی خود را با سایت پی جو شناسایی کنیم؟

در شهرهایی مانند تهران و شیراز و سایر کلان شهر ها که معضل ترافیک و و اتلاف وقت و هزینه همیشه مطرح می باشد. شناسایی نزدیکترین مراکز درمانی مهم است. ما به هموطنان ساکن در این شهر ها سایت payju.ir را پیشنهاد می کنیم که به راحتی و تنها با چند کلیک قادر خواهید بود تا از نزدیکترین کلینیک خدمات دامپزشکی محل زندگی خود با خبر شوید.

گالری تصاویر


وبگردی