آفتاب

سازا دیزاین، ارائه دهنده خدمات اجرا و طراحی کابینتقسمت هایی از خانه هستند که دکوراسیون آن نسبت به سایر نقاط منزل مهم تر است و باید توجه ویژه ای به آن صورت گیرد. آشپزخانه از جمله این قسمت ها می باشد زیرا تمام پخت و پز خانه و همین طور شستشوی ظرف ها و دیگر وسایل در این ناحیه صورت می گیرد.

کابینت ممبران

قسمت هایی از خانه هستند که دکوراسیون آن نسبت به سایر نقاط منزل مهم تر است و باید توجه ویژه ای به آن صورت گیرد.  آشپزخانه از جمله این قسمت ها می باشد زیرا تمام پخت و پز خانه و همین طور شستشوی ظرف ها و دیگر وسایل در این ناحیه صورت می گیرد. پس باید نمای داخلی آن به گونه ای باشد که فرد در آن احساس آرامش کند. در نتیجه کابینت ها که بخش وسیعی از دکوراسیون را شامل می گردند یکی از بخش های مهم هستند که تاثیر فراوانی در جلوه آشپزخانه شما دارند.  کابینت های آشپزخانه می توانند از مواد مختلفی تولید شوند که هر ماده ای ویژگی ها و مشکلات خاص خود را دارد. یکی از انواع مشهوری که کابینت آشپزخانه از آن تولید می شود کابینت ممبران است. این کابینت به خاطر مزایای زیادی که دارد باعث شده است تا عده افرادی که خواهان این کابینت شده اند هر روزه بیش تر گردد. کابینت های ممبران قابلیت تولید شدن در 2 حالت مدرن و حالت کلاسیک را دارا می باشند. پس حتما تا با حال متوجه شده اید که با افزایش جلوه آشپزخانه، جلوه و نمای خانه شما نیز زیباتر خواهد شد. سبک کابینت مشخص کننده این است که جنس آن به چه صورت باشد. هر کابینتی دارای ویژگی های مثبت و منفی است که کابینت ممبران نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. اما خوب است بدانید که ویژگی های فوق العاده کابینت ممبران سبب شده است که بیش ترین سفارش را در بین مشتریان داشته باشد. با این که کابینت ممبران قابلیت تولید در سبک مدرن را دارا می باشد اما این کابینت بیش تر در حالت کلاسیک طراحی می شود.


 

تعریف کابینت ممبران

اگر از پوشش ممبران برای کابینت استفاده شود می توان گفت که نوع آن از ممبران می باشد. در واقع ممبران قطعه ای است که به صورت PVC بر روی سایر قطعات قرار می گیرد. این ورقه قابلیت این را دارد که بر روی قطعاتی همچون MDF و سایر قطعات قرار گیرد و باعث نما و جلوه بهتر آن ها می گردد.

برای درست کردن این کابینت تنها کاری که لازم است انجام گیرد این است که ابتدا صفحاتی که MDF نپخته و یا MDF ای هستند که قبلا توسط دستگاه روی آن ها ابزار خورده است را چسب کاری کنند سپس توسط سیستم ویژه ای، پوشش ممبران بر روی آن متصل می گردد. قیمت کابینت ممبران در صورتی که تنها یک طرف آن ممبران قرار گیرد و در قسمت دیگر PVC نصب شود بسیار پایین می شود.
حالا شاید برای شما این سوال مطرح گردد که کابینت ممبران چگونه به کابینت کلاسیک تبدیل می شود؟
برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که هنگامی که بر روی MDF طرح هایی زده شود که آن طرح ها از سبک کلاسیک باشند این کابینت تبدیل به کابینت کلاسیک می گردد و در صورتی که بدون این نقش ها روکش شود کابینت مدرن تولید می گردد. کابینت های ممبران از نظر مدل بسیار غنی و پرتنوع می باشند. اگر در این کابینت ها از پوشش هایی استفاده شود که دارای سطح درخشنده ای هستند این کابینت تبدیل به کابینت مدرن می گردد. به طور کلی می توان از دو نوع روکش استفاده کرد حالت اول برای هر دو سبک کلاسیک و مدرن قابل استفاده است و حالت دوم به دلیل این که از نظر جنسی ضخیم است و درخشندگی بیش تری دارد تنها در نوع مدرن استفاده می شود. انتخاب این کابینت باعث می شود که جلوه و اثرگذاری آشپزخانه شما در نگاه بیننده افزایش یابد.


 
حال به بررسی ویژگی ها و مزایای کابینت ممبران می پردازیم:
پیشرفت تکنولوژی سبب شده است که بتوانیم انواع مختلف نقش ها و الگوهای مختلف را بر روی MDF نقش ببندیم و در نتیجه تنوع این مدل نسبت به سایر مدل ها بسیار بیش تر می باشد.
بهترین ویژگی این کابینت قسمت بسیار پایین آن می باشد. همان طور که می دانید کابینت های کلاسیک اگر از چوب طبیعی ساخته گردند قیمت آن ها بسیار بالا خواهد بود ولی کابینت ممبران این قابلیت را دارد که بتوان بر روی آن ها طرح هایی شبیه به چوب را اجرا نمود پس شما با صرف هزینه ای پایین تر دارای کابینتی بسیار زیبا خواهید شد.
امروزه شرکت های کابینت سازی بسیاری در سطح کشور وجود دارد. برای یک انتخاب آگاهانه و اصولی، یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه شرکت سازا دیزاین می باشد. شرکت سازا دیزاین با داشتن تجربه و استفاده از کارشناسان و معماران متخصص به خوبی توانسته است تا رضایت مشتریان خود را فراهم نماید.
یکی از شرکت های معتبر و برتر در زمینه طراحی کابینت شرکت سازا دیزاین می باشد. شرکت سازا دیزاین با داشتن تجربه طولانی و برخوردار بودن از متخصصان کارآمد توانسته است که رضایت مشتریان را به خوبی به خود جلب نماید.وبگردی