آفتاب

به نظرتان چه شرکت هایی برای خدمات ماشین لباسشویی مناسب هستند؟شرکت های معتبر برای خدمات دادن و سرویس به شما مشتری عزیز از افراد دارای مدرک معتبر و تضمین شده و با تجربه و حرفه ای استفاده میکنند و هنگامی که میخواهند نیرو و تکنسین تعمیرکار جذب کنند حتما پیشینه و مدارک شناسایی و سطح تجربه و آگاهی آنها را مورد بررسی قرار میدهند.

همانطور که میدانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی از شرکتی باید خدمات بگیرید که اصالت داشته باشد و در انجام تعهداتش، خود را مسئول بداند و نیاز شما را به نحوه احنست برآورده سازد.
با توجه به اینکه شرکت های خدماتی بسیار، فراوان شده اند و انتخاب را برای شما سخت کرده اند این توصیه را به شما مشتری عزیز میکنیم که تبلیغات ظاهری و شیک و مدرن نباید شما را گمراه کند و قبل از تماس حتما این نکات را مدنظر داشته باشید:
• شرکتی که از ارائه سرویس و خدمات خودش مطمئن باشد اطلاعات خود را کامل در اختیار شما قرار می دهد و این اعتبار این شرکت خدماتی را نشان میدهد.
• برای سرویس دادن به شما از چه افرادی استفاده میکنند؟؟
شرکت های معتبر برای خدمات دادن و سرویس به شما مشتری عزیز از افراد دارای مدرک معتبر و تضمین شده و با تجربه و حرفه ای استفاده میکنند و هنگامی که میخواهند نیرو  و تکنسین تعمیرکار جذب کنند حتما پیشینه و مدارک شناسایی و سطح تجربه و آگاهی آنها را مورد بررسی قرار میدهند. زمانیکه که یک شرکت ثبت شده و معتبر را انتخاب میکنید از بابت تکنسین اعزام شده آسوده خاطر باشید.
• شرکت خدماتی با اصالت و معتبر میتواند قبل از انجام هرگونه تعمیراتی به شما یک برآورد هزینه منطقی از قیمت ها و خدماتی که قرار است بدهد داشته باشد. این گونه شرکت ها طبق نرخ مصوب اتحادیه هزینه ها را دریافت میکنند و برای شما در هزینه صرفه جویی میشود ولی درحالی که یک شرکت غیر معتبر و متخلف هزینه های زیادی برای شما تعیین میکند و شما را به دردسر می اندازد.
• یک شرکت خوب و مشتری مدار زمانیکه خدمات را ارائه داد حتما طی یک تماس تلفنی میزان رضایت مشتری را سوال میکند و اگر انتقاد و پیشنهادی داشتند را با کمال رضایت پذیرا میشوند.


 تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی می تواند مانند خیلی از وسایل برقی و مکانیکی دچار مشکل و خرابی شود ایرادات لباسشویی ال جی میتواند دلایل مختلفی داشته باشند چند مورد را بررسی میکنیم:

• ماشین لباسشویی ال جی تخلیه نمیکند.

یکی از دلایل تخلیه نکردن لباسشویی میتواند گیر کردن شیء و یا دکمه یا گیره در داخل پمپ تخلیه باشد و خرابی پمپ تخلیه نیز میتواند باشد. ممکن است در سیم کشی مشکلی بوجود آمده باشد.

• در ماشین لباسشویی ال جی لباس ها خشک نمی شوند.

دلیل این مشکل میتواند حجم زیاد لباس باشد و همچنین از قرار دادن کیف و کوسن و بالشت و یا اجسامی که در ماشین پخش میشوند خودداری کنید و دلیل دیگر میتواند عدم تخلیه آب باشد.

• نشت آب در ماشین لباسشویی ال جی

نشتی آب میتواند از جاپودری بخاطر پودر زیاد باشد و یا لاستیک دور درب معیوب شده باشد و همچنین ممکن است دیگ شکسته باشد و یا شلنگ ورودی و تخلیه خراب شده باشد و نشتی آب را بهمراه داشته باشد.


 تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

 ماشین لباسشویی بوش یک برند آلمانی است که کیفیت خوبی دارد ولی به هرحال در اثر مرور زمان دچار مشکلاتی میشود و باید آنها را رفع کنید در اینجا چند مشکل را به اختصار رفع میکنیم:

• هیچ برنامه ای در ماشین لباسشویی بوش آغاز نمیشود

علت این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اول اینکه ممکن است قفل کودک فعال شده است ومانع از شروع بکار کردن لباسشویی شده است و یا احتمال دارد درب ماشین لباسشویی کامل بسته نشده باشد و همچنین معیوب شدن دکمه استارت میتواند از جمله مشکلات رایج باشد.

• ماشین لباسشویی بوش آبگیری نمیکند

اولین علتی را که باید بررسی کنید اطمینان از عدم خم شدگی لوله آب ورودی است آنرا چک کند. لوله را بررسی کنید مسدود نشده باشد. بصورت مستقیم فشار آب ورودی را از شیر اصلی چک کنید ممکن است فشار آب کم شده باشد.
احتمال بعدی میتواند شیربرقی خراب شده باشد و عمل آبگیری را لباسشویی انجام نمیدهد.

• درب ماشین لباسشویی بوش بسته یا باز نمیشود و گیر کرده است.

علت این مشکل میتواند گیر کردن لباس لای درب باشد ممکن است یه لباس کوچک مانند جوراب بین درب ولاستیک گیر کرده است پس بهتر است آنرا بررسی کنید.
احتمال دیگر اینکه ممکن است قفل کودک فعال است ونمی گذارد درب باز شود و یا بیش از حد ظرفیت لباس داخل لباسشویی قرار دارد و در آخر هم خرابی قفل درب باید بررسی شود.


 تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

بررسی مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ گاهی نیازمند تخصص و تجربه کافی میباشد ولی میتوان با علم به آنکه چه مشکلی دارد راحتتر آن ایراد را برطرف کرد. چند نکته را در مورد برخی ایرادات و نحوه برطرف کردند آنها در ماشین لباسشویی سامسونگ بررسی میکنیم:

• دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد.

یکی از دلایل این مشکل میتواند نامتعال بودن و نامنظم بودن لباس ها در داخل دیگ بوده است و یا مشکلات تخصصی تر مانند پاره شدن تسمه درام و یا زغال موتور ساییده شده و معیوب شده است این موارد نیازمند تخصص میباشد.

• ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از حد آبگیری میکند.

گاهی اوقات ممکن است لباسشویی بیش از حد آب دریافت کند و آب زیادی داخل ماشین جمع شوند که علت این مشکل میتواند معیوب شدن شیر برقی و خرابی در محفظه فشار باشد و یا ایراد در سوییچ فشار باشد که باید هر یک از این ها بررسی شود.

• ماشین لباسشویی سامسونگ سرو صدای زیادی تولید میکند.

گاهی صدای زیاد از ماشین لباسشویی سامسونگ میتواند علت ساده ای داشته باشد آن هم تراز نبودن پایه ها و یا بار نامتعادل لباس ها در لباسشویی و همچنین مشکلات پیچیده تر مانند ایراد در تسمه و فنرها وکمک فنرها باشد.

تعمیر انواع ماشین لباسشویی توسط خدمات سرویس

یکی از بهترین شرکت های خدماتی در زمینه تعمیرات و سرویس انواع ماشین لباسشویی شرکت خدمات سرویس می باشد.
تیم حرفه ای و با تجربه خدمات سرویس با داشتن تکنسین های مجرب و کاربلد میتواند ماشین لباسشویی شما را در کمترین زمان تعمیر کرده و در هزینه های شما صرفه جویی کند زیرا کار تیم خدمات سرویس تعمیر قطعات است نه تعویض قطعات پس خیالتان راحت باشد که برای شما هزینه اضافی بوجود نمی آورند.
تمام هزینه ها و نرخ های این مجموعه طبق اتحادیه می باشد و تکنسین های خدمات سرویس سعی می کنند قبل از تعمیرات یک برآورد هزینه برای شما داشته باشند و شما را از نگرانی بابت هزینه ها راحت کنند.
تکنسین های خدمات سرویس با داشتن مدارک لازم فنی و دوره های آموزشی فراوانی که دیده اند با ساختار تمام لباسشویی ها با مدل های مختلف آشنا هستند و میتوانند به راحتی مشکل اصلی ماشین لباسشویی شما از هر برند و مدلی که باشد را تشخیص دهند و آنرا تعمیر کنند.
تکنسین های خدمات سرویس از فیلتر های زیادی عبور میکنند تا در تیم تعمیراتی خدمات سرویس قرار بگیرند و به منازل شما اعزام شوند و از هر جهت گواهی سلامت و ایمنی را دارا هستند.
پس همین الان برای تعمیرات ماشین لباسشویی در غرب تهران و شمال تهران و شرق تهران و جنوب تهران با خدمات سرویس در تماس باشید.
منبع : خدمات سرویس