آفتاب

معرفی سایت دانوستاندر دنیای امروزی و با پیشرفت دانش کامپیوتر و ساخت اپلیکیشن های مختلف دیگر نیازی به خرید و فروش و مبادله کالا با روش های سنتی نیست زیرا که به راحتی و بدون هیچ دردسری و تنها با استفاده از اینترنت و یک سری وب سایت های خاص مانند سایت دانوستان، می توان این کار را انجام داد.

معرفی سایت دانوستان

سایت دانوستان از جمله بهترین سایت آگهی رایگان برای معرفی خدمات، محصولات و کالا به شمار می رود که بخش مهمی از بازاریابی را به خود اختصاص داده است. و از هر قشر و هر شغلی می تواند با گذاشتن آگهی و تبلیغات محصول مورد نظر، کار خود را پیش ببرد. معرفی خدمات از طریق سایت دانوستان به صورت رایگان، جز بهترین روش های تبلیغات می باشد بخصوص برای افرادی که به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اند و از این طریق می توانند کسب و کار خود را به صورت رایگان تبلیغ و معرفی کنند. همچنین در سایت دانوستان می توان کالا و یا خدمات خود را بدون دخالت هیچ گونه واسطه ای خرید و فروش و عرضه کنید، در دنیای امروزی تبلیغات رایگان جز مهمترین نیازهای کاربران در دنیای مجازی می باشد زیرا که دیگر وضعیت مانند گذشته نیست که برای عرضه و خرید محصولی بازار را زیر و رو کنیم که آیا به نتیجه می‌رسیم یا نه، امروزه هر جا و مکانی که هستید با استفاده اینترنت و سایت ثبت آگهی مانند سایت دانوستان به راحتی و با ثبت نام و چند کلیک و جستجوی ساده، آگهی مورد نظر خود را جهت خرید و فروش کالا، نیازمندی و خدمات مختلف ثبت کنید.
نحوه ثبت نام و کار با سایت دانوستان

برای کار کردن از طریق  سایت دانوستان به راحتی و بدون هیچ دردسری میتوان با ثبت نام و ساختن یک حساب کاربری ساده در آن محصولات خود را آگهی کنید. در این سایت شما می توانید عکس و حتی فیلم که در هر سایتی امکان پذیر نیست. آپلود فیلم برای آگهی از ویژگی های برتر مربوط به این سایت می باشد)، و هر نوع کالا و خدماتی را در سایت قرار داده و معاملات و مبادلات خود را انجام دهید. در سایت دانوستان همچنین هر کاربر در صفحه مخصوص به خود یک لینک اختصاصی دارد که می تواند آن را کپی کرده و در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و... خود به اشتراک بگذارد. در سایت دانوستان این امکان وجود دارد که  هر مشتری یا کاربر، تبلیغ کالا یا خدمات دیگر مشتری ها را در هر جای جهان ببیند و تبلیغات دیگر کشورها را نیز مشاهده کند.  و مهمتر از همه در این سایت امکان آگهی محصولات با ارز های دیجیتال وجود دارد یعنی شما می توانید کالا و خدمات خود را با ارز های دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم، ریپل و... قیمت گذاری کنید همچنین می توانید کالا و یا خدمات خود را با ارزهای دلار، یورو، ین، تومان و... نیز در این سایت قیمت گذاری کنید و معاملات خود را به راحتی انجام دهید، بحث ارز های دیجیتال در سایت ها یا اپلیکیشن های گوشی هوشمند این روزها بسیار زیاد شده است.  در سایت دانوستان با تایید آگهی از سوی مدیریت، آگهی شما منتشر و تا 365 روز بر روی سایت قابل بازدید است. در این سایت تبلیغات رایگان می باشد و با ویژگی های خاصی که دارد به راحتی می توان در آن ثبت نام کنید و آگهی خود را در رابطه با ارائه خدمات، خرید و فروش کالا ثبت کنید.
وبگردی