آفتاب

آشنایی با خدمات لابیاپلاستی کلینیک زیبایی زنان دکتر سونیا کاظم‌ زادهاگر از فرم و شکل ظاهری اندام تناسلی خود رضایت کامل ندارید، یا در انجام فعالیت های روزانه مانند ورزش کردن به دلیل بزرگی لب‌های واژن دچار مشکل شده‌اید، عمل لابیاپلاستی بهترین گزینه برای حل مشکلات شما می باشد.

عمل جراحی لابیاپلاستی با لیزر یک عمل جراحی  حساس و پیچیده است که به تجربه و تخصص بالایی احتیاج دارد. این جراحی به روش های مختلفی قابل انجام میباشد. این روش ها شامل تکنیک های سنتی و مدرن لیزر و آر اف می باشد که هر کدام دارای مزایای خاص خود می باشند.
اگر از فرم و شکل ظاهری اندام تناسلی خود رضایت کامل ندارید، یا در انجام فعالیت های روزانه مانند ورزش کردن به دلیل بزرگی لب‌های واژن دچار مشکل شده‌اید، عمل لابیاپلاستی بهترین گزینه برای حل مشکلات شما می باشد. پس وقت آن رسیده که به یک متخصص متبحر جراح زیبایی زنان مراجعه کنید. البته هر فردی هم کاندیدای مناسبی برای این عمل جراحی نیست. شما می‌توانید برای تصمیم‌گیری از مشاوره‌های خانم دکتر سونیا کاظم‌زاده در این مورد کمک بگیرید. ایشان جراح زیبایی زنان، زایمان و نازایی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و به شما کمک می کنند تصمیم بگیرید که آیا لابیاپلاستی برای شما مناسب است یا خیر. در طول مشاوره اولیه، شرایط شما برای انجام لابیاپلاستی ارزیابی می شود و دکتر سونیا کاظم‌زاده در مورد چگونگی دستیابی به نتیجه مطلوب با شما صحبت خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه اینستاگرام کلینیک زیبایی ایشان به آدرس [email protected] مراجعه نمائید.
 
 نتایج  این عمل جراحی، ماندگاری مادام العمر دارد.این جراحی در صورت انجام با هر یک از روش های سنتی و مدرن، تنها به یک جلسه درمانی نیاز دارد و تنها در برخی موارد خاص نیاز به عمل ترمیمی وجود دارد. نتایج حاصل از عمل جراحی لابیاپلاستی فوری است و فرد در مدت کوتاهی پس از عمل میتواند به زندگی روزمره خود بازگردد.
لابیاپلاستی یک عمل جراحی برای از بین بردن بافت های زائد لابیا مینور (لب های واژینال)، لابیا ماژورا (لب های بیرونی) یا اطراف کلیتوریس (کاهش هود کلیتوریس) است. زنانی که به دنبال لابیاپلاستی هستند، نمی‌خواهند لابیا مینور را جلوتر از لابیا ماژورا یا لبهای خارجی آویزان ببینند.
هر چند که لابیا پلاستی ممکن است روش ساده‌ای به نظر برسد که به صورت سرپایی انجام می شود اما در واقع عملی پیچیده است که دو عامل اصلی در نتایج درمان تاثیر مهمی دارد. یکی تخصص و تجربه جراح  و دوم روش مورد استفاده برای انجام لابیا پلاستی است.

مزایای لابیاپلاستی

 دستگاه تناسلی خارجی زنان دارای دو مجموعه لب است: لبیا مینورا که لب‌های قسمت داخلی و بدون مو می باشند. لبیا ماژورا که قسمت بیرونی است و پوست آن توسط مو پوشیده می شود. در بیشتر موارد، لبیا مینورا کمی فراتر از سطح لابیا ماژورا بیرون می زند. اما بعضی از زنان دارای لب‌های مینورایی هستند که بسیار فراتر از سطح لابیا ماژورا است و می تواند باعث ایجاد ناراحتی جسمی در طی فعالیت های روزانه شود. هر چند که هیچ تعریف دقیق و مشخصی برای معیار ها و استاندارد های زیبایی واژن و لب‌ها تعیین نشده‌است با این حال زنانی که دارای لب‌های بزرگ هستند  به دلایل مختلفی از ظاهر خود ناراضی هستند. خوشبختانه، برای این افراد عمل لابیاپلاستی بسیار کمک کننده است. .داشتن لب‌های بزرگ واژن و ظاهر نازیبای آن نه تنها احساس شرم در افراد به وجود می آورد بلکه می‌تواند مانع لذت شما در فعالیت های عادی شود. خبر خوب این است که دیگر لازم نیست با بی اعتماد به نفسی و احساس ناامنی نسبت به این موضوع زندگی کنید.
دکتر سونیا کاظم‌زاده تجربه ای بی نظیر در جراحی دستگاه تناسلی زنان و جوان سازی واژن دارد. یک متخصص شناخته شده در عمل جراحی لابیاپلاستی است که اعمال زیبایی زنان را  برای  زیبایی و جوانسازی واژن با روش های مختلف از جمله لابیاپلاستی سنتی و مدرن با لیزر، گسترش داده و به طور حرفه‌ای اصلاح فرم و شکل و کاهش لبیا داخلی و لبیا ماژورا (لب‌های خارجی)، واژن، کلاهک یا هود کلیتوریس را انجام می دهد و همچنین بهبود ظاهر محدوده مون پوبیس یا مثلثی شکل نیز توسط ایشان انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع اقدامات درمانی برای لابیا پلاستی و سایر عمل‌های جراحی زیبایی زنان می‌توانید به آدرس اینستاگرام کلینیک دکتر سونیا کاظم‌زاده به آدرس intima.clinic مراجعه نمائید، یا از طریق شماره‌های ۲۲۰۳۹۹۵۲-۰۲۱ و ۲۲۰۵۶۸۰۹-۰۲۱ با کلینیک ایشان تماس گرفته و وقت مشاوره دریافت کنید.
 بعضی افراد تصور می کنند انجام لابیاپلاستی بر روی فعالیت جنسی آنها تاثیر نامطلوبی دارد و باعث از بین رفتن و صدمه به اعصاب کلیتوریس می شود. مسلما تخصص و تجربه پزشک معالجی که انتخاب می‌کنید مهمترین عامل برای رضایت از عمل جراحی است. دکتر سونیا کاظم‌زاده یکی از متخصصان متبحر، با تجربه انجام هزاران عمل جراحی زنان و زیبایی می تواند به شما کمک کند تا به آنچه ایده آل شما است نزدیک شوید و همچنین به شما اطمینان خواهند داد که از هرگونه آسیب به اعصاب کلیتوریس جلوگیری می‌شود و علاوه بر آن باعث افزایش رضایت شما در رابطه جنسی نیز خواهد شد.
 
بارداری هم میتواند باعث تغییر شکل و یا پارگی واژن در حین زایمان شود که اگر این حالت برای شما پیش آمده باید بدانید که این ضایعات از طریق لابیاپلاستی به راحتی قابل درمان و اصلاح است.
این عمل بسته به آنچه می خواهید، می تواند طیف گسترده ای از نتایج را ارائه دهد از جمله تغییر اندازه یا تغییر شکل لب‌ها یا فقط کاهش طول لب ها. همچنین با این روش می توان تقارن لب های واژن را بهبود بخشید.
برای بانوانی که به دنبال احیای فرم و عملکرد واژن بعد از زایمان هستند، دکتر سونیا کاظم‌زاده می تواند در این مورد نیز کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش‌های ترمیم و جوان سازی لب ها و واژن، به وب سایت ایشان مراجعه کنید. هر گونه اطلاعات در مورد اهداف عمل جراحی لابیا پلاستی و انواع روش های درمانی را در آدرس http://drkazemzadeh.com/ می توانید مطالعه نمائید یا با کلینیک جراحی زیبایی زنان واقع در خیابان نلسون ماندلا با شماره های  ۲۲۰۳۹۹۵۲-۰۲۱ و ۲۲۰۵۶۸۰۹-۰۲۱و ۰۹۲۰۱۸۰۷۰۸۸ تماس حاصل فرمایید.