آفتاب

آموزش کابینت سازی، آموزش تخصصی آسانسور، آموزش نجاری، آموزش نصب آسانسور با فنی شومجتمع آموزشی پیوندداده ها (سایت فنی شو) برگزارکننده دوره های صنایع چوب (آموزش کابینت سازی - نجاری- دکوراتور چوبی) تاسیسات - برق - آسانسور، با ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور می باشد.

سایت فنی شو متعلق به مجتمع آموزشی پیوندداده ها و زیر نظر سازمان فنی وحرفه ای کل کشور است ۱۴ سال از شروع به کار مجموعه ما میگذره و به خود می بالیم که کارآموزانی تحویل جامعه صنعتی کشور دادیم که از لحاظ علم ودانش ، تجربه ، تخصصص ، اخلاق حرفه ای ، در سطح بالایی قرار دارند.
همه رشته هایی که در مجموعه ما تدریس میشود ، ترکیبی از مباحث آکادمیک و کارگاهی است اگر درباره ما از کارآموزان قدیمی بپرسید متوجه خواهید شد که سبک وسیاق کارمون چطور است کارآموزان بعد از اتمام دوره برای آزمون معرفی میگردند و بعد از آزمون کتبی و عملی در صورت قبولی گواهینامه مهارت از سازمان فنی وحرفه ای کل کشور میگیرند که این گواهینامه دارای کد بین المللی ایسکو و زیرنظر سازمان جهانی کار می باشد.


در بخش دپارتمان برق فنی شو ، شما می توانید با متنوع ترین آموزش های لازم برقی از جمله آموزش نصب دوربین مداربسته، آموزش نصب تخصصی آسانسور و ... آشنا شوید.

در مبحث آموزشی دپارتمان تاسیسات فنی شو، آموزش لوله کشی آب ساختمان، آموزش نصب پکیج دیواری و آموزش نصب کولرگازی برای شما عزیزان قرار داده شده است و در قسمت دپارتمان چوب و دکوراسیون فنی شو، با انواع آموزش های نجاری آشنا خواهید شد.


آدرس: خیابان  ولیعصر، نبش فاطمی، روبرو مترو جهاد، ساختمان شماره یک، طبقه ششم واحد ۶۶

تلفن: ۰۹۱۹۳۷۹۷۵۷۹ ـ ۰۲۱۸۸۹۹۳۷۱۱

ایمیل مدیریت: [email protected]