آفتاب

راهنمای شرکت در دوره حضوری آموزش ارز دیجیتالهمه‌چیز در حال دیجیتال شدن است حتی پول . امروزه که دنیا به سمت یک اقتصاد دیجیتالی در حرکت است ، تمامی سازوکار ها دائما در حال تغییر و توسعه هستند که یکی از مهمترین این تغییرات ساز و کارهای مالی و پولی است به همین دلیل امروزه مفاهیمی مانند ارز دیجیتال، بلاک چین , ارز مجازی، رمزارز، کریپتوکارنسی و یا ارز رمزنگاری شده در بین مردم خصوصا افراد علاقه مند به سرمایه گذاری زیاد شنیده می‌شود.

یک دوره حضوری ارز های دیجیتال هم برای فعالان کنونی بازار رمز ارزها  و هم تازه‌کارانی که شاید فقط اسم ارز دیجیتال  را هم شنیده باشند و یا افرادی که تازه تصمیم به ورود قدرتمند به این حوزه سرمایه گذاری جذاب و نامحدود را دارن ، میتواند مفید و موثر باشد . علت تاکید بر حضوری بودن دوره سوالات زیادی است که هر کسی بعد از ورود به فرایند آموزش ارز های دیجیتالی به دلیل مبهم بودن و پیچیده بودن این عرصه با آن مواجه می شود.


در این مقاله در مورد یک دوره ارز دیجیتال مطلوب صحبت خواهیم کرد . و به این نکته خواهیم پرداخت که شرکت در یک دوره حضوری بهتر است یا اینکه یک پکیج آموزش ارز دیجیتال تهیه نماییم .
همه‌چیز در حال دیجیتال شدن است  حتی پول . امروزه که دنیا به سمت یک اقتصاد دیجیتالی در حرکت است ، تمامی سازوکار ها دائما در حال تغییر و توسعه هستند که یکی از مهمترین این تغییرات ساز و کارهای مالی و پولی است به همین دلیل امروزه مفاهیمی  مانند ارز دیجیتال، بلاک چین , ارز مجازی، رمزارز، کریپتوکارنسی و یا ارز رمزنگاری شده در بین مردم خصوصا افراد علاقه مند به سرمایه گذاری زیاد شنیده می‌شود.
ارزهای دیجیتال  به واسطه تغییر و تحولی که در نظام پولی و مالی دنیا ایجاد خواهند کرد، به یکی از چالش برانگیزترین مباحث این روزها  تبدیل شده‌اند . برای درک بهتر از مفاهیم ارزهای دیجیتالی و نحوه کارکرد آنها لازم است  تا با بعضی ویژگی های آن بیشتر آشنا شوید. ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز هستند به این معنی که  هیچ ارگان , نهاد  و یا سازمانی نظارت و  کنترلی روی آنها ندارد به همین دلیل  در ارزهای دیجیتالی واسطه ها حذف شده اند و شما می توانید به صورت مستقیم و رو در رو ارز دیجیتالی خود را در بستری امن و شفاف انتقال داده و یا دریافت کنید به این معنا که برای فرستادن ارزهای دیجیتال مانند پول فیزیکی  به خدمات بانکی، تراکنش های بانکی و یا هر واسطه دیگری نیاز نخواهید داشت .
با توجه به جذابیت ویژگی های منحصر به فرد ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری در این حوزه به یکی از محبوب ترین سرمایه گذاری ها تبدیل شده است و پول و سرمایه های راکد  به مقصد ارزهای دیجیتالی جهت سرمایه گذاری در حال حرکن می باشد.
 سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال روش های مختلفی دارد عده‌ای از افراد با توجه به رشدهای عجیب و غریب ارزهای دیجیتالی ( کافی است برای درک این موضوع به رشد بیت کوین به عنوان پرچمدار ارزهای دیجتالی در سال های گذشته نگاهی بیندازید ) و همچنین آینده درخشان این ارزها در آینده با دید سرمایه‌گذاری در افق میان‌مدت و یا بلندمدت به آن نگاه کرده و به ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از سبد سرمایه‌گذاری خود که دارای پتانسیل رشد بالایی است می‌نگرند.
در این روش سرمایه گذاری افراد ارزهای دیجیتالی مختلف را پس از بررسی های لازم خریداری کرده و در کیف پول مخصوص ارزهای دیجیتال نگهداری می کنند . گروه دیگر نیز علاقه‌مند به انجام معاملات کوتاه مدت و خرید و فروش رمزارزها و کسب سود ناشی از اختلاف بین قیمت خرید و فروش هستند که با توجه به نوسانات بالا در بازار ارزهای دیجیتالی این روش نیز میتواند سودهای بسیار بالایی را نصیب شما کند که با هیچ بازاری در حوزه سرمایه گذاری قابل مقایسه نیست .


گروهی دیگر نیز وارد صنعت ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتالی می شوند برخی نیز به صورت ترکیبی به فعالیت پرداخته یعنی بخشی از سرمایه خود را به خرید و نگهداری تعدادی از رمزارزها با دید بلندمدت اختصاص داده و بخش دیگری را برای انجام معامله های کوتاه مدت به صورت نوسانی و کسب سود در نظر گرفته‌اند  .
در هر صورت تمام گروه های مذکور قبل از سرمایه گذاری بایستی در ابتدا اطلاعاتی کافی در رابطه با مفاهیم ، ویژگی‌ها، روش های خرید و فروش و سیستم های مدیریت سرمایه  بازار ارزهای دیجیتال کسب نمایند تا بتوانند با نگاهی درست ملاحظات و دقت‌نظرهای لازم در رابطه با کسب سود در این حوزه را  داشته و  همزمان نسبت به ریسک و بازده به انجام فعالیت حرفه‌ای و معامله در در بازار ارزهای دیجیتال بپردازند.
نوظهور بودن و ماهیت بازار ارزهای دیجیتال موجب شده تا همواره نیاز به یک مشاور و راهنمای کامل برای سرمایه گذارانی که قصد فعالیت و کسب سود از این بازار را دارند حس شود به همین دلیل گذراندن یک دوره آموزشی در حوزه ارز دیجیتال به شرط جامع و کاربردی بودن آن  برای موفقیت ضروری به نظر برسد .
بازار ارزهای دیجیتال، در کنار جذابیت‌ها و ویژگی های منحصر به فرد ریسک های زیادی را به همراه دارد. در این بازار کافی است تنها یک اشتباه انجام دهید تا تمام یا بخش بزرگی از سرمایه‌ای که با زحمت بدست آورده‌اید را از دست بدهید .
سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتالی به دلیل نوسانات بسیار بالا می‌تواند کمی ترسناک باشد؛ مخصوصا اگر مطالعات شما در این زمینه تنها به برخی مباحث ابتدایی و اولیه محدود شده باشد. دقیقا مانند تمام تجارت‌ها و کسب‌و‌کارهای دیگر شما نباید قبل از گرفتن تمام اطلاعات و آموزش های لازم  وارد سرمایه گذاری در این حوزه شوید  به همین دلیل اولین قدم برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آموزش است . و شاید شرکت در یک دوره آموزش ارز دیجیتال بتواند مسیر آموزش در این عرصه را برای شما کوتاه تر کرده و دشواری های و جالش های پیش رو را هموارتر کند.
یکی از  دوره های آموزشی که هم اکنون  هم بصورت حضوری و هم غیر حضوری برگزار می گردد و تمام ویژگی های یک دوره آموزشی خوب را دارد دوره بزرگان ارزهای دیجیتال است که در موسسه کانون بورس برگزار می گردد . سر فصل های دوره حضوری و غیر حضوری دقیقا مشابه هم بوده ، چرا که دوره غیر حضوری فیلم برداری شده از دوره حضوری بزرگان ارز دیجیتال است . توصیه می شود حتی الامکان این دوره را بصورت حضوری شرکت نمایید چرا که روند یادگیری و آموزش شما موثرتر خواهد بود . اما اگر به دلیل مشغله یا نداشتن زمان و یا بعد مسافت امکن شرکت در دوره حضوری را ندارید ، دوره غیر حضوری یا همان فیلم های دوره حضوری بزرگان ارز دیجیتال نیز گزینه مطلوبی می باشد .
سرفصل های دوره بزرگان ارز دیجیتال کانون بورس ر اساس دو معیار مهم جامع بودن و کاربردی بودن به صورت کاملا پیوسته طراحی گردیده است به نحوی که شما پس از گذراندن این دوره آموزشی می توانید به صورت کاملا مستقل و حرفه ای در دنیای ارزهای دیجیتالی ورود کرده و فعالیت کنید . سرفصل های این دوره توسط مهدیار حاجی علی طراحی گردیده است .
از آنجایی که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی به روش های مختلف مانند ماینینگ , معامله گری و غیره وجود دارد بسیار ضروری است که یک دوره و کلاس آموزشی بتواند شما رابا تمام حوزه های مختلف سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی آشنا سازد .
در دوره ارز دیجیتال مهدیار حاجی علی به تمام این موارد پرداخته شده و درباره نحوه فعالیت در تمام حوزه های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی به صورت کاملا کاربردی و عملی در یک فضای کارگاهی آموزش داده می شود .
یکی از مهمترین ویژگی های این دوره آموزشی خدمات پشتیبانی این دوره در حین دوره و پس از اتمام دوره است به این صورت که دانشجوها می توانند در حین دوره و حتی پس از اتمام دوره درباره تمام موارد و موضوعات مربوط به ارزهای دیجیتالی از اساتید مشاوره بگیرند .
 

گالری تصاویر


وبگردی