آفتاب

مهاجرت به اتریش ملک پوربرای دریافت ویزای جاب سیکر اتریش نیاز به کسب امتیاز لازم که ۷۰ امتیاز است دارید. ویزای جاب سیکر اتریش امتیازی است که تحصیل، سابقه کار و مدرک زبان همه فاکتورهای امتیاز آور است.

مهاجرت به اتریش روش های مختلفی دارد که در این مبحث به بررسی روش های مختلف مهاجرت به اتریش ملک پور می‌پردازیم.  مهاجرت به اتریش از روش تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج، پناهندگی و مهاجرت هنرمندان و افراد خاص امکان پذیر است. که ما در اینجا به مهمترین آنها می پردازیم.

مهاجرت به اتریش ملک پور از طریق کار

مهاجرت کاری به اتریش دو روش دارد:
ویزای جاب سیکر
برای دریافت ویزای جاب سیکر اتریش نیاز به کسب امتیاز لازم که ۷۰ امتیاز است دارید. ویزای جاب سیکر اتریش امتیازی است که تحصیل، سابقه کار و مدرک زبان همه فاکتورهای امتیاز آور است. ویزای جاب سیکر به این صورت است که شخص با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کار مرتبط با رشته اگر رشته اش در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش وجود داشته باشد درخواست ویزای ۶ ماهه می دهد که با این ویزا شخص می‌تواند به کشور اتریش رفته و شش ماه به دنبال کار باشد و در صورت پیدا کردن کار و کارفرما نامه پیشنهاد کاری دریافت کرده و با آن نامه برای دریافت اقامت کاری خود و الحاق همسر و فرزندانش نیز اقدام نماید.

ویزای جاب آفر

ویزای جاب آفر با ویزای جستجوی کار  کمی متفاوت است و به این صورت است که شخص از کشور خودش و از طریق موسسات و سایت های کاریابی اتریش به جستجوی کار می پردازد و در صورتی که کارفرما پیدا کرد پس از مصاحبه با کارفرما و تایید، نامه پیشنهاد کار دریافت نموده و با نامه برای ویزای کار اتریش برای خود و همراهانش اقدام می کند.

مهاجرت به اتریش ملک پور از طریق تحصیل

تحصیل در اتریش یکی از روش‌های جذاب مهاجرت به اتریش است.  تحصیل در اتریش به زبان آلمانی تقریباً رایگان است و برای تحصیل به زبان انگلیسی باید شهریه پرداخت گردد. امکان تحصیل در اتریش در مقاطع مدارس، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای متقاضیان وجود دارد. برای تحصیل در برخی رشته‌ها در اتریش باید در آزمون ورودی شرکت نمایید.

 مهاجرت به اتریش ملک پور از طریق سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری در کشور اتریش چند روش دارد .سرمایه گذاری مبتنی بر سرمایه‌گذاری و سرمایه گذاری مبتنی بر سرمایه داری.  در روش اول شما از طریق ثبت شرکت می توانید به طور غیرمستقیم اقامت کشور اتریش را دریافت نمایید .در طریق سرمایه‌داری شما باید ثابت کنید که در کشور خود دارایی زیادی دارید و می‌توانید از درآمد خود در ایران در کشور اتریش بدون اجازه کار زندگی کنید. هر دو روش های خوبی هستند و در نهایت منجر به کسب اقامت دائم اتریش می‌شوند.

مهاجرت به اتریش ملک پور از روش هنرمندی

یکی از روشهایی که در بسیاری از کشورها وجود ندارد و فقط در حال حاضر در کشورهای اتریش و کانادا امکان اقدام دارد مهاجرت برای هنرمندان و افراد با استعداد های خاص است. در این روش شخص باید ثابت کند که درآمد و زندگی اش در کشور خودش از طریق هنر و مهارتش که می‌تواند ورزشی هم باشند می گذرد و می‌تواند با تکیه بر هنر و توانایی اش در کشور مورد نظر نیز زندگی کند. این روش نیز یکی از روش‌های جذاب مهاجرت به اتریش است.

شرایط مهاجرت به آلمان

شرایط مهاجرت به آلمان در این مبحث مورد بررسی قرار می گیرد. شرایط مهاجرت به آلمان برای تحصیل و کار بسیار مساعد است که ما در ادامه به بررسی این دو روش مهم در مهاجرت به آلمان می‌پردازیم.

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

کشور آلمان به دلیل اینکه کشوری صنعتی است و جمعیت آن رو به میانسالی است همیشه مقصد خوبی برای تحصیل و کار پس از تحصیل به شمار می‌رود که از همین جهت  متقاضیان زیادی نیز دارد. شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل به این صورت است که تحصیل در آلمان به زبان آلمانی تقریباً رایگان است اما برای استفاده از تحصیل رایگان حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید. تحصیل در آلمان در مدارس و دانشگاه‌ها امکان ‌پذیر می‌باشد. برای تحصیل در این کشور باید تمکن مالی  برای حداقل یک سال تحصیل و زندگی در آلمان ارائه نمایید.

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کار

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کار به دو صورت است ویزای جاب آفر و ویزای جاب سیکر که شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جاب سیکر (ویزای جستجوی کار) به این صورت است که شخص با توجه به لیست مشاغل مورد نیاز آلمان درخواست ویزای جستجوی کار می‌دهد و پس از دریافت ویزا به مدت ۶ ماه به آلمان رفته و به جستجوی کار می‌پردازد. پس از یافتن کار اقامت کاری دریافت نموده و خانواده‌اش را نیز به آلمان می برد.
شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جاب آفر (پیشنهاد کار )
شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جاب آفر به این صورت است که شخص در کشور خودش در سایت های کاریابی آلمان به دنبال کارفرما می گردد و پس از تأیید کارفرما، نامه پیشنهاد کار دریافت نموده و به آلمان مهاجرت می نماید.

شرایط مهاجرت به سوئد

یکی از بهترین روش های مهاجرت به سوئد مهاجرت از طریق تحصیل است. شرایط مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا فراهم است. برای تحصیل در سوئد می توانید به زبان انگلیسی تحصیل نمایید. اما باید مدرک زبان ارائه نمایید. هزینه های تحصیل در سوئد نسبت به برخی از کشورهای اروپایی بالاتر است.

شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار

مهاجرت به سوئد از طریق کار برای پزشکان و پرستاران شرایط بسیار خوبی دارد. کشور سوئد به دلیل کمبود نیروی کار در زمینه پزشکی و پرستاری همیشه از این طریق نیرو می پذیرد و می تواند فرصت مناسبی برای مهاجرت به سوئد از طریق کار باشد.

راه های ارتباط با مؤسسه حقوقی ملک پور

وبسایت مؤسسه:
https://miemohajerat.com


شماره های تماس با مؤسسه:
شماره تماس دفتر تهران: 49076-021
021-49196000
شماره دفتر مرکزی وین: 0043720022199