آفتاب

شرکت قطعات و تعمیرات موبایل سفیرمجموعه سفیر به پشتوانه 10 سال فعالیت در زمینه تامین قطعات تلفن همراه در کشور کلیه قطعات را بی واسطه و به قیمت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فرآیند ثبت درخواست تعمیرات موبایل

 
•    ابتدا مشکل تلفن همراه خود را درسایت در قسمت مشخص وارد کنید .
•    پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فیلد مخصوص و تکمیل فرآیند ثبت درخواست تعمیرات موبایل،‌ روی دکمه (ثبت و نهایی سازی درخواست تعمیرات) کلیک کنید.
•    پس از نهایی سازی درخواست تعمیرات، پیامکی مبنی بر تایید ثبت درخواست توسط مجموع سفیر دریافت خواهید کرد.
•    در این مرحله کارشناسان بخش تعمیرات جهت اعلام استعلام قیمت و بررسی دقیق مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت که زمان تقریبی تماس ۳ الی ۴ ساعت (در ساعات اداری) می باشد.
•    پس از هماهنگی با کارشناس مربوطه،‌ ارسال گوشی جهت تعمیر به انتخاب شما به صورت حضوری یا توسط پیک به نمایندگی مورد نظر صورت می‌گیرد.
•    در این مرحله یک‌ کد رهگیری به شماره تماس شما ارسال خواهد شد،‌ که دریافت این کد به منزله تایید ارسال گوشی توسط شما به نمایندگی مورده نظر بوده و به کمک آن می‌توانید فرایند تعمیرات دستگاه خود را بررسی کنید .
مراحل ثبت درخواست :
1-    وارد سایت www.safirparts.com شوید.
2-    درصفه نخست ، ثبت در خواست تعمیرات را انتخاب کرده و وارد آن شوید .
3-    دستگاه خود را انتخاب کرده از نظر گوشی یا تبلت بودن انتخاب کرده .
4-    برند مربوطه را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید .
5-    مدل گوشی خود را انتخاب کرده .
6-    در این قسمت خدماتی است که از طرف مجموعه ما برای شما عزیزان ارایه می شود.و باید مشکل تلفن همراه خورد را در این قسمت وارد کنید.
7-    با زدن دکمه ادامه وارد صفحه ای از قوانین و توضیحات مربوطه به این حوزه در اختیاز شما عزیزان قرار می گیرد.که با قبول قوانین وارد قسمت بعدی می شوید .
8-    در این قسمت برآورد هزینه شده و مبلغ نهایی در اختیارتون قرار میگیره.
9-    با کلیک بر روی دکه ثبت درخواست ،  در صورت داشتن حساب کاربری پیامکی برای شما همراه با کدپیگیری ارسال می شود. و در صورت نداشتن حساب کاربری وارد قسمت ثبت اطلاعات شخصی شده و در خواست شما ثبت و کدپیگیری به شما داده میشود .

تعمیرات موبایل

 برای استعلام هزینه سایر تعمیرات موبایل می توانید با شماره ی تماس 62999797 داخلی 401 و تلگرام 09033007307 در ارتباط باشید.وبگردی