آفتاب

آنچه باید در مورد ثبت شرکت در اروپا بدانیدبرای دریافت اقامت و ثبت شرکت در اروپا، اطلاعات کامل و جامعی را در مورد روش مهاجرتی که انتخاب کرده اید و مراحل و مدارک اخذ اقامت در اروپا و همچنین مدارک لازم برای ثبت شرکت در اروپا کسب کنید.

ثبت شرکت در اروپا یکی از چند روش متداول برای اخذ اقامت اروپا است؛ این روش همانند سایر روش ها دارای قوانین و مقررات و مدارک مورد نیاز خاصی می باشد. دقت کنید که قبل از انجام هر کاری برای دریافت اقامت و ثبت شرکت در اروپا، اطلاعات کامل و جامعی را در مورد روش مهاجرتی که انتخاب کرده اید و مراحل و مدارک اخذ اقامت در اروپا و همچنین مدارک لازم برای ثبت شرکت در اروپا کسب کنید. همچنین برای انتخاب کشوری مناسب برای مهاجرت و زندگی بهتر است قبل از انتخاب کشور از شرایط زندگی و هزینه های آن اطلاعات لازم را از شرکت های معتبر دریافت کنید. در این مقاله به چگونگی ثبت شرکت در مجارستان می پردازیم و مزایای ثبت شرکت در این کشر اروپایی را بیان می کنیم.

شرایط ثبت شرکت در اروپا

برای اخذ اقامت اروپا فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار و تجارت وجود دارد. راه اندازی کسب و کار تجاری توسط متقاضیان کشورهای غیر اروپایی در نتیجه توسعه منطقه ایالت اروپا با مشکلاتی مواجه شده است. بنابراین کشورهای عضو اتحادیه اروپا به منظور اخذ اقامت اروپا و با هدف راه اندازی کسب و کار مانند ثبت شرکت در اروپا دارای قوانین و مقررات خاصی هستند.

هر فرد بالای 18 سال می تواند از طریق یکی از روش های مهاجرت به اروپا اقدام به اخذ اقامت در اروپا نماید. همانطور که بیان شد مطمئن ترین راه برای اخذ اقامت در اروپا، ثبت شرکت در اروپا می باشد. زیرا از این طریق متقاضی اجازه کار در هر کشور اروپایی را داشته باشد و می تواند هر نوع کسب و کاری را راه اندازی کند.

به منظور رونق تجارت و سرمایه گذاری در کشورهای خارجی، قوانین راحتی برای دریافت اقامت برای صاحبان کسب و کار و شرکت ها وضع شده است.

آشنایی با مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در مجارستان

به منظور اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در مجارستان باید مدارک و هزینه های مورد نیاز را در اسرع وقت آماده کرده و آن ها را به مسئولین مربوطه ارسال کنید. در ادامه مدارک لازم برای ثبت شرکت در مجارستان را بیان می کنیم.

 • درج آدرس حقیقی ( دفتر کار ) در فرم مربوطه
 • تهیه اسکن پاسپورت سهامداران و مدیران شرکت
 • قبض تلفن یا یک قبض رسمی برای تأیید آدرس متقاضی
 • مقدار لازم یورو برای سرمایه اولیه شرکت که این مبلغ برای ثبت شرکت در اروپا برای هر کشور متفاوت است.
 • باید تمام هزینه های بانکداری برای یک سال اول پرداخت شود.

برای آگهی از شرایط مهاجرت قبل از هر کاری بهتر است به موسسه های معتبر مهاجرتی و بین المللی مراجعه کنید. برای اخذ اقامت اروپا علاوه بر روش ثبت شرکت در اروپا، روش های دیگری مانند مهاجرت از طریق تولد، سرمایه گذار یو خرید ملک، از طریق ازدواج و مهاجرت و دریافت اقامت از طریق تحصیل نیز وجود دارد.

ثبت شرکت در مجارستان چه مزایایی دارد؟

اگر می خواهید برای اخذ اقامت یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنید، پیشنهاد ما استفاده از روش ثبت شرکت در اروپا است. همچنین از بهترین کشورهای اروپایی، مجارستان است که با دریافت اقامت این کشور می توانید اقامت دائم نیز دریافت کنید. ثبت شرکت در مجارستان دارای مزایا بسیار زیاد و کاربردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 1. متقاضی بدون نیاز به شریک محلی مالکیت صد در صد دارد.
 2. فرد متقاضی ملزم به پرداخت مالیات کمتری است
 3. در کشورهای شینگن رفت و آمد آزادانه تر انجام می شود
 4. برای فرد متقاضی و خانواده اش اقامت دائم وجود دارد.
 5. انجام فعالیت های وارداتی و صادراتی
 6. امکان پذیر شدن درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
 7. امکان پذیر شدن درخواست پاسپورت، ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
 8. برای متقاضی امکان مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت به تمام نواحی اروپای شنگن فراهم است.
 9. با ثبت شرکت در مجارستان امکان دریافت راحت ویزا برای سایر کشورها فراهم می شود.
 10. برای تمام اعضای خانواده متقاضی امکان اقامت شنگن وجود دارد.
 11. فرد متقاضی به عنوان مدیر شرکت و کارفرما، اجازه انجام کار و تجارت را دارد.
 12. امکان افتتاح حساب شرکتی و شخصی برای متقاضی فراهم است.
 13. فرد متقاضی می تواند از کارتهای اعتباری، مبادلات بانکی آن لاین و تسهیلات و خطوط اعتباری استفاده نماید.
 14. با ثبت شرکت در مجارستان امکان استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی وجود دارد.
 15. در داخل اتحادیه اروپا قوانین تجاری و گمرکی آزاد است و متقاضی براحتی می تواند تجارت نماید.
 16. مقدار مالیات شرکت ثبت شده در مجارستان پایین و در حدود 10درصد می باشد.
 17. تنها طی 6 ماه تمام مراحل مربوط به ثبت شرکت در اروپا و ثبت شرکت در مجارستان انجام پذیر است.
 18. هزینه های راهبری و اداره شرکت در مجارستان پایین است.

جمع بندی ثبت شرکت در اروپا

در این مقاله در مورد شرایط و مدارک لازم برای اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در مجارستان پرداختیم و مزایای ثبت شرکت در مجارستان و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور را بیان نمودیم. اروپا دارای کشورهای متعددی است که هر یک برای مهاجرت قوانین خاص خود را دارند.