آفتاب

چرا مدیانا را بهترین پنل پیامکی می دانند؟کلیه کسب و کارها و فعالیت ها برای بازاریابی و جذب مشتری به تبلیغات و راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان نیاز دارند. به همین دلیل به دنبال بهترین روشی هستند که در عین اقتصادی و مقرون به صرفه بودن، بازدهی بالایی داشته باشد. استفاده از پنل پیامک و ارسال پیامک انبوه یکی از بهترین راهکارهای ارتباطی برای مشاغل و فعالیت های گوناگون است.

پنل پیامک چیست و چگونه کار می کند؟

پیامک انبوه همان طور که از نامش پیدا است، به معنای ارسال تعداد زیادی پیامک به تلفن های همراه مختلف است. برای ارسال تعداد بالایی از پیام های متنی در مدت زمان کوتاه به سرویسی نیاز است که به مخاطبان هدف دسترسی داشته و بتواند پیام مورد نظر را برای آن ها ارسال کند. این سرویس همان پنل پیامک بوده و نرم افزاری است که امکان مدیریت مشتریان و ارسال اس ام اس انبوه به آن ها را فراهم می سازد. این نرم افزار می تواند یک نرم افزار تحت وب و آنلاین باشدکه شما از طریق داشتن یک حساب کاربری از آن استفاده می کنید یا نرم افزاری تحت سیستم عامل باشد که امکان دریافت و ارسال پیام کوتاه انبوه را در اختیار شما قرار می دهد.
نحوه استفاده از پنل اس ام اس به این صورت است که کاربر تعداد زیادی شماره تلفن همراه را در آن ذخیره کرده و پس از آن برنامه ارسال پیامک ها را تعیین می کند؛ همچنین می تواند از شماره تلفن های موجود در بانک اطلاعات شرکت های ارائه دهنده سرویس پیامک انبوه استفاده کرده و به تبلیغ و بازاریابی کسب و کار خود بپردازد.

چه روش هایی برای انتخاب و تعیین مخاطبان پیامک های انبوه وجود دارد؟

ارسال هدفمند اس ام اس های انبوه به افزایش بازدهی و تاثیر تبلیغات شما کمک می کند. روش های مختلفی برای تعیین مخاصبان هدف وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:
لیست شماره های شخصی شما: همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، شما می توانید لیست شماره های مورد نظر خود را در سیستم وارد کرده و مخاطبان هدف را خودتان تعیین کنید.
بر اساس پیش شماره: یکی دیگر از راه های تعیین گروه مخاطبان، ارسال پیامک بر اساس پیش شماره و برای مشترکان یک اپراتور مشخص است.
بر اساس شهر یا استان / محله یا منطقه: اگر کسب و کار شما در شهر یا منطقه خاصی فعال است، برای آن که بازاریابی پربازدهی داشته باشید، بهتر است ساکنان آن شهر یا محله را مخاطب اصلی خود قرار دهید.
بر اساس مشاغل و اصناف: برای کسب و کارها و فعالیت هایی که به مشاغل یا اصناف خاصی مرتبط است، بهترین روش بازاریابی مورد هدف قرار دادن آن گروه از مشاغل و ارتباط گرفتن با آن ها است. در این صورت تبلیغات شما موثرتر بوده و نتیجه بهتری خواهد داشت.
بر اساس سن و جنسیت: برخی فعالیت به یک جنسیت یا محدوده سنی خاص مربوط می شوند؛ بنابراین بهتر است همان گروه مورد نظر مخاطب قرار داده شوند تا تاثیر تبلیغات شما بیشتر شود.
 

مزیت های پنل پیامکی مدیانا اس ام اس

سامانه پیامکی مدیانا اس ام اس یکی از تخصصی ترین سامانه های ارائه دهنده پنل های پیامکی انبوه است. یکی از مزیت های این سامانه، برخورداری از بانک جامع مشاغل و اصناف مختلف است که در ارسال هدفمند پیامک بسیار تاثیر گذار می باشد. از دیگر مزایای مدیانا اس ام اس می توان به فرآیند سریع ثبت نام و فعال سازی پنل پیامک و ارائه گزارش کامل و دقیق پس از هر کمپین تبلیغاتی و آنالیز مخاطبان اشاره کرد.
قیمت پنل پیامک در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی چندان بالا نبوده و همین مسئله یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از این شیوه تبلیغات و بازاریابی به شمار می آید. از ویژگی های خاص مدیانا اس ام اس که این سامانه را از سایر شرکت ها ارائه دهنده پنل پیامک متمایز می کند، گارانتی عودت وجه است؛ این سامانه خرید شما را ضمانت کرده و در صورت عدم رضایت شما از سرویس پیامک انبوه تا 30 روز پس از فعال سازی، هزینه را باز می گرداند.
ارسال پیامک صوتی، نوبت دهی، منشی پیامک و ارائه وب سرویس تخصصی جهت ایجاد قابلیت پیامک در سایت شما از جمله خدماتی است که مدیانا اس ام اس به شما ارائه می دهد.
بنابراین می توان گفت که یکی از بهترین و کاربردی ترین روش های رونق کسب و کار، استفاده از سامانه پیامکی انبوه است؛ از طریق پنل اس ام اس ارتباط موثر با مخاطبان خود داشته و فروش خود را افزایش دهید. چرا که حدود 88 درصد پیامک های انبوه توسط مخاطب دیده می شود و با داشتن کمی خلاقیت در نوشتن متن این پیام ها می توانید کنجکاوی مخاطب را تحریک کرده و او را به مشتری کسب و کار خود تبدیل کنید. این سرویس هم برای کسب و کارهای نوپا و هم برای مشاغلی که مدت ها است فعالیت دارند مناسب و موثر هستند.
وبگردی