آفتاب

چگونه نفر اول حوزه کسب و کار خود باشم؟تا به جال برای شما پیش آمده که حس کنید که رقیبانتان رشد بسیار سریع تری از شما داشته اند؟ یا با وجود خدمات مشابه از شما موفق ترند؟ یا آنقدر که زحمت میکشید در کار خود پیشرفت نمیکنید؟ اگر پاسخ شما به یکی از سوالات بالا مثبت بود راه حل شما خدمات سئو سایت است!

خدمات سئو سایت چیست؟

سئو در حقیقت به بهینه سازی موتورهای جستجوگر گوگل می گویند و خدمات سئو سایت مجموعه عملیاتی است که منتهی به بالا آمدن سایت شما در نتایج گوگل میشود. به عبارتی با انجام مناسب و حرفه ای خدمات سئو سایت میتوانید کسب و کار خود را ارتقا داده به طوری که کسب و کار شما جایگاه مناسبی را در میان رقبایتان کسب کند.
حال قصد داریم به این موضوع بپردازیم که خدمات سئو سایت شامل چه مواردی میشود؟

تحقیق کلمات کلیدی

یکی از اصولی ترین و مقدماتی ترین خدمات سئو سایت تحقیق کلیدواژه هاست. کلید واژه ها کلماتی است که شما قرار است سالیان سال روی آن ها از طریق سئو کار کرده و نتایج خود را بگیرید در حقیقت دریچه میان شما و مخاطبانتان کلمات کلیدی است.
 پس انتخاب بهترین و پرسرچ ترین کلمات امری تخصصی و مهم است که انتخاب آنها در هر مرحله از کسب و کار ممکن است متفاوت باشد. برای مثال اگر شما یک صرافی دیجیتال دارید و قصد دارید که مخاطب خرید ارز دیجیتال خاصی مانند تتر را در این فضا پیدا کنید شاید از ابتدای کار کار کردن روی کلمه خرید تتر برای شما نتیجه بخش نباشد و در ابتدای کار نیاز به کار کردن و نتیجه گرفتن از عباراتی آسان تر مثل خرید تتر از صرافی دیجیتال باشید.


 سئو سایت


سئو داخلی و تکنیکال

سئو داخلی یکی از مهم ترین مراحل انجام خدمات سئو سایت است. در سئو داخلی باید همه صفحات را از نظر  محتوای نوشتاری و تصویری بهینه سازی کرده و لینک سازی داخلی مناسبی انجام دهیم.
برای مثال اگر صفحه لندینگی با کلمه کلیدی رینوپلاستی داریم در ابتدا لازم است مقاله های نوشتاری آن صفحه را بر اساس کلمه کلیدی رینوپلاستی بهینه کنیم به طوری این کلمه به تعداد مناسبی در صفحه تکرار شده باشد و به خوانایی نیز لطمه نزده باشد.
هم چنین سایت ما باید سرعت لود مناسبی داشته باشد چرا که این مورد از عوامل تاثیرگذار در فاکتورهای گوگل است.

سئو خارجی

سئو خارجی یکی پر اهمیت ترین عوامل تعیین کننده رتبه یک سایت است.  داشتن بک لینک های قوی،  مناسب و مرتبط بسیار تاثیر گذار بوده و از عوامل موفقیت است. نکته ای که در مورد بک لینک حائز اهمیت است مرتبط بودن آن با سایتی است که به سایت شما لینک داده است.
برای مثال اگر شما یک وکیل حقوقی هستید و برای بهبود سئو سایت وکیل حقوقی خود اقدام به رپورتاژ رفتن در یک سایت ورزشی کنید  این کار نه تنها در سئو سایت شما تاثیرگذار نخواهد بود بلکه ممکن است امتیازی منفی از سمت گوگل محسوب شده و با کاهش رتبه رو به رو شوید.
عوامل بسیار زیاد دیگری هم در این دسته بندی ها جای میگیرد و میتوان به آن ها اشاره کرد. ولی به طور کلی خدمات سئو شامل همین دسته بندی ها میشود.
اگر قصد انجام خدمات اصولی و کامل سئو را دارید شما میتوانید با تیم سئو اینجا که ارائه دهنده خدمات سئو سایت است در ارتباط بوده و بهترین تصمیمات را برای وبسایت خود، در هر زمینه ای که است، اتخاذ کنید و به نتایج ابتدایی گوگل راه پیدا کنید و درآمد و فروشی گسترده را تجربه کنید.
تیم سئو اینجا متشکل از افرادی جوان و متخصص است که میتواند در این راه پرپیچ و خم همراه کسب و کار شما باشد و شما را تا قله های موفقیت برساند.