آفتاب

نحوه ی نصب پابجی و کال آف دیوتی موبایلبا پیشرفت علم و همه گیری اینترنت بسیاری از کار ها در این بستر صورت می گیرد لذا ارائه خدمات در بستر اینترنت یکی از ملزومات زندگی بشر در دنیای مدرن امروز محسوب می شود.

این بازی اولین بار در سال 2003 منتشر شد فقط برای کاربران مایکروسافت ویندوز قابل استفاده بود اما در حال حاضر پس از ارائه 15 نسخه جدید تر پس از اولین نمونه آن بازیکن ها می توانند در انواع مختلف پلتفرم‌ها این بازی را نصب کرده و از آن استفاده کنند.
در گذشته بیشتر بازی ها در کامپوتر ها و یا لپ ها صورت می گرفت به همین دلیل خیلی از افراد علاقه ای به نشستن و صرف زمان برای آن ها از خود نشان نمی دادند اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی های هوشمند افراد وجود یک خلاء در دنیای بازی و سرگرمی را حس می کردند. شاید پیشرفت روز افزون علم در نگاه اول باعث راحتی زندگی بشر شده باشد اما در پی آن دغدغه های فراوانی را به دنبال داشته که خستگی فرد را از نظر ذهنی دو برابر می کند. به همین دلیل کمپانی های سازنده بازی های کامپیوتری به یک فکر افتادند که طراحی و ساخت بازی های آنلاین گروهی یک سرگرمی هیجان انگیر برای اوقات فراغت افراد بسازند. کال اف دیوتی یکی از محبوب ترین و در عین حال جذاب ترین بازی های بازی های آنلاین در ایران و جهان است.
محوبیت این بازی باعث شده است که فروش اکانت کال اف دیوتی موبایل به یکی از تجارت های فعال در جهان تبدیل شود، همان طور که می دانید هرچه لول فرد در بازی بیشتر باشد از امکانات بیشتری برخوردار است و در سطح بالاتری نسبت به افراد مبتدی بازی می کند به همین دلیل قیمت اکانت کال اف دیوتی با توجه به مرحله ای که بازیکن در آن قرار دارد متفاوت است. با بالا رففتن لول ها، قیمت فروش آن ها به طبع نیز بالا تر خواهد بود.
نصب این بازی برای همه کاربران آن رایگان است یعنی شما با داشتن یک حساب کاربری در فیسبوک می توانید اکانت کال آف دیوتی موبایل خود را را اندازی کنید اما اگر به دنبال یک تجربه هیجان انگیز تر از این بازی هستنید می توانید با خرید اکانت هایی که لول بالاتری دارند این بازی را تجربه کنید.

علل محبوبیت بازی پابجی

اگر بخواهیم در خصوص علل محبوبیت این بازی صحبت کنیم باید به موارد زیادی اشاره کنیم چرا که پشت یک بازی به ظار ساده مطمئنا سیاست ها و استراتزی های زیادی وجود دارد که موجب شناخته شدنو محبوبیت آن در جهان به این سرعت شده است به طوری که فروش اکانت پابجی موبایل تبدیل به یک تجارت جدیدی در دنیای مدرن امروز شده است.
وجود شخصیت های متفاوت در بازی و زمین های بازی متنوع یکی از اصلی ترین دلایلی است که افراد بسیار زیادی در جهان درگیر این بازی شده اند. این بازی آنلاین به صورت گروهی (چند نفره) انجام می شود که به آن بتل رویال نیز می گویند. این بازی جذاب در سال 2017 پا به دنیای بازی گذاشت و خیلی سریع توانست که این بازار را متحول کند. اگر بخواهیم از روند همه گیری بازی پابجی در بین گیمر ها بگوییم بهتر است که شما را از آمار و ارقام رسمی که در خصوص این بازی منتشر شده است، مطلع کنیم. پس از انتشار این بازی توسط کمپانی های سازده در سال 2017، در ماه مارس نسخه موبایلی آن به بازار های جهانی عرضه شد که در طول همان چند ماه اول بیش از 10 میلیون بازیکن آنلاین وجود داشتند که به طور مستمر در حال بازی با این برنامه بودند و برای درخشش بیشتر و ارتقای لول های خود در بازی در حال تلاش بودند، این موضوع باعث شد که خیلی از افراد برای این که فقط یک بار هم که شده این بازی را تجربه کنند، آن را در موبایل های خود نصب کردند ولی نتوانستند از لذت آن و تجربه هیجان انگیری که در این بازی کسب می کنند، بگذرند و الان یکی از طرفداران پر و پا قرص این بازی هستند.
طرایح زیبا و توجه ویژه ای که به تک تک جزئیات در طول بازی شده است از دیگر دلایل محبوبیت این بازی است، گرافیک فوق العاده این بازی سبب شده است که افراد در حین بازی احساس کنند که در یک فضای کاملا واقعی در حال جنگ هستند.
با گذشت زمان در طول بازی، کسانی که هنوز زنده مانده اند به زمین های کوچکتری هدایت می شوند تا در فضای محدود تری با دشمنان خود بجنگند. ای کار تا جایی ادامه پیدا می کندکه همه افراد بازی جان خود را از دست بدهند و فقط 1 نفر به عنوان برنده بازی زنده بماند.
شما می توانید بسته به علاقه شخصی خود هر یک از این بتزی ها را انتخاب کرده و بر روی گوشی خود نصی کنید و از بازی در آن ها لذت ببرید.