آفتاب

ثبت درسا و انجام امور ثبت شرکت و برند در کرجمورد مهمی که در ارتباط با ثبت برند پیش روی شما هست ، روش برندینگ و بازاریابی شماست. این که توسط چه راه های تبلیغاتی خود را در معرض دید مشتریان قرار می دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

موارد مهم برای ثبت برند در کرج

مورد مهمی که در ارتباط با ثبت برند پیش روی شما هست ، روش برندینگ و بازاریابی شماست. این که توسط چه راه های تبلیغاتی خود را در معرض دید مشتریان قرار می دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدون شک انتخاب روش های تبلیغاتی نادرست می تواند موجب ورشکستگی شما در کسب و کارتان شود ، پس این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که ثبت برند در کرج به تنهایی نمی تواند شما را به سودآوری برساند و نخست باید مشتریان شما را به خوبی بشناسند ، ثبت درسا با سال های سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در این مورد می باشد

بطور کلی تمامی علامت های تجاری را از لحاظ اجزای تشکیل دهنده ، به شش گروه اصلی تقسیم میشوند
1.    علامت هایی که شکل اصلی آن ها از حروف هستند.
2.    علامت هایی که نام شرکت یا محصول را به شکلی معما گونه مطرح می‌کنند.
3.    علامت هایی که بر اساس نشانه ‌های تصویری یا ترسیمی، نشان ‌دهنده نام یا فعالیت شرکت هستند.
4.    علامت هایی که براساس نشانه‌ ها ترسیمی و حروف طراحی شد ه‌اند و ترکیبی از موارد 1 و 3 می باشند.
5.    علامت هایی که شعار جدیدی خلق می‌کنند یا به آن دامن می‌زنند.
6.    علامت هایی که براساس نشانه‌ های ترسیمی و حروف طراحی شده ‌اند و ترکیبی از موارد 1 و 3 و 5 می باشند.

مدارک ثبت علامت در کرج

برای ثبت برند در کرج به یک سری مدارک نیاز هست. این مدارک می تواند قبل از هر چیزی باید عنوان کنیم که ثبت برند در کرج هم برای شخص حقیقی و هم حقوقی انجام پذیر است به همین دلیل ابتدا شرایط و مدارک مورد نیاز برای شخص حقیقی به شکل زیر می باشد

کپی شناسنامه و کارت ملی

برای اشخاص حقیقی که می خواهند ثبت علامت خود را انجام دهند حتما کارت بازرگانی و یا عضویت اتاق بازرگانی مورد نیاز است و می بایست کپی کارت بازرگانی ارائه شود.
مجوز فعالیت برای اشخاص حقیقی مورد نیاز است. این مجوز می تواند پروانه بهره برداری ، جواز تاسیس و یا هرگونه اوراق ثبت شده ای از ارگان های دولتی باشد.
اما به جهت ثبت برند در کرج برای اشخاص حقوقی مدارک زیر مورد نیاز است
کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر شرکت
کپی از روزنامه تاسیس شرکت و هم چنین تغییرات مربوط به شرکت. یکی از نکات مهم در این رابطه این مساله است که نباید از آخرین تغییرات مربوط به اطلاعات و فعالیت های شرکت بیشتر از دو سال گذشته باشد.
در صورتی که از حروف لاتین برای ثبت برند خود استفاده می کنید ، حتما ارائه کارت بازرگانی الزامی است ، اما اگر از حروف لاتین استفاده نمی کنید ارائه کارت بازرگانی و یا کارت عضویت اتاق بازرگانی جهت ثبت علامت تجاری در کرج الزامی نیست.

نکات مهم ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت یکی موضوع های مورد توجه در جوامع می باشد و افراد برای رسمی کرد کسب و کار خود اقدام به ثبت شرکت می کنند. جمعیت بالا در شهرکرج و مهاجرت روز افزون ازسایر شهرها به آن باعث شده است که  کسب کارهای متفاوت در این شهر شروع به فعالیت کنند و افراد تمایل به ثبت شرکت در کرج برای راه اندازی کسب و کار خود کرده اند.
افراد مقیم در کرج به علت صنعتی بود و موقعیت مناسب جغرافیایی و به علت نزدیک بود به استان تهران تقاضای بسیاربرای ثبت شرکت در کرج دارند و این مورد باعث رشد روز افزون مشاغل شده است. اما این نکته را باید مورد اهمیت قراردهیم که فقط با ثبت شرکت و دریافت اوراق آن این موضوع به پایان نمیرسد و در آینده به موارد دیگر چون اخذ کد مالیاتی و دریافت دفاتر پلمپ و همچنین ارائه گزارش های مالی نیز باید رسیدگی کرد.

 

شرایط ثبت شرکت در کرج

1- حداقل 2 (که به سن قانونی رسیده باشند) یا بیشتر از 2 نفر برای امور تجاری تشکیل‌شده باشد و هرکدام از شرکا فقط به‌اندازه سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می‌باشند.
2- در اسم شرکت می‌بایست کلمات با مسئولیت محدود قید شود و در اسم شرکت نباید تضمین اسم هیچ‌یک از شرکا باشد
3- حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک ‌میلیون ریال است.
4- حداقل 2 نفر از اعضای شرکت باید در تأمین سرمایه اولیه شرکت دخیل باشند.

بعد از مرحله ثبت شرکت در کرج متقاضی باید برای اخذ کد اقتصادی و تعیین حوزه مالیاتی در شهر مدنظر خود اقدام کند در غیر این صورت با گذشت مدت زمان مشخص و قانونی شرکت دچار جریمه مالیاتی می شود

ثبت درسا با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب در زمینه ی ثبت شرکت درکرج ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت مؤسسه ، ثبت برند در کرج ، ثبت شرکت در مناطق آزاد ، ثبت شرکت خارج از کشور ، ثبت شرکت تضامنی و نسبی به محض انعقاد قرارداد تا دریافت شماره ثبت و روزنامه رسمی بطور تمام وقت پیگیر پرونده و پاسخگوی شما خواهد بود.

منبع : ماهان مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ ، سئو سایت ، طراحی سایت ، طراحی پرتال ، تبلیغات اینترنتی ، تبلیغ در گوگل