آفتاب

خدمات توری مرغی برای پوشش پاسیو / رنگ آمیزی نمای ساختمانشرکت آریا سازه ارتفاع البرز با دارا بودن نیرو های خلاق و کار آزموده و آموزش دیده که دارای مدرک بین المللی کار با طناب یا ایراتا هستند و همچنین آگاه به اجرای خدمات کار در ارتفاع می توانند پروژه شما را در کوتاه ترین زمان اجرایی کنند.

از دیگر خدمات شرکت می توان به پوشاندن درز انقطاع بین دو ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، نصب تابلو و بنر، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نمای ساختمان، جوشکاری در ارتفاع، آب بندی نمای ساختمان و کلیه خدماتی که در ارتفاع می باشد و دارای دسترسی محدود است اشاره کرد.

انواع توری مرغی برای پوشش پاسیو کدامند؟ بهترین توری برای پوشاندن پاسیوچه توری است؟


در این پست به 4 توری متداول که بیش ترین استفاده را دارند اشاره می کنیم.برای برسی کامل این موضوع می توانید لینک نصب توری حیاط خلوت را دنبال کنید.
توری مرغی پلاستیکی.
توری فرنگی.
توری حصار.
توری فنس.
توری مرغی پلاستیکی.
توری هایی که نام برده شد هرکدام دارای انواع مختلفی در طول، عرض، ضخامت، چشمه ها و سایر ویژگی های دیگر می باشد.بنابراین لازم است که بهترین توری را با توجه به ویژگی های آن انتخاب کنید که می توانید از مشاوره های ما استفاده کنید.

توری مرغی پلاستیکی و ویژگی های آن:

این توری دارای وزن سبکی می باشد و این وزن سبک باعث اجرای راحت تر می شود.
توری های پلاستیکی معمولا در برابر شرایط جوی به ویژه آفتاب ضعیف بوده و خیلی زود از بین می روند.

توری فرنگی و ویژگی های آن:

این توری ها دارای مزایایی مانند قیمت مناسب، داشتن وزن سبک برای اجرا، و مقاومت مناسب اشاره کرد.

توری حصار و ویژگی های آن:

با توجه به سابقه نصب انواع توری و همچنین رضایت مشتریان شرکت آریا سازه ارتفاع البرزهمواره به مشتریان خود توری حصار را پیشنهاد می کنیم.
این توری ها دارای برتری های ضخامت مناسب، زیبایی بسیار خوب پس از اجرا شدن و نداشتن تاب، عمر و دوام بیشتر نسبت به دیگر توری ها اشاره کرد.
از معایب این توری ها می توان به وزن زیاد در اجرا اشاره کرد.همچنین هزینه ای کمی بالاتر دارند که قابل چشم پوشی است.
توری فنس.
از مزایای این توری ها می توان به زیبایی و دوام آن اشاره کرد.همچنین مانع از دید افرادی می شود که به پاسیو شما زاویه دید دارند.
از معایب این توری ها می توان به وزن زیاد برای اجرا، نیاز به شاسی کشی قبل از اجرا و افزایش مدت زمان نصب و هزینه ای چند برابر سایر توری ها اشاره کرد.


 


نحوه مقاوم سازی توری و اجرای سقف

برای مقاوم سازی توری ها از پیچ های فولادی به همراه رولپلاک مخصوص و واشر استفاده می شود.اگر پاسیوی شما لبه ای برای نگهداری توری و یا سقفی نداشته باشد باید شاسی کشی انجام شود.
همچنین برای پوشاندن سقف باید آهن کشی شود و با استفاده از پلی کربنات سقف را پوشاند.

وبگردی