آفتاب

میثم شکری ساز کیست و حوزه حرفه ای او چیست؟برای موفقیت بد نیست نگاهی به زندگی افراد موفق داشته باشیم و قدم در راه آن ها بگذاریم. دکتر میثم شکری ساز، کارآفرین برتر و مدیر شناخته شده در حوزه آموزش، گزینه خوبی برای الگو گرفتن است. برای اینکه ایشان را بهتر و بیشتر بشناسید در ادامه با ما همراه باشید.

دکتر میثم شکری ساز را بیشتر به عنوان کارآفرین برتر می شناسند که در سال های اخیر توانسته به کمک خدمات ارزنده اش، بذر رشد اقتصادی و اشتغال زایی را در جامعه بکارد و اکنون شاهد فعالیت جوانان کارآزموده و فعال در بازارهای کاری مختلف باشد. با اشتغال زایی و کارآفرینی می توانیم به توسعه صنعتی و رشد محلی برسیم و خیلی زود شاهد نتایج مثبت آن باشیم. اگر تعداد افرادی مانند میثم شکری ساز در کشور ما نیز بیشتر شود، خیلی زود به رونق کشورهای توسعه دست پیدا خواهیم کرد. اما بیایید ببینیم میثم شکری ساز کیست؟ حوزه حرفه ای او چیست؟ و چطور توانسته به رونق اقتصادی ایران کمک کند...

زندگینامه میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز متولد 29/01/1365 است. شاید با خود بگویید جوانی با این سن و سال چطور به این درجه از موفقیت و شهرت رسیده است. بد نیست در همین ابتدای کار یادآور شویم، ما تنها زمانی که افراد به موفقیت می رسند، وارد جزئیات زندگی و کار آن ها می شویم و خبری از سختی ها و مسیر پر پیچ و خمی که طی کرده اند، نداریم. ایشان نیز پس از گذر از سختی های بسیار توانسته است، در این جایگاه قرار گیرد.
 
ایشان دارای مدرک دکتری کارآفرینی، کارشناسی ارشد MBA و کاشناسی مهندسی صنایع می باشد. روحیه علم آموزی در ایشان و البته پشتکار و سماجت شان روی دست یابی به اهدافش، باعث شد به بیشتر آرزوهایش برسد. میثم شکری ساز اعتقاد دارد برای موفقیت، لازم است اهداف بزرگ و مدونی داشته باشیم و به همین دلیل یکی از کلاس های معروف و پر طرفدار ایشان همین، کلاس هدف گذاری است.

حوزه حرفه ای دکتر میثم شکری ساز

بیایید ببینیم دکتر میثم شکری ساز کار و فعالیت خود را از کجا شروع کرد. ایشان فعالیت حرفه ای شان را با تاسیس موسسه آموزش مجازی پارس آغاز کردند. به واسطه این موسسه توانستند خدمات ارزنده ای که به جامعه جوان و جویای علم کنند و همین موضوع باعث شد، بستر مناسب اشتغال زایی و ورود به بازار کار حرفه ای برای آن ها فراهم شود. در این موسسه ایشان شروع به آموزش دوره های مختلف کردند. البته این دوره ها با دقت خاصی انتخاب شدند تا دانشپذیران پس از اتمام دوره و اخذ مدرک معتبر، بتوانند وارد بازار کار شوند. به همین دلیل میثم شکری ساز تمرکز خود را روی شناسایی خلاء های بازار کار گذاشت.
به هر حال میثم شکری ساز، با گذر از یک مسیر پر پیچ و خم توانست تک به تک آرزوهایش را به واقعیت تبدیل کرد. آنچه باعث شد او به تمام خواسته هایش برسد، روحیه شکست ناپذیر و خستگی ناپذیرش بود. با همین روحیه امروز مفتخر است که هزاران جوان با استعداد را در حوزه های مختلف آموزش داده است و روانه بازارهای حرفه ای کرده. در کنار این موارد، دکتر میثم شکری ساز توانست در سال 1396 به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات انتخاب شود. که البته این هم پایان موفقیت هایش نیست...
دکتر میثم شکری ساز برای دو بار، به عنوان کارآفرین برتر دست پیدا کرد و به عنوان مجری طرح آموزش ده هزار نفری ICT روستایی با معاونت محتر رئیس جمهور همکاری داشت که در نوع خود خدمت بزرگی به حساب می آید. علاوه بر این ها او، در زمینه مشاور مدیریت و بازاریابی فروش، توانمندی ها و تجربه خوبی دارد و توانسته از این مهارت خود در راستای کمک به کسب و کارهای دیگر کمک کند.


 


مروری بر تندیس ها و افتخارات دکتر میثم شکری ساز

با نگاهی به موارد زیر بهتر می توانید میثم شکری ساز را بشناسید...
•    برگزیده مدیر برتر فناوری اطلاعات در سال 1396
•    لوح سپاس منتخب پژوهشی و دانشجوی برتر از دانشگاه آزاد اسلامی
•    تقدیرنامه چهارمین جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال
•    تقدیرنامه اتحادیه صنف پوشاک
•    تقدیرنامه بانک صادرات ایران
•    لوح سپاس از دانشگاه پیام نور اصفهان
•    تندیس سپاس دستاورد برگزیده از سومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور
•    تندیس سپاس نخستین سمینار فنگ شویی و چیدمان منزل
•    تندیس افتخار چهارمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال
•    تقدیرنامه دومین ستاد بزرگداشت روز جهانی گردشگری
•    گواهی شرکت در سمینار (استراتژی های تحول و موفقیت مدیریت سازمانی) از دانشگاه آزاد اسلامی
•    تقدیرنامه های سخنرانی (25 راز موفقیت) از دانشگاه صنعتی اصفهان
•    لوح سپاس سخنرانی ( تویی که ذهن برنده ای ) از دانشگاه آزاد اسلامیوبگردی