آفتاب

امداد خودرو سامان همراه سفرهای نوروزی، همراه با امکانات ویژه برای بانوانباید بدانید هیچ کدام از امداد خودروهای مجاز و قانونی بدون تماس شما برای امدادرسانی پیش قدم نمی شوند و تنها بعد از ثبت درخواست شما و اعلام موقعیت است که خودروی امدادی در موقعیت شما حضور پیدا می کند .

اکثر ما لحظه ای که خودرو به دلیل نقص فنی با مشکل مواجه می شود را تجربه کرده ایم سوانح رانندگی و خرابی و ایراد فنی خودرو مانند پنچری و اتمام بنزین ممکن است در هر نقطه و در هر زمانی رخ دهد؛ ممکن است مادری باشید که با فرزند خود در سطح شهر تردد می کنید و ناگهان با نقص فنی خودرو مواجه شوید و یا راننده ای باشید که تخصص و یا ابزار لازم جهت رفع ایراد خودرو را نداشته باشید  و دیده ایم که در این مواقع خودروهای امدادی زیادی به بهانه کمک و رفع اشکال برای کمک رسانی ظاهر می شوند که این معضل در شهرها و به خصوص اتوبان ها بسیار زیاد مشاهده می شود.
جولان امداد خودروهای متفرقه و بی نام و نشان در جاده ها، بزرگراه ها و سطح شهرها باعث سلب اعتماد مردم از شرکت های اصلی ارائه دهنده خدمات امدادی را نیز فراهم کرده استنکته مهم در این مواقع این است که باید بدانید هیچ کدام از امداد خودروهای مجاز و قانونی بدون تماس شما برای امدادرسانی پیش قدم نمی شوند و تنها بعد از ثبت درخواست شما و اعلام موقعیت است که خودروی امدادی در موقعیت شما حضور پیدا می کند .
رعایت این نکات می تواند شرایط دریافت خدمات امدادی مناسب و مطمئن را برای شما فراهم سازد و از مشکلات و مصائبی که استفاده از خدمات امداد خودروهای غیرمجاز می تواند برای شما رقم بزند، جلوگیری کند.مشکلاتی که از دریافت ارقام نجومی آغاز می شود و تا استفاده از لوازم یدکی تقلبی، وارد آوردن آسیب جدی به خودرو و انواع کلاهبرداری ادامه پیدا می کند .
ایجاد یک سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امداد رسانی و تامین آرامش و اطمینان خاطر برای دارندگان خودرو یک نیاز ضروری است .  امداد خودرو سامان تلاش میکند تا بر اساس توانمندی و حضور فعال خود با ارائه راه حل های به روز در زمینه حل این مشکلات سفری ایمن همراه با آسودگی خاطر را به ارمغان آورد .
در هر یک از این موارد کارت اشتراک امداد سامان وسیله ای است برای اینکه هرگز دغدغه خرابی و نقص خودرو را نداشته باشید و همواره آسوده خاطر  باشید که در صورت نقص فنی خودرو، امداد خودرو سامان همیشه همراه شماست .
کارت اشتراک امداد سامان با هزینه ای معقول در دسترس تمام افراد قرار دارد تا در هنگام بروز سوانح رانندگی و یا نقص فنی خودرو در کمترین زمان ممکن، خدمات امدادی را دریافت نمایند. از جمله مزایای کارت اشتراک امداد سیار پاسخگویی 24 ساعته و راه اندازی تلفنی برای تمام مشتریان ، حتی در صورت نداشتن اشتراک است.
امداد سیار( شبانه روزی و در سراسر کشور) به مدت یک سال از جمله مزایای کارت طلایی سامان است. در صورتی که خودرو دچار نقص فنی شده و شما در هر کجای ایران نیاز به کمک داشته باشید کافیست تنها با شماره سراسری02135079 تماس گرفته و در زمان تقریبی 30 دقیقه منتظر امدادگران ماهر امداد خودرو سامان باشید .
از دیگر مزایای کارت اشتراک امداد خودرو حمل خودرو متوقف بطور نامحدود و نیز اعزام امدادگر به صورت شبانه‌روزی جهت خدمات امدادی و همچنین تهیه بنزین در سراسر کشور بصورت رایگان است

سرویس های ویژه بانوان:

همچنین در صورت لزوم، تنظیم باد چرخ و پنچرگیری در محل، تامین سوخت خودرو در محل توقف مشتری با دریافت هزینه بنزین و نیز تامین و تعویض رینگ و لاستیک زاپاس (ویژه بانوان ) صورت می پذیرد.
یکی از نکات قابل توجه در خصوص کارت اشتراک امداد سامان این است که اجرت و قطعه تعمیرات امدادی با 20% تخفیف انجام می شود
 .

سرویس دوره ای و تعمیر در محل

امداد خودرو سامان در راستای رضایت و راحتی مشتریان این شرکت اقدام به ارائه خدمات "سرویس در محل" به مشتریان خود نموده است تا بتواند اندکی از دغدغه های مشتریان محترم را بکاهد.این خدمات توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده امداد خودرو سامان ارائه می گردد .
از جمله این خدمات ، انجام سرویس‏ های دوره ‏ای، سرویس‏های تابستانی و زمستانی، انجام تعمیرات مربوط به سیستم خنک کننده، انجام تعمیرات مربوط به سیستم سوخت‏ رسانی، انجام تعمیرات مربوط به سیستم برق و الکترونیک، انجام تعمیرات مربوط به سیستم ترمز، انجام تعمیرات مربوط به سیستم کلاچ (به جز دیسک و صفحه کلاچ)، تعویض باطری، دینام ، انژکتور ، رادیاتور، قفل، سنسور روغن و......... می باشد .
امداد خودرو سامان به مانند همراهی مطمئن در تمامی نقاط کشور تنها به دنبال آرامش رانندگان است.  با این خدمات شما دیگر نگران اطلاعات کم فنی خود، نبود لوازم یدکی، جبران خسارت از تصادفات احتمالی و ده‏ها دغدغه دیگر نخواهید بود.
خدمات امداد خودرویی با نخستین تماس شما با مرکز پیام امداد خودرو سامان با شماره 02135079  با سرعت و کیفیت خوب در اختیارتان قرار داده می شود .
امداد خودرو سامان سالهاست تمام هم و غم خود را بر تکریم تمام و کمال مشتری قرار داده و درصدد ارائه خدمات بی‏نقص است. اما باز هم اگر شما مشتری عزیز از هر خدمات از این مجموعه ناراضی بودید کافیست با شماره 02135079 تماس گرفته و نظرات خود را بیان کنید. لازم به توضیح است که با ارائه کد پیگیری، شکایت شما در هر مرحله قابل پیگیری است. تمامی خدمات کارت طلایی از امداد گرفته تا تعمیرات و جبران خسارت با ضمانت قطعات و خدمات اولیه و قابلیت طرح شکایات نیز در صورت ناراضی بودن مشتریان برای ایشان وجود دارد .
برای خرید کارت امداد خودرو سامان با شماره 02135079 تماس بگیرید یا از سایت رایامارکت به نشانی rayamarket.ir مراجعه فرمایید.


وبگردی