آفتاب

فلزیاب چه چیزهایی را در زیر زمین تشخیص می‌دهد؟ / راهنمای خرید دستگاه فلزیاب مخصوص گنج و سکهشاید از خود بپرسید که دستگاه فلزیاب چگونه قادر به کشف کالاهای دفن شده هستند که ممکن است مدت‌ها در یک مکان خاص بوده باشند. علم همه چیز در واقع بسیار ساده تر از آن است که شما فکر می‌کنید.

یک دستگاه فلزیاب اساسا از باتری، جعبه کنترل و سیم پیچ جستجو تشکیل شده است. با انتقال یک میدان الکترومغناطیسی از سیم پیچ موجود در ردیاب به زمین کار می‌کند. تمام اشیا فلزی موجود در این میدان، انرژی می‌گیرند و یک میدان الکترومغناطیسی را دوباره به سیم پیچ می‌فرستند یا دوباره انتقال می‌دهند. هنگامی که سیم پیچ جستجوگر روی ردیاب فیلد ارسالی را دریافت می‌کند، با تولید یک سیگنال پاسخ خاص یا صدا به ما هشدار می‌دهد.
دستگاه فلزیاب چه چیزی را تشخیص می‌دهد؟ جواب این سوال، فلز است.
به نوع دستگاه فلزیاب که دارید یا انتخاب می‌کنید، می‌توان تنظیماتی را انجام داد که فقط فلزات مورد نظر را اسکن کند.

ردیاب‌های فلزی چگونه به طور عمیق می‌توانند در زیر زمین تشخیص دهند؟

پاسخ سریع، از 7 اینچ تا 20 فوت می‌تواند موارد را پیدا کند. فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر چگونگی تشخیص ردیاب‌های فلزی عمیق تاثیر می‌گذارد. برخی از این عوامل شامل نوع خاک، اندازه شی، رطوبت زمین و نوع دستگاه فلزیاب خریداری شده است.خرید دستگاه گنجیاب


خاک معدنی تمایل دارد به ما سیگنال‌های جعلی یا مخلوط بدهد. اندازه شی مهم است زیرا اجسام فلزی بزرگتر به راحتی قابل تشخیص هستند، حتی اگر جسم در عمق زمین باشد. زمین مرطوب تمایل به کشف سکه‌های تازه دفن شده به ویژه پس از طوفان باران دارد.

معرفی انواع فلزات

به طور معمول، دستگاه فلزیاب قادر به شناسایی آهن، مس، آلومینیوم، قلع، نیکل، برنج و سرب هستند. با این حال، به طرز جالب توجهی، این ردیاب‌ها همچنین می‌توانند برنز، نقره و به ویژه طلا را پیدا کنند.
ما می‌توانیم دستگاه‌های خود را تنظیم کنیم که فقط یک میدان الکترومغناطیسی خاص را برای یافتن فلزات هدف ساطع کنند. با این حال، بسیاری از فلزات اغلب دارای ویژگی‌ها و انتقال‌های قابل شناسایی مشابه هستند. با این حساب، ما نمی توانیم ردیاب را تنظیم کنیم که فقط طلا را جستجو کند.

انواع اشیا در زیر زمین

اشیا عمومی که با استفاده از دستگاه فلزیاب یافت می‌شود شامل جواهرات و سکه است. برخی موارد منحصر به فردی از جمله سر تبر برنز را پیدا کرده اند که مربوط به 1800 سال قبل از میلاد است. دیگران یک پیاله عظیم الجثه ساخته شده از طلا و پر از کهربا پیدا کرده اند. این نوع یافته‌ها معمولا یافت نمی شوند و صبر و شانس زیادی دارند. با این حال، چنین گنجینه‌های بالقوه، شکار را برای ادامه یافتن فلز، تشویق فریبنده تری می‌کند.
علاقه مندان سکه‌هایی با قدمت 155 سال قبل از میلاد و شهاب سنگ‌هایی پیدا کرده اند که بیش از 10 هزار سال در آن دفن شده اند. می‌بینید که انواع اشیایی که می‌توانند با استفاده از دستگاه فلزیاب پیدا شوند می‌توانند بینشی منحصر به فرد از تاریخ جهان و مردم ما ارائه دهند.خرید دستگاه گنجیاب حرفه‌ای

آیا دستگاه فلزیاب می‌تواند طلا پیدا کند؟

پاسخ کوتاه به این سوال این است: بله. ردیاب‌های فلزی می‌توانند طلا را پیدا کنند.
در حالی که تمام دستگاه فلزیاب می‌توانند طلا را تشخیص دهند، همه به یک اندازه ایجاد نمی شوند. انواع مختلفی از آشکارسازها ساخته می‌شوند که حساسیت بیشتری نسبت به طلا دارند و بنابراین فقط برای ما ساخته شده اند که فقط به یافتن جواهرات طلا علاقه مند هستند.
ردیاب‌های فلزی که به طور خاص برای جستجوی طلا طراحی شده اند، برای لغو کانی سازی ساخته می‌شوند. بنابراین مهم است که ابتدا جغرافیای منطقه مورد نظر را درک کنیم.
به طور معمول دو نوع ردیاب برای شکار طلا وجود دارد. ردیاب فرکانس بسیار پایین که VLF نام دارد و القای پالس PI. ردیاب‌های VLF حساسیت بالاتری به ناگت‌های کوچک طلا دارند، در حالی که ردیاب‌های PI قادر به تشخیص ناگت‌های بزرگتری هستند که در اعماق خاک یافت می‌شوند.

آیا دستگاه گنجیاب می‌تواند آلومینیوم پیدا کنند؟

آیا می‌دانید مواردی وجود داشته است که بسته بندی فویل آلومینیوم که معمولا در آدامس وجود دارد، سیگنال‌های هشدار را در امنیت فرودگاه ایجاد می‌کند؟ فکر کردن به این موضوع عجیب است اما این واقعیت قبلا اتفاق افتاده است.
ردیاب‌های فلزی قادر به یافتن آلومینیوم هستند زیرا به عنوان یک فلز غیر آهنی به طور طبیعی غیر مغناطیسی است.‌ هادی برق بسیار خوبی در دستگاه وجود دارد. وقتی نوبت به دستگاه فلزیاب می‌رسد، اشیا ساخته شده از آلومینیوم یا حاوی آلومینیوم به راحتی و بسیار معمول شناسایی می‌شوند.
متاسفانه، بسیاری از یافته‌های آلومینیوم بسیار بی فایده است و شما باید به دنبال سکه و طلا با ارزش باشید.دستگاه گنجیاب برای زمین‌های کشاورزی

آیا فلزیاب‌ها می‌توانند تیتانیوم پیدا کنند؟

تیتانیوم نوعی فلز است که یافتن آن برای ما دشوار است زیرا توسط دستگاه فلزیاب به راحتی قابل تشخیص نیست. برای یافتن تیتانیوم می‌توان از دستگاه فلزیاب جدیدتری استفاده کرد. اما تیتانیوم نه رسانای خوبی برای برق است و نه مغناطیسی مناسبی دارد. این بدان معنی است که یافتن آن بسیار سخت است و به صبر زیادی نیاز دارد.
ابتدا باید دستگاه فلزیاب را روی فرکانس کمتری تنظیم کنیم. ما همچنین باید از نوع خاکی که در آن جستجو می‌کنیم آگاهی داشته باشیم. کار با خاک بسیار معدنی، کار دشوارتر است مگر اینکه تجربه زیادی در آن داشته باشید.

تبعیض در تشخیص فلز چیست؟

پس از روشن کردن دستگاه فلزیاب و شروع به شکار، متوجه خواهید شد که همه چیز قابل تشخیص است. این شامل قطعات فلزی زباله و زمین معدنی نیز می‌باشد. تبعیض در تشخیص فلزات زمانی است که ما به آرامی شروع به اضافه کردن یک تمایز می‌کنیم تا فقط یک محدوده خاص قابل تشخیص باشد.
برای یادگیری نحوه تشخیص، شما به آرامی با جستجوی سکه یا فویل بر روی زمین شروع می‌کنید و سپس به تدریج تمایز را افزایش می‌دهید. با تمرین منظم، می‌توانید تعیین کنید که چه نوع سیگنالی را می‌گیرید و آیا ارزش شکار آن را احساس می‌کنید یا خیر.
نتیجه گیری
بنابراین، با دستگاه فلزیاب چه چیزی می‌توانید پیدا کنید؟ شما با استفاده از یک دستگاه فلزیاب، می‌توانید خیلی چیزها را در عمق زمین پیدا کنید و آنها را به بیرون بیاورید.
از خاک معدنی غیر ارزشمند، قطعات زباله گرفته تا ناگت‌های بزرگ طلا، همه آنها در زیر زمین جمع شدند.
با گذشت زمان و تمرین، می‌توانید ارزشمندترین اشیاء را از زیر زمین پیدا کنید و بسیاری از افراد، از طریق این روش، پولدار شدند.
مطمئنا در روستای پدری‌تان، چیزهای گرانبهایی در زیر خاک پنهان شده است که ممکن است امروز، ارزش زیادی داشته باشد.
برخی افراد ممکن است دستگاه‌هایی برای فروش داشته باشند اما معتبر نیستند و معلوم نیست دستگاه را به چه صورت تهیه کردند و الان می‌خواهند بفروشند، بنابراین، برای خرید دستگاه فلزیاب، بهتر است به شرکت مراجعه کنید، به این دلیل که می‌تواند به طور مادام، از شما پشتیبانی کند و یا اینکه از سرویس‌های گارانتی، استفاده کنید.
برای خرید دستگاه گنجیاب، می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و یا با شماره‌های قرار داده شده، تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
آدرس دفتر: کرج – ۴۵ متری گلشهر – روبروی خیابان درختی -مرکز تجاری گلشهر – واحد H9 تلفن‌های تماس: ۰۹۱۲۲۶۵۲۱۷۱ - ۰۹۱۲۲۶۵۵۰۱۰ - ۰۲۶-۳۳۵۰۲۱۹۱آموزش پیدا کردن اشیاء با فلزیاب
وبگردی