آفتاب

ثبت نام در کلاس ورزشی در تهران و ایران در آسان اسپرتبرای ثبت نام در بهترین کلاس ورزشی، رزرو زمین تنیس کرج، خرید لوازم اسکی و سایر تجهیزات ورزشی به صورت آنلاین از خدمات آسان اسپرت بهره مند شوید.

کلاس ورزشی و تفاوت های آن با ورزش در خانه

همگی می دانیم که کلاس ورزشی و ورزش کردن در خانه تفاوت هایی دارند؛ برای بسیاری از آدم ها شاید این تفاوت، فردی به حساب بیاید اما نکته هایی وجود دارد که تفاوت ورزش لاغری در خانه و کلاس ورزشی را بیان می کند. اولین نکته ای که در ورزش و تمرین در خانه به شکل واضحی مشاهده می شود، کاهش هزینه های شماست. حتی اگر شما به طور آنلاین در خانه با مربی ورزش کنید، هزینه های رفت و آمد شما کاملا حذف می شود. نکته ی بعدی تمایز کلاس ورزشی نسبت به ورزش کردن در خانه، این است که شما می توانید در هر تایمی از شبانه روز ورزش کنید.
اما یک نکته در ورزش کردن این است که امکانات شما برای ورزش در خانه، نسبت به کلاس ورزشی محدود تر است که به شما اجازه نمی دهد تعدادی از حرکات را انجام دهید؛ همچنین در کلاس شما زیر نظر مربی بهتر حرکات را انجام می دهید.
انواع مدل زمین تنیس کرج

تنیس ورزشی است که می توان آن را در زمین تنیس های مختلفی بازی کرد. هر سطح زمین دارای ویژگی های مختلف است که بر سبک و توانایی بازی طبیعی بازیکنان تأثیر می گذارد.
1- زمین چمن: این زمین تنیس، از زمین های با قدمت تر است. این روزها اغلب به دلیل نگهداری مداوم، خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرد.
2- زمین خاکی: این سطح در زمین تنیس کرج، سرعت توپ را کند می کند و در مقایسه با سایر سطوح، یک پرش کند و زیاد ایجاد می کند. یکی از مشهورترین مسابقات زمین خاکی جهان ، مسابقات آزاد فرانسه است.
3- زمین های سخت: این سطح در سراسر جهان بسیار محبوب است زیرا به طور کلی تجربه بازی یکنواخت و "همه جانبه" را ارائه می دهد و قوام بیشتری نسبت به سایر سطوح ارائه می دهد.

خرید لوازم اسکی و پیدا کردن متناسب ترین تجهیزات

برای اینکه شما بتوانید به راحتی خرید لوازم اسکی را انجام دهید و متناسب ترین وسایل را پیدا کنید، ابتدا باید بدانید که در چه زمین اسکی و برفی مایل به ورزش هستید.                                                                                                

اگر در ابتدای یادگیری این ورزش هستید و به اصطلاح از شاگردان مبتدی به شمار می آیید، خرید لوازم اسکی به شما پیشنهاد نمی شود؛ مخصوصا اگر در جلسه های اول و دوم هستید زیرا ممکن است بعد از تجربه کردن اسکی متوجه شوید که این ورزش را دوست ندارید. پیشنهاد می شود که در جلسات اولیه به جای خرید لوازم اسکی، این وسایل را اجاره کنید و سپس در صورت مستقر شدن در این ورزش برای خرید اقدام کنید.
 اما مهم ترین مواردی که روی خرید وسایل اسکی تاثیر می گذارند:
•    قد
•    وزن
•    ترجیحات فردی
•    سطح اسکی باز
•    میزان بودجه
اجاره آنلاین زمین تنیس و کلاس های ورزشی

اگر به صورت حرفه ای تنیس بازی کرده باشید، حتما برای شما پیش آمده که بخواهید زمین تنیس اجاره کنید اما ندانید که برای اجاره به کجا بروید و با چه کسانی صحبت کنید؛ یا شاید مربی تنیس بوده¬اید و بخواهید برای تمرین بیشتر شاگردانتان قبل از مسابقه مکانی را برای تمرین انتخاب کنید. بسیاری از افراد در منطقه ی خود از امکانات ورزشی زیادی برخوردارند اما به هر دلیلی از آنها بی خبرند.
در وب سایت آسان اسپرت با توجه به منطقه زندگی شما و با استفاده از فیلتر های مختلف به راحتی می توانید از مربیان، کلاس ها و مجموعه های ورزشی نزدیک منزل خود اطلاعات کسب کنید و آنها را رزرو کنید.
علاوه بر این، برای خرید وسایل و تجهیزات ورزشی نیازی نیست از وب سایت های دیگر و یا فروشگاه های ورزشی کمک بگیرید؛ همه چزی در آسان اسپرت فراهم است.

رزرو اینترنتی انواع کلاس ها و رشته های ورزشی

در آسان اسپرت کلاس های ورزشی به خوبی دسته بندی شده اند به این صورت که اگر شما به دنبال ورزش های رزمی باشید، به راحتی وارد این دسته بندی می شوید و ورزش مورد علاقه ی خودتان را انتخاب می کنید. اگر به دنیال ورزش های آبی مانند اسکی روی آب و یا شنا باشید نیز به راحتی می توانید اطلاعات لازم برای رزرو و شرکت در آنها را ببینید. با استفاده از فیلتر های این وب سایت نیز بر حسب بودجه¬ ی خود می توانید ارزان ترین و گران ترین کلاس ها را انتخاب کنید. البته که فیلتر های این وب سایت فقط در تعیین قیمت نقش ندارند بلکه شما محبوب ترین و جدیدترین کلاس ها را می توانید با استفاده از این فیلتر ها به راحتی پیدا و رزروکنید.

چرا باید از سامانه ورزشی آسان اسپرت استفاده کنیم؟

شعار این وب سایت این است که با آسان اسپرت، آسان تر ورزش کنید. تیم متخصصی که این وب سایت را اداره می کنند، با پیچ و خم های کلاس های ورزشی و خرید وسایل ورزشی به خوبی آشنا هستند و به دنبال راحت ترین راه ها برای ورزش کردن می باشند. همچنین با ایجاد قسمت های مختلف مثل ارائه رژیم های غذایی و قسمت خرید تجهیزات شما را از مراجعه به دیگر وب سایت ها بی نیاز می کند. برای رزرو زمین تنیس کرج به راحتی می توانید از این سامانه استفاده کنید.