آفتاب

نرده پله گرد یعنی ادغام زیبایی در امنیتنرده راه پله گرد برای خانه های دوبلکس یا سوبلکس مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین شما با وجود این نرده حفاظ شیک و زیبا می توانید نمای بسیار خاصی به خانه ببخشید.

نرده پله گرد یکی از عناصر دکوراتیو منزل به حساب می آید. این نرده حفاظ با طرح خاص و مدرنی که دارد سبب شده است تا شما بتوانید خانه خود را زیبا جلوه دهید. در نظر داشته باشید که نرده پله گرد امروزه بسیار پرفروش شده است زیرا این حفاظ زیبایی منحصر به فردی داشته و سبب شده تا خانه شما به یکی از خانه های لاکچری بدل شود.
نرده راه پله گرد برای خانه های دوبلکس یا سوبلکس مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین شما با وجود این نرده حفاظ شیک و زیبا می توانید نمای بسیار خاصی به خانه ببخشید. طرح های مختلفی برای نرده پله گرد موجود است که شما می توانید متناسب با سایر عناصر دکوراتیو منزل خود این نرده راه پله را انتخاب کنید.
نرده دوبلکس کارکرد اولیه ان برقراری ایمنی برای خانه های شماست. در صورتی که نرده حفاظ دوبلکس از مواد و متریال با کیفیت ساخته شود شما می توانید با خیال راحت به آن تکیه داده و از ایمنی ان مطمئن باشید.  نرده راه پله نه تنها نقش یا کارکرد ایمنی دارد بلکه سبب می شود تا دیزاین خانه شما نیز تحت تاثیر قرار گیرید. بنابراین انتخاب نرده راه پله نقش مهمی در بزرگ یا کوچک نشان دادن و همچنین لاکچری نشان دادن خانه شما عزیزان دارد.
وقتی که افراد وارد خانه شما می شوند اولین عنصر دکوراتیو که آن را مشاهده می کنند نرده پله گرد است. با وجود نرده پله گرد شما می توانید تم یا نمای خانه خود را بی بدیل کنید به گونه ای که چشم هر ببینده ای را به خود مشغول کند. نرده دوبلکس یا نرده پله گرد در طرح های مختلفی است که از جمله مدل فرفورژه یا مدل برش لیزری یا مدل ساده و سلطنتی و همچنین مدل کلاسیک و یا مدرن و فانتزی ساخته می شود.
شما می توانید برحسب سلیقه و همچنین نوع پله خود یکی از طرح های نرده راه پله گرد را انتخاب کنید. حفاظ سازه با نیم قرن تجربه و بهره مندی از تکنسین و کارشناس خبره که در زمینه زیبایی شناختی و امنیت تبحر دارند، بهترین نرده پله گرد را سفارش دهید و با قیمت مناسب ان را برای خود داشته باشید. کارشناس ما در حفاظ سازه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند. برای تماس با شرکت می توانید با شماره تلفن 09123469705 تماس گرفته و خریدی عالی را برای خود رقم بزنید.

نرده پله گرد

حفاظ پنجره ساده و شیک و همچنین ایمن

حفاظ پنجره خانه شما می تواند امنیت خانه را رقم بزند. در خانه هایی که در طبقات اول هستند یا خانه های ویلایی و مسکونی شرط اول این است که از طریق نرده حفاظ پنجره ایمنی خانه را فراهم کند. نکته ای که باید در هنگام خرید نرده حفاظ پنجره برای خود در نظر داشته باشید این است که این نرده قرار است در برابر سارقین از اموال شما دفاع کند. برای اینکه حفاظ پنجره برنده میدان باشد باید از متریال و کیفیت عالی برخوردار باشد. شما با در نظر گرفتن بهترین متریال و همچینن رعایت جنبه های امنیتی در ساخت نرده پنجره می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کرده و به مسافرت بروید.
در صورتی که نرده حفاظ پنجره شما تنها چند تکه تیغه اهنی باشد که در کنار هم جوش خورده است و هیچ استانداری برای ساخت ان در نظر گرفته نشده است باید به شما  هشدار بدهیم که سارقین به راحتی می توانند از طریق این نرده حفاظ پنجره ها وارد خانه شوند.
برای داشتن نرده حفاظ پنجره ایمن باید تمامی جنبه های امنیتی در نظر گرفته شود. از جمله مهمترین نکته ای که باید برای ساخت نرده حفاظ پنجره لحاظ کرد این است که عرض بین تیغه های ساخته شده در نرده حفاظ پنجره باید مقدار معین و استانداری باشد که سارقین نتوانند سر خود را بین این تیغه ها جای دهند. همچنین نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت در ساخت حفاظ پنجره سبب می شود تا ماندگاری بالایی داشته باشد و در برابر نور آفتای و گرد وغبار و سایر شرایط محیطی، رنگ نبازد و زود کهنه و فرسوده نشود.
برای اینکه جنبه های امنیتی برای ساخت حفاظ پنجره رعایت شود و همچنین جنبه های زیبایی شناختی نرده محافظ پنجره نیز لحاظ شود کافیست با شرکت حفاظ سازه تماس گرفته و یکی از این حفاظ های زیبا فرفورژه یا نرده حفاظ استیل یا نرده حفاظ ساده و مدرن و کلاسیک و همچنین سلطنتی را برای خود برگزینید.
حفاظ سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع محصولات فلزی و همچنین کسب حداکثری رضایت مشتریان توانسته است جایگاه ویژه و قابل قبولی را برای خود رقم بزند. همچنین نکته مهم دیگر این است که حفاظ سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و از این رو دیگر نگران هزینه های پراکنده نباشید.

نرده پله گرد
 

درب حیاط خانه شما نشانگر سلیقه شماست

درب حیاط خانه خود را زیبا انتخاب کنید زیرا درب حیاط تاثیر بسیاری در نمای خانه دارد. در صورتی که تمایل دارید درب حیاط خانه شما به یک نماد تبدیل شود کافیست طرح مورد نظر خود را به دست یک شرکت معتبر بسپارید تا تمامی ریزه کاری و ظریف کاری در طرح درب حیاط را پیاده کند و در نتیجه شما بهترین درب حیاط را در محل داشته باشید.
آن چیزی که بیشتر از همه و زودتر از باقی سایر عناصر دکوراتیو در خانه شما نقش نمایی می کند،درب حیاط است. درب حیاط در طرح های ساده یا کلاسیک و همچنین طرح های فانتزی با درب حیاط برش لیزری و همچنین درب حیاط لاکچری جنوبی یا درب حیاط شمالی و دو لنگه یا سه لنگه و تک لنگه و همچنین درب حیاط فرفورژه یا درب حیاط طرح چوب تنها بخشی از محصولات پرتنوع درب ساختمان است. برای داشتن درب حیاط با کیفیت و در عین حال زیبا که جنبه های امنیتی را نیز برای پیشگیری از ورود سارقین در نظر گرفته است بهتر است از شرکت معتبر حفاظ سازه اقدام به خرید کنید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09123469705 تماس بگیرید.

نرده پله گرد
وبگردی