آفتاب

درب حیاط زیبایی را به ساختمان شما دعوت می کنددرب حیاط خانه در طرح های فرفورژه یا درب حیاط طرح چوب و همچنین درب حیاط برش لیزری یا درب حیاط و درب پارکینگ مدرن و کلاسیک و همچنین درب حیاط جنوبی یا شمالی و یا درب حیاط ویلایی یا خانه باغ و تک لنگه و یا درب حیاط دولنگه یا سه لنگه و... تقسیم می شود.

درب حیاط اولین عنصر دکوراتیوی است که ببینده به ان می نگرد. در واقع وجود درب حیاط شیک و مدرن سبب می شود تا ارزش و نمای خانه شما نیز بیش از پیش زیبا تر جلوه کرده و باارزش تر شود. در صورتی که در کوچه قدم بزنید و نگاهی به درب حیاط ساختمان ها بیاندازید متوجه می شوید که وجود درب حیاط خاص و زیبا چقدر روی دید شما و نمای خانه موثر است.
با وجود درب حیاط خاص و مدرن می توانید خانه خود را به یک نماد در کوچه تبدیل کنید. درب حیاط در طرح ها و مدل های مختلفی موجود است که شما می توانید هر یک از طرح های زیبا و خاصی را که دوست دارید برای خود داشته باشید برای این امر کافیست تصویر درب حیاط مورد نظر را به کارشناسان فروش ما در حفاظ سازه بفرستید. کارشناسان ما نه تنها از نقطه نظر زیبایی بلکه نکات امنیتی را نیز برای درب حیاط خانه شما در نظر می گیرند تا خرید شما خریدی هوشمندانه باشد.
درب حیاط خانه در طرح های فرفورژه یا درب حیاط طرح چوب و همچنین درب حیاط برش لیزری یا درب حیاط و درب پارکینگ مدرن و کلاسیک و همچنین درب حیاط جنوبی یا شمالی و یا درب حیاط ویلایی یا خانه باغ و تک لنگه و یا درب حیاط دولنگه یا سه لنگه و... تقسیم می شود.
طرح های درب حیاط با توجه به شمالی یا جنوبی بودن و همچینن دیوار و درب پارکنیگ و نمای ساختمان شما انتخاب می شود. اگر می خواهید درب حیاط خانه شما لاکچری باشد و در عین حال کیفیت بالایی نیز داشته باشد کافیست به حفاظ سازه سری بزنید.
کیفیت ساخت درب حیاط از نکات مهم در انتخاب درب است. زیرا اگر تنها جنبه های زیبایی شناختی در ساخت درب حیاط مدنظر باشد و کیفیت متریال وجنبه های امنیتی ان نادید گرفته شود، درب حیاط خانه شما نقش یک دکور ساده را دارد! در حفاظ سازه برای ساخت درب حیاط مدرن و زیبا و در عین حال با کیفیت و همچنین ایمن، کارشناسان و تکنسین های ما جنبه های مختلف ساختمان شما را لحاظ کرده و در نهایت محصولی با کیفیت با رنگ آمیزی زیبا و برشکاری و جوشکاری ظریفی را خدمت شما ارائه می دهند.برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09123469705 تماس بگیرید.
 درب حیاط

نرده پله پیچ یعنی زیبایی بی نقص خانه شما

نرده پله پیچ یکی از عناصر دکوارتیو لاکچری و خاصی است که برای ساختمان به کار می رود. در صورتی که به دنبال نرده پله پیج مدرن و خاصی هستید که هم کیفیت عالی داشته باشد و هم زیبایی منحصر به فردی را به همراه داشته باشد به شما پیشنهاد می کنیم که محصولات حفاظ سازه را مشاهده کنید.
نرده پله پیچ یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ هایی است که برای پله در نظر می گیرند. زیرا با انتخاب این نرده پله با یک تیر دو نشان می زنید. اولا با وجود نرده حفاظ پله امنیت افراد را لحاظ کرده اید. زیرا نرده پله برای حفظ تعادل و پایداری افراد است که هنگام بالا رفتن و پایین آمدن از پله ها این تعادل حفظ شود. همچنین وجود نرده پله پیچ سبب می شود که زیبایی و دیزاین خانه شما نیز خاص جلوه کند.
نرده پله پیچ در طرح ها و مدل های مختلفی در حفاظ سازه تولید می شود شما برای داشن این نرده پله خاص و زیبا کافیست طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین متریال به کار رفته در ساخت نرده پله پیچ در حفاظ سازه نیز متغیر است و براساس جنسی که برای نرده پله خود در نظر می گیرد، کارشناسان و تکنسین ها ما بهترین برشکاری و دقیق ترین ریزه کاری های طرح را برای شما ارائه می دهند.
کیفیت ساخت و ماندگاری و همچنین کیفیت رنگ نرده پله پیچ فاکتور مهمی است که باید در هنگام خرید این نرده راه پله به آن توجه داشت. در نظر داشته باشید که نرده باید ایمنی خانه شما را حفظ کند. در صورتی که با تکیه کردن نرده راه پله نتواند مقاومت کند و خم شود، می تواند خطری جدی برای افراد باشد. زیرا ممکن است کودکان با تکیه دادن به نرده پله بی کیفیت، حوادث جبران ناپذیری را برای خود رقم بزنند. برای داشتن بهترین نرده پله پیچ کافیست با شماره تماس 09123469705 تماس بگیرید تا کارشناس ما در حفاظ سازه شما را راهنمایی کنند.
 
درب حیاط

حفاظ پنجره شیک و مدرن انتخاب شماست

حفاظ پنجره یکی از مهمترین راه هایی است که می توان با کمک آن ایمنی خانه را تضیمن کرد. در صورتی که به دنبال نرده حفاظ پنجره شیک و به روزی هستید می توایند از محصولات حفاظ سازه دیدن کند. نرده حفاظ شیک امروزه توانسته است جایگاه ویژه فروش را از ان خود کند. زیرا نه تنها جنبه های امنیتی ساختمان را لحاظ می کند بلکه با طرح شیک و خاص خود سبب می شود تا دکوراسیون خانه شما زیباتر از قبل باشد.
در صورتی که به دنبال نرده حفاظ پنجره شیک و مدرنی هستید که هم زیبایی داشته باشد و هم بتواند در نبرد با سارقین پیروز شود بهتر است از شرکت معتبر و به نام که تجربه چندین ساله دارد اقدام به خرید کنید. حفاظ سازه همیشه برای رضایت مشتریان از کیفیت بالای مواد استفاده می کند. از این رو توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند و جایگاه ویژه ای را از آن خود کند.
حفاظ پنجره شیک و زیبا طرح فرفورژه یا نرده حفاظ پنجره استیل و اهنی که طرح خاص و کلاسیک دارد یا حتی نرده محافظ پنجره سلطنتی و سایر مدل های خاصی که در حفاظ سازه ساخته می شود براساس نرخ اتحادیه قیمت گذاری می شود. در نتیجه خبری از قیمت های گزاف نیست و براساس نرخ استاندارد پایه قیمت حفاظ پنجره شروع می شود. شما عزیزان می توانید نرده حفاظ پنجره فرفورژه های شیکی را با قیمت مناسب از شرکت حفاظ سازه خریداری کنید و از کیفیت و ماندگاری و همچنین ایمنی بالای آن لذت ببرید.

درب حیاط
وبگردی