آفتاب

نرده پله را برای ساختمان خود از زیباترین ها انتخاب کنیدنرده پله در طرح ها و مدل های مختلفی در شرکت حفاظ سازه ساخت می شود. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که این نرده پله نه تنها باید از نقطه نظر زیبایی شناختی، جلوه خاصی به ساختمان شما هدیه بدهد بلکه باید از نظر امنیتی نیز حفاظ محکم و قابل قبولی باشد.

در نظر داشته باشید که نرده پله چه برای داخل ساختمان و چه برای خارج ساختمان باید با دقت انتخاب شود. نرده پله با توجه به اینکه در دکور خانه می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد پس باید جنبه های مختلفی را برای انتخاب و خرید آن در نظر گرفت.
نرده پله با توجه به طرح خاص خود سبب می شود تا سایر عناصر دکوراتیو را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین برای اینکه تاثیر زیبایی نرده پله بر سایر عناصر دکوراسیون خارجی یا داخلی منزل مثبت باشد و حس زیبایی شناختی را به ببینده القا کند پس باید به صورت کارشناسی شده آن را ساخت و سپس نصب کرد.
نرده پله در طرح ها و مدل های مختلفی در شرکت حفاظ سازه ساخت می شود. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که این نرده پله نه تنها باید از نقطه نظر زیبایی شناختی، جلوه خاصی به ساختمان شما هدیه بدهد بلکه باید از نظر امنیتی نیز حفاظ محکم و قابل قبولی باشد. تا این جای کار در نظر داشته باشید که هم زیبایی و هم امنیت نرده پله باید در اولویت باشد.
اگر نرده پله از متریال بی کفیت و فولادهای درجه چندم استفاده شود، آنگاه ممکن است به راحتی خم شود و  زیبایی و نمای خود را از دست بدهد و همچنین خطری برای اعضای خانواده باشد. پس دقت داشته باشید که برای داشتن نرده راه پله تنها به جنبه های زیبایی شناختی اکتفا کنید بلکه کیفیت متریال و فولاد یا فلزی به کار رفته و همچنین نوع جوشکاری و رنگ آمیزی آن در امنیت و ماندگاری آن تاثیر بسزایی دارد.
حفاظ سازه با در نظر گرفتن این موارد یکی از بهترین ها در ساخت نرده پله و سایر محصولات فلزی است. این شرکت با نیم قرن تجربه توانسته است جایگاه ویژه و قابل قبولی را در بین مشتریان از آن خود کند. زیرا از بهترین متریال برای ساخت و جوشکاری و همچنین رنگ آمیزی بهره می گیرد. کارشناس خبره در این شرکت با رعایت فاکتورهای زیبایی و امنیت و همچنین کیفیت یکی از بهترین و زیباترین نرده پله را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.
نکته مهم دیگر این است که شما هر طرح و مدلی از نرده راه پله را که مد نظر داشته باشید، کارشناسان ما می توانند با جوشکاری و برشکاری مدل مورد نظر شما را با بهترین ظرافت بسازند. انواع نرده راه پله گرد و یا ساده و همچنین طرح های نرده پله فرفورژه یا ساده و یا سایر نرده راه پله های طرح دار و کلاسیک در حفاظ سازه ساخت می شود. در نظر داشته باشید که برش لیزری نرده پله این امکان را به تکنسین های ما می دهد تا بهترین طرح را برای شما عزیزان آماده کنیم.
نکته دیگری که باید برای خرید نرده پله مد نظر داشته باشید این است که در کنار رعایت جنبه های زیبایی شناختی و همچنین امنیت و کیفیت بالا، قیمت مناسبی داشته باشد. در شرکت حفاظ سازه با در نظر گرفتن این موارد سعی بر این نموده ایم که بهترین کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهیم. از آن جایی که مشتریان مختلف برای نرده پله بودجه های متفاوتی را نیز در نظر می گیرند، ما برای تمام مشتریان با حفظ کیفیت، محصول مورد نظر را اماده می کنیم. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09123469705 تماس بگیرید.

 نرده پله

درب حیاط خانه شما اولین عنصری است که به چشم می خورد

زمانی که در کوچه در حال قدم زدن هستید درب حیاط اولین چیزی است که آن را مشاهده می کنید. پس باید در انتخاب درب حیاط دقت کافی داشته باشید. درب حیاط ساختمان شما اولین گذرگاهی است که از آن عبور می کنید و بی شک در نگاه بیننده درب حیاط شیک و خاص، نقش می بندد. درب حیاط زیبا و مدرن که بسیار خاص طراحی شده است سبب می شود تا ارزش نمای ساختمان بیش از پیش افزایش یابد. با وجود درب حیاط شیک و زیبا شما می توانید خانه خود را به یکی از زیباترین ساختمان ها در محل تبدیل کنید. همچنین در نظر داشته باشید که درب حیاط مدرن و خاص سبب می شود تا سلیقه شما نمایان شود پس در انتخاب درب حیاط و یا درب پارکینگ کمی حوصله به خرج بدهید. درب طرح چوب را اگر برای خانه خود انتخاب کنید که دیگر سلیقه خود را به طور تمام و کمال نشان مخاطب می دهید.
نکته مهم دیگر در انتخاب درب حیاط این است که از متریال خوب و با کیفیتی ساخته شده باشد. اگر درب حیاط شما نقش و نگار زیبایی داشته باشد اما کیفیت اهن و فلزات به کار رفته در آن ضعیف باشد سبب می شود تا خریدی غیرهوشمندانه داشته باشید. شرکت حفاظ سازه با در نظر گرفتن جنبه های زیبایی شناختی و همچنین بهره مندی از بهترین متریال برای ساخت درب حیاط شیک و مدرن، توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان از ان خود کند.
انواع درب حیاط دولنگه و سه لنگه و همچنین درب حیاط تک لنگه، درب حیاط شیک و مدرن فرفورژه ، درب حیاط برش لیزری ، درب حیاط شمالی و درب حیاط ماشین رو یا نفررو و همچنین انواع درب حیاط کلاسیک و یا سلطنتی و همچنین طرح درب حیاط ساده و مینیمالیست و غول این روزهای ما یعنی درب طرح چوب در شرکت حفاظ سازه با بهترین متریال ساخت می شود.
 نرده پله

درب طرح چوب، سخنی از طبیعت با ما دارد

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم. انواع درب حیاط در شرکت حفاظ سازه تولید می شود. درب حیاط طرح چوب یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارین درب حیاطی است که در شرکت حفاظ سازه تولید می شود. این درب سبب می شود تا طبیعت را بار دیگر به خانه خود دعوت کنیم. زیبایی و رنگ زیبایی درب طرح چوب باعث شده تا نمای ساختمان یا ویلا و همچنین خانه باغ شما بسیار زیباتر از قبل جلوه کند. انواع درب طرح چوب در رنگ و مدل های مختلف در شرکت حفاظ سازه تولید می شود. برای اطلاع از قمیت می توانید با کارشناس فروش با شماره تلفن 09123469705 تماس بگیرید.
نرده پله