آفتاب

نرده راه پله را زیبا و شیک انتخاب کنیدنرده راه پله زیبا و مدرن نیز نقش مهمی در دکور خانه شما دارد. در صورتی که زیبایی و هارمونی خانه برای شما اهمیت دارد، باید در انتخاب طرح و رنگ نرده فلزی راه پله دقت کنید.

نرده پله گرد دوبلکس یکی از عناصر دکوراتیوی است که برای ساختمان به کار می رود. برای خانه های دوبلکس یا سوبلکس و همچنین برای پله های خارج ساختمان شما نیاز دارید که نرده راه پله شیک و زیبایی انتخاب کنید. نکته مهم دیگر در انتخاب نرده راه پله این است که کیفیت قابل قبول داشته باشد. در نظر داشته باشید که نرده راه باید از متریال با کیفیت و مرغوبی ساخته شده باشد.
نرده راه پله خوب و با کیفیت چندین نقش دارد که در ساختمان شما ایفا می کند. در صورتی که نرده راه پله از متریال خوب و عالی بهره مند شده باشد، ماندرگای بالایی دارد و رنگ و ظاهر آن بعد از گذر زمان قدیمی و کهنه نمی شود. همچنین در صورتی که از جوشکاری و برشکاری با دستگاه های به روز و پیشرفته بهره مند شده باشد نیز خم نشده و قابل برش خوردن نیست. مهمترین وظیفه نرده راه پله این است که در برابر نیروهای وارد مقاومت کند. در صورتی که نرده از مواد بی کیفیت ساخته شده باشد، تکیه دادن به ان می تواند خطرات جدی به همراه داشته باشد. نرده راه پله با هدف ایمنی هنگام بالا و پایین رفتن پله ها در نظر گرفته شده است. زیرا وجود این حفاظ ها سبب پایداری افراد می شود و مانع از سقوط می شود. بنابراین باید در خانه هایی که سالمند یا فرزند کوچک دارند باید نرده فلزی محکم و با کیفیت را انتخاب کنید.
نرده راه پله زیبا و مدرن نیز نقش مهمی در دکور خانه شما دارد. در صورتی که زیبایی و هارمونی خانه برای شما اهمیت دارد، باید در انتخاب طرح و رنگ نرده فلزی راه پله دقت کنید.  قیمت نرده راه پله فلزی نیز امر مهمی است که در انتخاب شما می تواند موثر باشد. در نظر داشته باشید که نرده راه پله که در شرکت حفاظ سازه  ساخته می شود بسیار قیمت مناسبی دارد زیرا براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می گردد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09123469705 تماس بگیرید.
 

حفاظ پنجره شیک و زیبا، نمای خانه شما را دگرگون می کند

یکی از راه های که می توان با کمک ان ایمنی خانه را تضمین کرد استفاده از نرده حفاظ پنجره شیک است. نصب حفاظ پنجره مدرن سبب می شود تا نمای خانه شما شیک و زیبا جلوه کند.
نصب محافظ پنجره سبب می شود تا سارقین از ورود به خانه شما بازبمانند. زیرا یکی از راه های عبوری به خانه پنجره است. بنابراین نرده حفاظ مانعی برای ورود به سارقین می شود.
اگر به خانه ها نگاه کنید می بییند که هر ساختمان از یک نرده حفاظ پنجره برخوردار است. طرح ها و شکل های مختلفی برای نرده پنجره  می توان در نظر گرفت. شما عزیزان می توانید برحسب نمای ساختمان خود یکی از این حفاظ های زیبا را برای خود برگزیند.
نرده حفاظ پنجره فرفورژه یا نرده حفاظ فلزی مدرن و ساده و همچنین کلاسیک یا فانتزی که برگرفته از طرح گل ها و گیاهان و یا سایر عناصر زیبای طبیعت است سبب می شود تا نمای پنجره خانه شما شیک و زیبا جلوه کند.
قیمت حفاظ آهنی پنجره نکته مهمی است که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. جنس حفاظ و همچنین متریال به کار رفته و نوع رنگ و همچنین طرح مورد نظر از فاکتورهایی است که روی قیمت حفاظ پنجره تاثیر می گذارد. البته در نظر داشته باشید که ابعاد نرده نیز تاثیر مهمی در قیمت نهایی دارد. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که حفاظ آهنی پنجره که در حفاظ سازه ساخته می شود براساس نرخ اتحادیه و یا نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. از این رو برای داشتن این نرده حفاظ پنجره شیک و زیبا شما می توانید با کارشناس فروش ما در ارتباط باشید.
نرده حفاظ پنجره هم از داخل و هم از بیرون ساختمان دید دارد بنابراین انتخاب نرده حفاظ زیبا و شیک که مدرن باشد و طرح و نمای خانه را خاص جلوه دهد بسیار مهم است. حفاظ آهنی پنجره برای پنجره های دوجداره و یا تک جداره و همچنین حفاظ متحرک  در حفاظ سازه ساخت می شود. شما عزیزان برحسب نیاز و همچنین سایر فاکتورهایی که باید کارشناس هنگام بازدید به آن دقت کند، نرده حفاظ اهنی را انتخاب کنید.  برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09123469705 تماس بگیرید.
 

حفاظ شاخ گوزنی طرحی برگرفته از طبیعت وحشی

می دانید که سارقین می توانند به راحتی از دیوار خانه شما عبور کرده و وارد حیاط شده و به منزل شما دستبرد بزنند. در صورتی که به دنبال ایمنی برای خانه خود هستید پس فراموش نکنید که نرده حفاظ روی دیوار می تواند نقش نگهبانی را ایفا کند که از خانه شما محافظت می کند. نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از طرح های نرده روی دیوار است که امروزه بسیار پرفروش است ومشتریان بسیار برای ساختمان یا ویلا و خانه باغ های خود از آن بهره می برند. در نظر داشته باشید که نرده حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت ساخته می شود از این رو شما می توانید برحسب فاکتورهایی مانند ارتفاع دیوار و همچنین مجاورت با ساختمان مجاور و ... بهترین حفاظ آهنی را انتخاب کنید. کارشناس فروش ما در هنگام بازدید تمامی جنبه های امنیتی را در نظر گرفته و  در نهایت طرح مناسبی را برای شما پیشنهاد می دهد.
نرده حفاظ شاخ گوزنی امروزه در دیوار خانه ها و ساختمان های تجاری جا خوش کرده است و این امر سبب شده تا سارقین ناامید شوند زیرا با وجود این نرده حفاظ دیگر راهی برای عبور سارقین فرصت طلب باقی نمانده که نقشه های شوم خود را عملی کنند. در نظر داشته باشید که نرده حفاظ شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع مناسب سبب می شود تا هیچ جنبده ای نتواند از لابه لای میلگردهای در هم تنیده آن عبور کند. رنگ مات و براق و همچنین ترکیب رنگ متنوع در ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی در شرکت حفاظ سازه به شما این انتخاب را می دهد که برحسب سلیقه خود یکی از بهترین حفاظ را انتخاب کنید. برای تماس با شماره تلفن 09123469705 تماس بگیرید.