آفتاب

تاثیر خرید ترافیک سایتاگر شرکت شما دارای یک وب سایت فروش محصولات یا خدمات است و یا با هدف افزایش آگاهی از برند شما فعالیت می کند، افزایش ترافیک سایت یکی از مهم ترین راه های رونق کسب و کار شما محسوب می شود.

فضای اینترنت روز به روز شلوغ تر می شود و هر وب سایتی نیاز دارد از یک سری تکنیک و فرمول برای برجسته کردن خود استفاده کند. برای دستیابی به پاسخ چگونگی انجام این کار می توانید در این مطلب با ما همراه باشید.
ترافیک وب سایت یا تعداد بازدید کننده که عمدتا از موتورهای جستجوگر وارد می شوند، ابتدا کلمات کلیدی مورد نظر خود را وارد می کنند، سپس روی لینک کلمات کلیدی در موتورهای جستجو کلیک کرده و به صفحه اصلی وب سایت یا آدرس های دیگر منتقل می شوند. در این میان صنعت بازاریابی همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد زیرا خدماتی که ترافیک ارگانیک واقعی را ارائه می دهند رو به افزایش است. این برای کسب و کارها و دارندگان مشاغل چه معنایی دارد و آیا می تواند نشان دهنده تغییر در نحوه ارائه خدمات ارزشمند برای سازمان ها باشد؟ در این مطلب، ما بررسی می کنیم که چرا سازمان ها اقدام به خرید ترافیک ارگانیک Buy Traffic Organic می کنند و آیا کسب ترافیک ارگانیک ارزش دارد یا خیر.
در همین ابتدا باید بگوییم بهتر است از خرید ترافیک ارگانیک خودداری کنید و در عوض با ارائه محتوای معنی دار و داشتن برنامه برای بهبود چشم انداز آینده وب سایت خود، بازدیدکنندگان آن را افزایش دهید. شرکت های مختلفی همچنان خرید ترافیک سایت را ارائه می دهند که ظاهراً باعث افزایش رتبه وب سایت ها برای عملکرد رتبه بندی جستجو می شود. ترافیک ارگانیک با استفاده از نرم افزار رایانه ای تولید می شود و سپس به خریدارانی که نیاز به ثابت شدن نتایج خود دارند یا به دنبال نتیجه کوتاه مدت در عملکرد وب سایت خود هستند، فروخته می شود.

ترافیک ارگانیک چیست و چرا اهمیت دارد؟


اخیراً جستجوهای زیادی پیرامون خرید بازدیدکننده وبسایت Buy Website Traffic صورت گرفته است که به نظر عجیب است زیرا بازدیدکننده وبسایت چیزی نیست که خریداری شود. بلکه بر اساس محتوای درست و متناسب با سئو به دست می آید. ترافیک ارگانیک ایجاد شده توسط بازدید کنندگان واقعی انسان بسیار مهم است زیرا:
• کیفیت دامنه وب سایت شما را افزایش می دهد و این به معنای عملکرد بهتر نتیجه جستجو برای کلمات کلیدی است.
• افراد را به وب سایت شما منتقل می کند و منجر به آگاهی از برند و در بهترین حالت منجر به فروش یا تجارت موفق می شود.
• روند دسترسی به ترافیک وب سایت هدفمند Targeted Website Traffic به شما امکان می دهد ترافیک وب سایت ایمن، موثر و کاملاً قابل ردیابی با نرخ های بسیار رقابتی باشد.

چرا سازمان ها در حال خرید ترافیک ارگانیک هستند؟


ترافیک ارگانیک اغلب تعیین کننده اصلی موفقیت در بازاریابی دیجیتال یا SEO برای وب سایت ها است. این مورد شامل قابلیت های تحقیقی و تحلیلی، نوشتن محتوای خلاق و برنامه های کاربردی SEO موثر برای کشف شغل و وب سایت شما است. در اینجا دلایلی وجود دارد که شخصی باید خرید ترافیک ارگانیک را در نظر بگیرد:
خرید ترافیک به بهبود رتبه بندی جستجو کمک می کند: گوگل کیفیت دامنه را بر اساس تعداد بازدیدکنندگان وب سایت ارزیابی می کند، خرید ترافیک می تواند به یک سایت کمک کند تا عملکرد بهتری داشته باشد.
داشتن ترافیک ارگانیک می تواند ارزش فروش یک وب سایت را افزایش دهد: خریداران دامنه وب سایت ها یا سایت های تجارت الکترونیک، به طور معمول به ترافیک ارگانیک به عنوان یک عنصر ارزیابی اعتماد می کنند.

خطراتی که با خرید ترافیک ارگانیک با آن مواجه خواهید شد؟


خرید ترافیک ارگانیک یکی دیگر از تاکتیک های کوتاه مدت است که شامل مواردی همچون پر کردن کلمات کلیدی در متن، سئو منفی یا ایجاد دامنه های جعلی که به یک وب سایت لینک دارند می شود. خطراتی که برای خرید ترافیک ارگانیک وجود دارد شامل موارد زیر است: خرید چیزی که واقعاً نتیجه بخش نیست، مجازات شدن از سمت گوگل به خاطر رفتار غیر حرفه ای و بسیاری موارد دیگر.
مشابه با تاکتیک های گذشته، هرگونه تلاش برای دور زدن غیر استاندارد الگوریتم های جستجوی گوگل منجر به مجازات خواهد شد و بدین ترتیب عملکرد جستجوی یک وب سایت پس از پرچم گذاری کاهش می یابد. مطمئناً خرید ترافیک ارگانیک توسط گوگل مجازات خواهد شد، هرچند که این امر وقتی عملی خواهد شد که از سمت گوگل دیده شود.
در اینجا خطرات اصلی خرید ترافیک ارگانیک ذکر شده است:
• این چیزی است که اگر افشا شود می تواند به برند شما و اعتبار کسب و کار شما آسیب برساند.
• گوگل این فعالیت را مجازات خواهد کرد و در طولانی مدت تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما را کاهش می دهد.
• استفاده از ترافیک جعلی هیچ مدرک معتبری در مورد تأثیر واقعی در رتبه بندی جستجو ندارد.
در نهایت توصیه ما این است که سازمان ها روی این نوع تاکتیک ها سرمایه گذاری نکنند و در عوض تلاش خود را برای ایجاد محتواهای با ارزش، توسعه کلمات کلیدی و تبلیغات آموزشی که از صنایع مربوط به خود گرفته می شود تمرکز کنند.