آفتاب

فلاحت‌زاده: جایگاه و وظایف افراد در استقلال باید مشخص باشد/ هواداران تحمل کنندبازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که جایگاه و وظایف افراد در این تیم باید مشخص و مهمترین‌ هدف موفقیت آبی‌پوشان باشد.

فرشاد فلاحت‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شرایط استقلال و انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی آبی‌پوشان اظهار داشت: درست است که فکری  جوان است اما تجربه دارد و انتخاب خوبی صورت گرفته است. نفرات خوبی در کنار فکری در کادرفنی استقلال قرار دارند. 

وی ادامه داد: مرفاوی، دین‌محمدی و برهانی سال‌ها در استقلال بازی کرده‌اند و از لحاظ فنی می‌توانند کمک خوبی به سرمربی تیم داشته باشند. از سوی دیگر نصرالله عبداللهی و پرویز مظلومی در کنار تیم هستند که می‌توانند نقش مهمی در موفقیت تیم داشته باشند. مدیران باشگاه باید از کادرفنی حمایت کنند و مثل گذشته نباشد که در کوران مسابقات با ایجاد حاشیه ذهنیت و تمرکز سرمربی و دستیارانش را از بین ببرند. 

این مربی عنوان کرد: جایگاه و وظایف افراد در این تیم باید مشخص باشد و برای نفراتی که در کنار تیم هستند مهمترین‌ موضوع باید موفقیت استقلال باشد و این‌طور نباشد که هر کدام نظرات خودشان را مطرح کنند. حرف اول در مسائل فنی را باید فکری بزند و همه باید از او حمایت کنند.