آفتاب

فال روز یکشنبه 17 مرداد 1400فال شخصی برای متولدین 17 مرداد : شما شخصی باهوش، حساس، انعطاف پذیر، مستقل و مهربان هستید. شما به سادگی دیگران را با حرف ها و رفتارهایتان به خود جذب می کنید و دوستان بسیاری دارید. همه به شما احترام می گذارند، اما شما باید سعی کنید لجبازی، بی احتیاطی و ولخرجی را برای خاطر خودتان هم که شده است کنار بگذارید.

● متولد فروردین (بره):

امروز چه به کمک نیاز داشته باشید و چه نداشته باشید، دیگران به یاریتان خواهند شتافت. این که یکی از اطرافیانتان فکر کند شما بدون کمک یا بهتر بگوییم دخالت او از پس کاری که قرار است انجام دهید برنخواهید آمد برای شما آزاردهنده خواهد بود و حتی ممکن است بر خلاف میل خودتان مجبور باشید به این کار او واکنشی نشان دهید که دوست ندارید. تنها چیزی که شما در حال حاضر می خواهید این است که بتوانید بدون دخالت دیگران برای خودتان و کارهایتان تصمیم گیری کنید. بهتر است به جای واکنش های تند خیلی واضح و صمیمانه این موضوع را به طرف مقابلتان توضیح دهید، زیرا مشخص نکردن حد و مرزها همیشه باعث از بین رفتن ارزش و احترام ها می شود. نسیم آرامش را بر زندگی تان خواهد وزید. مشورت با شخصی به شما ایده تازه ای خواهد داد. نگران نباشید، پایان شب سیه سفید است. کابوس این روزهایتان تمام می شود و شما می بینید که باز آفتاب در می آید و روزگار می گذرد. به جسمتان بیشتر برسید. ورزش سطح انرژی تان را بالا می برد.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز روز بسیار خوبی برای رفتن به خرید و به ویژه خرید کردن از حراجی ها خواهد بود. چشمتان خیلی خوب کار می کند و هیچ فرصت خوبی را از دست نخواهید داد. شاید کمی در خرج کردن زیاده روی کنید، اما چیزهایی که می خرید ارزش بهایی که برای آنها پرداخته اید را دارند. البته باید مواظب باشید که بیش از اندازه اسراف نکنید و چیزهایی که لازم ندارید را نخرید. شما معمولا ترجیح می دهید وقتی تمام اطلاعات لازم را در دست دارید، مسائل و مشکلاتتان را خودتان حل کرده و از کسی کمک نگیرید. اما امروز دوستانتان می توانند کمک قابل توجهی به شما کرده و خیالتان را در مورد تصمیمی که گرفته اید راحت کنند. منتظر شنیدن خبری خوش باشید. مسائل برای همه وجود دارد. در مقایسه با دیگران، مشکلات شما قابل حل هستند. به سفری راه دور فکر می کنید. سفر می تواند برایتان آغاز یک راه تازه باشد. بر سر دو راهی قرار گرفته اید. برای رسیدن به خواسته تان باید از این نقطه ای که هستید بگذرید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز بیرون آمدن از رختخواب برایتان کمی دشوار خواهد بود و دلتان می خواهد تمام روز را در تخت خوابتان بمانید. به خاطر این احساستان عذاب وجدان نداشته باشید. اگر مجبور هستید صبح به محل کارتان بروید بعدازظهر زودتر به خانه بیایید و کمی بخوابید تا امشب انرژی کافی برای وقت گذراندن همراه با دوستان و اعضای خانواده تان را داشته باشید. احتمالا بودن در خانه برایتان لذت بخش تر خواهد بود، پس اگر می خواهید دوستانتان را ببینید بهتر است آنها را به خانه تان دعوت کنید. امروز مهارت شما در سخن گفتن و فصاحت کلامتان نقطه قوت شما خواهد بود، اما مواظب باشید با چرب زبانی بیش از اندازه در دیگران دافعه ایجاد نکنید. با دیگران رو راست باشید و یک نه محکم و قاطع بگویید. با مسائل جدی شوخی نکنید. در یک بحث صبور باشید، حرف های طرف مقابل را بشنوید و بعد از حداقل یک روز فکر کردن پاسخ بدهید. نگران نباشید، دیر نخواهد شد. به دنبال برد لحظه ای و موقت نباشید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز از گفتن خواسته هایتان به دوستان خود خجالت نمی کشید، اما آنها انگار صدای شما را نمی شنوند. آنها در گفتگوهایشان با شما روی خواسته های خودشان تمرکز کرده اند و به فکر این هستند که چطور با ترس هایشان روبرو شده و خواسته های خودشان را بیان کنند. شاید وانمود کنید که برایتان مهم نیست اما واکنش های آنها برای شما خیلی ناراحت کننده هستند؛ با این حال، اجازه ندهید انرژی و نگرش منفی به شما غلبه کند. امروز موقعیت هایی را که برای سرمایه گذاری برایتان به وجود می آیند را با دقت بررسی کنید. اکنون وقت آن رسیده است که برای آینده ی خودتان و خانواده تان برنامه ریزی طولانی مدت دقیقی داشته باشید. شخصی در اطرافتان از فشار روحی رنج می برد. هر روز حالش را بپرسید و تنها نگذاریدش. در مورد گره مالی تان تا می توانید قرض نگیرید، مشکلات دیگری برایتان درست می کند. به خانواده تان بیشتر اهمیت بدهید. مسئولیت های شما نسبت به خانواده اهمیت و اولویت بیشتری از دوستانتان دارد.

● متولدین مرداد (شیر):

امروز کسی یا چیزی سعی دارد جلوی شما را گرفته و سرعتتان را کم کند. شاید این نشانه ای است برای این که بفهمید باید دست نگه دارید. امروز روز استراحت شماست و قرار نیست تمام روزتان را با کار کردن بگذرانید. هیچ اشکالی ندارد اگر تمام روز هیچ کار خاصی انجام ندهید. امروز تا می توانید در خانه بمانید، استراحت کنید، دوش آب گرم بگیرید و در آرامشی که به دست آورده اید و با ذهنی باز به این فکر کنید که چکار باید بکنید. این که بخواهید پیشرفت کنید واقعاً قابل تحسین و ستایش است، اما به این شرط که در این مسیر خودتان را بیش از اندازه اذیت نکنید و به مسائل شخصیتان نیز به اندازه لازم رسیدگی کنید. کار اداری تان درست می شود. پیامی خوشحال کننده شوقی را در وجودتان شعله ور می سازد. به جشنی دعوت می شوید. با احتیاط و محترمانه این دعوت را رد کنید و به حفظ سلامت خود و خانواده تان بیشتر اهمیت بدهید. بی خودی انرژی تان را صرف توجیه دیگران نکنید. مردم گوششان بدهکار نیست.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز شما حسابی درگیر روابط اجتماعیتان خواهید بود، شاید حتی تا به حدی پیش بروید که وقت کافی برای رسیدن به وظایف و مسئولیت هایتان برایتان باقی نماند. شما تحت هیچ شرایطی هیچ پیشنهادی که به نظر برسد با خوش گذرانی همراه خواهد بود را رد نخواهید کرد. متأسفانه تصور شما در مورد وظایفی که امروز به عهده دارید اشتباه است و نخواهید توانست آنها را به چشم بر هم زدنی به پایان برسانید. وقتی دست به کار شوید و ببینید که کارهایتان چقدر طول خواهند کشید شاید نا امید شوید. مورد انتقاد قرار دادن و سرکوب خودتان هیچ نفعی به حالتان نخواهد داشت، روی کارهایتان تمرکز کنید تا زودتر آنها را به پایان برسانید و بتوانید به سراغ تفریحتان بروید. حواستان باشد، اگر احساس کردید که جر و بحثی می خواهد شروع شود، حرفی بزنید که مثل آبی بر روی آتش باشد، وگرنه بی برو برگرد این آتش شما را می سوزاند. شما وفادار و متعهد هستید. به کم قانع نشوید. به محلی جدید خواهید رفت و در آنجا محیطی امن را تجربه خواهید کرد.

● متولدین مهر (ترازو):

امروز جنگجوی درونتان بیدر شده است و آماده اید تا برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان هر تلاشی که لازم باشد را انجام دهید. با این حال، نسبت به کارهایی که انجام می دهید تردیدهایی دارید که باعث نگرانی شما شده اند. اعتماد به نفستان را از دست ندهید و از اینکه در مسیر درست قرار گرفته اید اطمینان کامل داشته باشید. شاید دنیای اطرافتان را برخی تنش و درگیری ها فرا گرفته باشند، اما شما باید سعی کنید خودتان را زیاد درگیر این مسائل نکنید. این وضعیت موقت و زودگذر است، پس کمی دست نگه دارید و عجولانه در مورد نتیجه ی کارهایی که کرده اید به قضاوت نپردازید. دعاهایی که می کنید به زودی نتیجه خواهد داد. ایمان تان را به خودتان بیشتر کنید. صبر داشته باشید، به دنبال راه حل مسئله باشید. تا می توانید با دیگران مشورت کنید. شخصی به شما چیزی خواهد گفت که شما را زودتر به مقصد می رساند. در مورد مسئله ای احساسی سعی کنید آتش بیار معرکه نشوید.

● متولدین آبان (عقرب): 

امروز ممکن است احساس کنید که دیگران شما و زحماتی که می کشید را نمی بینند و هیچکس قدرتان را نمی داند. شما فکر می کنید که تمام زحمات به دوش شما گذاشته شده اند و باید تمام کارها را خودتان به تنهایی پیش ببرید، اما در مقابل هیچکس از شما و کارهایتان قدردانی نمی کند و برای جبران زحماتتان کاری انجام نمی دهد. شما باید پیش از هر چیزی یاد بگیرید که نباید هیچ کاری را برای اینکه دیگران را راضی نگه دارید و یا در مقابل از آنها خواسته ای داشته باشید انجام دهید. اگر هر کاری را فقط یه این خاطر انجام دهید که خودتان دوست دارید، همه چیز خیلی بهتر پیش خواهد رفت. شما علاقمندید به دیگران کمک کنید، از جایی شروع کنید که به بچه ها کمک می کند. کاری را که به دیگری واگذار کرده اید آنطور که به دلخواهتان است پیش نمی رود، بهتر است تا دیر نشده وارد عمل شوید. در جمعی بالاخره از پس گفتن حرفی سخت که در دلتان سنگینی می کند برخواهید آمد.

● متولدین آذر (کمان):

امروز اوضاع روابط عاطفیتان کمی گیج کننده به نظر می رسد. راستش را بخواهید این طور به نظر می رسد نیرویی نامرئی سعی دارد وضعیت فعلی را از این که هست پیچیده تر و بدتر کند. شاید بهتر باشد دست از تقلا کردن بردارید و بگذارید امروز همه چیز همین طور که هست باقی بماند. فردا روز خیلی بهتری برای حل مشکلات عاطفی تان خواهد بود و امروز هر چقدر بیشتر تلاش کنید گره ها را کورتر از این که هستند خواهید کرد. امروز کمی از عشقتان فاصله بگیرید و وقتتان را به مسائل حرفه ای و یا روابط دوستانه و خانوادگیتان اختصاص بدهید. مطمئن باشید گاهی کمی فاصله همه چیز را بهتر می کند. جشن بسیار کوچکی برگزار می شود، در شادی های دیگران سهیم باشید و از لحظات زندگی تان لذت ببرید. قهری به آشتی منجر می شود. در جایی مراقب وسایل شخصی تان باشید. ضرر مالی دیده اید که به زودی جبران می شود. چیزی را از دست داده اید که هنوز نمی توانید فراموشش کنید.

● متولدین دی (بز):

امروز اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می گیرند را با دقت و توجه بیشتری بررسی کنید و سعی کنید واکنش های احساسی به آنها نشان ندهید. به شرایط موجود نگاهی منطقی و بی طرفانه داشته باشید و اجازه ندهید تصورات و انتظارات قبلی تان این باور را در شما به وجود بیاورند که همه چیز باید مثل قبل پیش برود. این کار باعث خواهد شد فرصت های فوق العاده ای را از دست بدهید. شاید امروز به طور غیر منتظره ای پولی به دستتان رسیده باشد، یا پول اضافه ای در حسابتان داشته باشید که دلتان می خواهد آن را خرج چیزهای غیر ضروری کنید که دوست دارید. مواظب باشید زیاد ولخرجی نکنید. در مورد مسئله ای فکر می کندی حق شما را ضایع کرده اند، نگران نباشید نهایتا حق به حق دار می رسد. پیشرفت درسی یا کاریتان حتمی است. خبری می شنوید که شما را کمی عصبانی می کند، بالاخره باید چهره بعضی ها را می شناختید نهایتا تصمیمی که می گیرید شما را به آرامش می رساند.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز اوضاع ممکن است کمی آشفته باشد و دیگران با رفتارهای تهاجمی و غیر دوستانه شان شما را به تعجب وادارند. راستش را بخواهید هیچ کس با شما دشمنی ندارد و این همه تنش فقط از شرایط کیهانی موجود که باعث شده همه لجباز و یکدنده شوند ریشه می گیرد. هم شما و هم دیگران نسبت به نظرات و عقاید خود حساسیتی بیش از حالت عادی داریدو حاضر هم نیستید به خاطر دیگران کوتاه بیایید و به همین دلیل هم ممکن است دلخوری هایی به وجود بیایند. سعی کنید تا جای ممکن از درگیر شدن با دیگران خودداری کنید و در صورتی که مجبور به کنار آمدن با دیگران شدید یک حد وسط پیدا کنید که همه را راضی نگه دارد. به دوستی بی بهانه هدیه کوچکی بدهید، این محبت خودتان را از او بیشتر خوشحال می کند. مشغول پس انداز هستید حواستان به حساب و کتاب مردم باشد، قرضی دارید که باید هرچه زودتر ادا کنید. راهی که به روی شما بسته شده از طریق قانونی باز می شود. شخصی بدون توقع کاری برایتان انجام می دهد.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز درست در لحظه ای که فکر می کنید همه چیز دارد خوب و عالی پیش می رود اتفاقاتی خواهند افتاد و در شرایطی قرار خواهد گرفت که انگار خارج از کنترل شما هستند و نمی توانید هیچ کاری برای رهایی از آنها انجام دهید. برای رویارویی با این شرایط شما به کمک و همفکری دیگران نیاز دارید و نباید فکر کنید که خودتان به تنهایی از پس هر چالش و مشکلی برخواهید آمد. شاید اوضاع خیلی هم بغرنج نباشد و بتوانید خودتان با آن روبرو شوید، اما وقتی این همه آدم با کمال میل آماده ی کمک به شما هستند، چرا باید این همه به خودتان زحمت بدهید و روزتان را با خستگی شروع کنید؟ برای گذشتن از سدی باید جسور باشید اما عجله نکنید. دنبال آرامش در اتفاقات بزرگ نگردید، به دور و برتان نگاه کنید و قدر داشته هایتان را بدانید. برای رسیدن به چیزی یا کسی نیازمند برنامه ریزی دقیق تری هستید. در جواب دعوتی آنچه را که دلتان می‌گوید درست است انجام بدهید.

منبع: تصویر زندگی
وبگردی