آفتاب

فال روز یکشنبه 10 مرداد 1400فال شخصی برای متولدین 10 مرداد : شما فردی با آرزوهای بزرگ در سر هستید که خوشبختانه انرژی‌تان نیز برای رسیدن به آن‌ها زیاد است. ممکن است گاهی از مسیری که می خواهید، فاصله بگیرید اما در نهایت به تمام آن‌ها خواهید رسید.

● متولد فروردین (بره):

امروز اطرافیانتان را نادیده نگیرید. حرف های آنها می تواند تاثیرات مثبت زیادی در تصمیم گیری های شما داشته باشد. بنابراین تا می توانید با آنها حرف بزنید و اطلاعات کسب کنید. به زودی در محیط کار مورد تشویق دیگران قرار می گیرید. اگر می خواهید که همین روند را ادامه دهید و به درجات بالاتر صعود کنید، خودی نشان دهید. کلید موفقیت این روزهای شما تنها اعتماد به نفس است. مشکلی در رابطه عاطفی، نگران تان کرده است، مطمئنا از آنچه فکرش را بکنید زودتر به مراد دلتان خواهید رسید. پیامی دریافت می کنید. از روی هیجان راز دل خود را به هر کسی نگویید. انرژیتان را برای کسی که قدرش را نمیداند هدر ندهید که نتیجه‌اش فقط سرخوردگی است. به موسیقی زمین گوش کنید و با آن همراه شوید تا از نگرانی هایتان کم و آرامشتان بیشتر شود. برای رفتن به جایی صبر کنید تا شخصا دعوت شوید.

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز خیلی سریع از دست حرف های دیگران عصبانی و دلگیر می‌شوید. بهتر است به جای این که آنها را مقصر بدانید، کمی به رفتارهای خودتان نگاه کنید. مشکلات زندگی تان باعث شده که کمی زودرنج بشوید اما نگران نباشید زیرا خیلی زود به شرایط قبل باز خواهید گشت. شاید فکر کنید که سرگرم شدن با کار می تواند حال شما را بهتر کند اما بهتر است که در آن افراط نکنید زیر در بلند مدت مدت نتیجه ای عکس می دهد. مسافرتان حالش خوب است و بزودی باز می گردد. برای کسی درد و دل می کنید که او نیز غم هایی مشابه غم شما را مطرح می کند. متاسفانه سبک تر که نمی شوید هیچ، سنگین تر و غمگین تر هم خواهید شد. این روزها بهتر است با کسانی رفت و آمد کنید که انرژی شان از شما بالاتر است. موفقیت در کارتان نزدیک است.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

به فکر گرفتن تصمیمات مهمی هستید اما سعی کنید که در مورد مسائل و مشکلاتتان خیلی احساسی برخورد نکنید. منتظر نمانید تا دیگران دست شما را بگیرند، خود نیز برای رهایی تان تلاش کنید. کمک گرفتن از افراد غیر قابل اعتماد شما را در مشکلاتتان بیشتر فرو می برد. یک ندای درونی شما را وادار می‌کند تا به فردی نزدیک شوید. اگر چه نمی‌دانید که فردی در زندگی او است یا خیر اما این ریسک را می‌کنید و به جلو قدم بر می دارید. جسارت تا همین جا کافی ست. قدم های بعدی تان را آهسته تر بردارید. خبری خواهید شنید که لبخند به روی لبانتان می آورد. روی هدف و نیتتان متمرکز باشید و اجازه ندهید هیچ چیز و هیچکس حواستان را پرت کند. این فرصتی نیست که از دست بدهید. برای رفع تنهایی باید اول خودتان را بهتر بشناسید. باید بدانید که چه می خواهید و چه نمی خواهید وگرنه فقط دور خودتان می چرخید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

امروز وقت تان را بیشتر به تنهایی خود اختصاص دهید و در مورد تصمیم هایی که باید در زندگی تان بگیرید، خوب بیاندیشید. با احتیاط قدم بردارید زیرا در صورت اشتباه ضررهای بزرگی خواهید کرد. اتفاقاتی که اخیراً برای شما پیش آمده، تأثیر زیادی بر روحیه‌تان گذاشته است. اگر واقعا می خواهید از این مخمصه خلاص شوید، حال بهترین فرصت برای رهایی است. زندگی پر از تغییرات است و شما به زودی متوجه می‌شوید مشکلاتی که برایتان بوجود آمده نه تنها بر تجربه تان افزوده است بلکه مسیر روشن تری را برایتان باز خواهد کرد. فردی با خبری خوش در انتهای روز حال شما را از این رو به آن می کند. در اجرای نیتی اشتیاق بسیار زیادی دارید. اگر چه نیتی خوب و پسندیده است، اما هر کار زمان و دقت مناسبش را می طلبد، از طرفی برای موفقیت در این کار مقدماتی لازم است. بهتر است به نصایح خیراندیشان و اطرافیان توجه کرده و بدون اطلاع از عمق آب در آن شیرجه نزنید. مسافرتی سودمند در پیش است.

● متولدین مرداد (شیر):

فرصت هایی که امروز در اختیارتان قرار می گیرد را به سادگی از دست ندهید. در محیط کار خودتان را به خوبی نشان دهید تا دیگران نیز به توانایی های شما اعتماد کنند. اگر به دنبال فرصتی برای ملاقات با فردی بوده‌اید، امروز روز مناسبی است. شاید فکر کنید که پنهان کردن احساسات تان کار درستی باشد اما این اشتباه را نکنید و صادقانه حرف دلتان را بزنید. به دنبال تغییری در زندگی تان هستید، بهتر است که اکنون وارد عمل نشوید زیرا تمرکز لازم را برای برداشتن قدم های بعدی ندارید. اطلاعاتتان را بالا ببرید تا شک و تردیدتان از بین برود. با طبیعت ارتباط برقرار کنید و از آن انرژی و آرامش بگیرید. هر حرفی را که می شوید تکرار نکنید. بهتر است اول صحت آن را بررسی کنید وگرنه جلوی جمعی شرمنده خواهید شد. خبری خوش خواهید داد و مژدگانی دریافت می کنید.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز از توضیح دادن های بیش از حد برای دیگران خودداری کنید. هر چه کمتر در مورد کارهایی که انجام می دهید، توضیح دهید، بهتر است. مطمئن باشید که هیچ سوتفاهمی پیش نخواهد آمد. در مورد موضوعی نگران هستید اما هیچ اقدامی برای آن نمی کنید. اتفاق‌های زندگی کاملاً بستگی به خودتان دارد. بنابراین این شمایید که باید مسیر آنها را تغییر دهید. حال زمان خوبی است تا بلند شوید و برای ساخت آینده ای که دوستش دارید، تلاش کنید. منتظر یک مهمان مهم هستید. با روی خوش از او پذیرایی کنید. برای رسیدن به نیت و خواسته تان لقمه را دور سرتان نچرخانید. راه های ساده تری هم هست، کافی است کمی باهوش باشید. به حرفی که می زنید، پیش از دیگران باید خودتان باور داشته باشید . نوشته ای خواهید خواند که ایده تازه ای به سرتان می اندازد.

● متولدین مهر (ترازو):

اگر انگیزه لازم را برای شروع کارهایتان ندارید، این روزها با افرادی که اهداف و آرزوهای مشابهی با شما دارند بیشتر در ارتباط باشید. هر چه خلاقیت و اطلاعات تان بیشتر باشید، موفق تر خواهید شد. شاید در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شوید، اما به جای منفی بافی با دیدی مثبت به مسائل بنگرید. پنهان کردن مشکلات، راه مناسبی نیست. بنابراین با عشق تان صادق باشید و در مورد مشکلات تان بیشتر و البته منطقی تر گفتگو کنید. با این کار او نیز انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان خواهد داد. مدت زیادیست که در طلب علم و دانش تلاش کرده اید. در مورد یک دعوای مالی سعی کنید از مسیر حقوقی دور نشوید. فکر های جدید به سرتان راه می یابد. روزهای خوشی در انتظارتان است. او که دوستش دارید به زودی به سویتان گام بر می دارد برخلاف انتظارتان از یک کار گروهی جواب خوبی می گیرید.

● متولدین آبان (عقرب): 

حرفی زده اید که از گفتن آن پشیمان هستید. بهتر است که به جای غصه خوردن، به طور مستقیم با طرف مقابل تان گفتگو کنید و منظورتان را به او بفهمانید. اگر صادق باشید، او نیز شما را خواهد بخشید. اگر به فکر خرید چیزی هستید اما اطلاعات کافی ندارید، دست نگه دارید. با جستجوی بیشتر شما نیز از خریدتان راضی تر خواهید بود. احساس می کنید که شریک زندگی‌تان با شما رو راست نیست اما به جای عصبانیت بهتر است با نرمی دلیل آن را بپرسید. کنترل احساسات مهم‌ترین کاری است که در این شرایط باید انجام دهید. شما انسانی خیرخواه و مهربان هستید و همیشه خوبی دیگران را می خواهید به همین دلیل دیگران هم به شما و خانواده تان کمک می کنند. در جلسه ای کاری از این که دیگران سخنانتان را درک نمی کنند ناراحت و عصبانی نشوید، به کسی مشاوره بدهید که به حرفتان گوش می کند، وقت طلاست.

● متولدین آذر (کمان):

امروز باید گزینشی عمل کنید. به جای اینکه صدتا کار بی ارزش انجام دهید، یک کار را درست و اساسی انجام دهید. شاید امروز این حس را داشته باشید که دایم سرکار هستید و هیچ تفریح یا شادی ای ندارید. خب، خودتان باید این روند را اصلاح کنید. با مدیریت زمان و اولویت بندی کارها خیلی خوب می توانید به همه وظایفتان برسید و در آخر هم برای خود و عشقتان زمان داشته باشید. امروز اطرافیان بسیار حساس هستند و باید حواستان به حرف هایی که بیان می کنید، باشد. از برنامه هایتان عقب مانده اید، به خودتان سخت بگیرید و برای رسیدن به خواسته تان عقب ماندگی ها را با تلاش شبانه روزی جبران کنید. دنبال یک بحث را بیش از حد نگیرید حتی اگر به نتیجه دلخواهتان برسید باز هم راضی نخواهید شد، بخشنده باشید و بگذرید حالتان خوب می شود.

● متولدین دی (بز):

شما در مورد موضوعی بسیار هیجان زده هستید به طوری که نمی توانید روی دیگر کارهایتان تمرکز کنید. مشتاقید به پله‌های بالاتری قدم بگذارید تا وسعت دیدتان نسبت به اطراف وسیع تر شود. نگران نباشید و با اعتماد به نفس کامل به جلو پیش روید زیرا آینده ای روشن در انتظارتان است. در مورد مسائل عاطفی بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. فردی که به شما علاقه نشان داده بود، حال از شما دور شده است. نگران نباشید زیرا او خیلی زود به سمت شما بازخواهد گشت. تنها چیزی که او نیاز دارد، کمی تنهایی ست. از گناه کسی که دوبار دروغ گفته نگذرید. انجام یک اشتباه در یک معامله خرید یا فروش عصبانیتان خواهد کرد، به خودتان مسلط باشید این اتفاق به نفع شماست. حرفی که روی دلتان سنگینی می کند به زبان نیاورید، فعلا خوددار باشید او خودش به اندازه کافی پشیمان است.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز برای گرفتن تصمیمی، به قلبتان اجازه دهید که تصمیم نهایی را بگیرد. شک و دودلی را کنار بگذارید و هر آنچه را که ندای قلب تان می گوید، انتخاب کنید. جسور باشید و با مشکلات کوچک خودتان را نبازید. همین مسیر را پیش بروید تا در نهایت به هدفتان برسید. مدتی است بر اثر فشارهای زندگی، به خصوص در مقابل شریک زندگی تان، کم صبر شده اید اما یادتان باشد که آب رفته به جوی، باز نمی گردد. پس کمی مرز تحمل تان را گسترش دهید و حرمت ها را نگه دارید تا در آینده پشیمانی به سراغتان نیاید. شما روحی لطیف و سرشار از مهر و محبت دارید. وام یا سود شایسته ای به دست می آورید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده بیش از این خودتان را آزار ندهید. شخصی که پشت سر شما بدگویی کرده تاوان این رفتارش را خواهد پرداخت. اشتباه در کاری به نفع شما تمام خواهد شد، با دقت باشید.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز روزی نیست که در ارتباطات تان سخت بگیرید. برعکس، هر چه با دیگران به خصوص در محیط کاری بیشتر در ارتباط باشید، به نفع تان است. تغییراتی در زندگی شما رخ می‌دهد و به این نتیجه می‌رسید که هنوز به فردی که قبلاً در زندگی شما بوده، تمایل دارید. اگر عاقلانه و با احتیاط عمل کنید، می‌توانید او را برای بار دیگر به خود جذب کنید. مشکلی مدت ها در زندگی تان است که فکر می کنید هیچ درمانی ندارد، اما خیلی زود می بینید که اشتباه می کردید. این گره به دستی یکی از اعضای خانواده تان باز می شود. شخصی شما را در یک جلسه دیده و سخت به شما ارادت پیدا کرده، او دوست خوبی برای شما خواهد بود. عدم فعالیتتان نتیجه ناامیدی و یاس این روزهایتان است، ناامیدی را از خودتان دور کنید و بپذیرید که تا زنده و سالمید باید تلاش کنید. از غم شخصی سخت آزرده می شوید، در کنارش باشید.

منبع: تصویر زندگی